Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja

Tomczyk chyba poddal sie przez dzwignie na lokiec, a nie od trojkata.

Rzeczywiście tak mogło byc w istocie :wink: . Sorrki za wprowadzenie w błąd. Już poprawiam.
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja

Podczas Gali na ringu pojawiło się kilku gości między innymi:
- Marek Garmulewicz
- Michał Materla
- Paweł Nastula
- Marek Piotrowski


Omenaa Mensah :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
My z żoną mieliśmy ochotę na siedzące, ehh co tam 200 raz na jakiś czas :) Byliśmy o 19, a tu zostało juz tylko 5 biletów siedzących. Fajnie zdążyliśmy. Koleś co stał obok tej pani co bilety sprzedawała mówi pocvzekajcie. No to czekamy, za chwile, i on się nagle pyta tej pani ile ma siedzących, ona mówi że 5. No to on wział wszystkie i dał jakiemyś znajomemu.

Odeszliśmy z kwitkiem i poszliśmy do kina :( Gale obejrze za tydzień...
  • 0

budo_love2hate
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Gratulacje dla Jędrzeja!!! Super walka!!!
  • 0

budo_chwiejus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Sieeeeaaaa....!!!

Jestem zachwycony tym co udało się osiągnąć w polskim MMA przez te dwa zaledwie lata..

Gala była SUPER i choćby nie wiem ile krytycznych postów znalazło się w tym temacie to i tak nie ma bardzo do czego sie przyczepić!!!!

jEDEN JEDYNY FAKT, O KTÓRYM MUSZĘ JEDNAK WSPOMNIEĆ--->>>nie miałem siły (jak zapewne większość z obecnych) oglądać dwóch ostatnich walk....to był poprostu przesyt....do laseczek CKM-owych przyczepiać się nie chcę bo były zawinięte w obrusy pewnie ze względu na TV i tyle:)

Co do waleczek to:

-Walka wieczoru baaaaardzo dobra i wysoka forma Buczera dała Mu zasłużone zwycięstwo (oj czuje że będzie rewanż)...

- Baaardzo podobały mi się także zwycięstwa tego polskiego czeczena Mahmeda oraz Tomka Drwala...

- Brawo Igor za rozgromienie Jędrzejewskiego, który moim zdaniem powinien potrenować jeszcze troche bo dostać taki oklep to chyba jednak troche lipa...

-Jeśli ktoś chciałby oczernić polskie MMA mógłby wyciąć z relacji telewizyjnej fragment, w którym społeczniak Temi antyterrorysta stoi cały zalany krwią a prawa strona hali krzyczy ZABIJ GO!!!!Brawo dla Balona za za.je.bisty luzik i pewność siebie...

- I na koniec wieeelki respekt dla zawodników CZINUKA, za dostarczenie wrażeń...obydwa pojedynki MT były najtwardzszymi z walk (Maciek Skupiński to dla mnie najtwardszy i najlepiej przygotowany kondycyjnie zawodnik gali)

Pozdrawiam wszystkich szalonych lansów, przerośniętych koksów(tych łysych i tych z włosami) i fajne dupeczki...do zobaczenia na kolejnej, jeszcze lepszej gali!!!!

MIREK JESTEŚ WIELKI!!!!!!!!!
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
gala faktycznie fajna. mirek potrafi zebrac czolowych zawodnikow. duzy plus.
to chyba pierwsza gala, ktora miala tyle walk, zadnych przerw czy pokazow.
udalo mi sie zalapac na miejsce na gorze centralnie na ringiem wiec calkiem dobrze mi sie ogladalo waleczki.

antek vs buczer - nie rozumiem, dlaczego antek nie chcial walczyc w parterze, jego najmocniejszej broni.

jak dla mnie walka mahmeda byla jedna z najlepszych mimo mocnego przeciwnika, konsekwentnie dazyl do parteru i dzwigni na noge. raz, drugi, i udalo sie. jak dla mnie grappling w pieknej postaci.

tak samo tomek drwal, ktory bronil sie przed dosyc agresywnym przeciwnikiem, ale bedac na plecach elegancko pracowal nad pozycja...az do skonczenia walki.

te dwie walki byly dla mnie esencja grapplingu.


walka krzyska kulaka byla chyba troche za wczesnie przerwana (w walce materla vs kulik w czasie vale tudo mirek slusznie przerwal, tutaj moim zdaniem sie pospieszyl). mirek oglosil zwyciestwo kulaka, z czym ten nie chcial sie zgodzic, zapytal przeciwnika czy klepal, i na odpowiedz, ze nie chcial walczyc dalej. niestety decyzja nie zostala cofnieta z czym krzysiek nie chcial sie pogodzic. w czasie tej chwili mial przewage, walczyl o wiele dynamiczniej.

pierwsza walka muai thai pomiedzy polakiem a bialorusinem wg mnie byla remisowa, ale wiadomo, ze gospodarzowi sprzyjaja sciany. wg mnie bialorusin mial super prace rak. zaskakiwal polaka kombinacjami, ale i sam nadziewal sie na proste.

skupinski vs gorbaczew - 17-latek z bialorusin wydawal sie na poczatku przestraszony macka ale z minuty na minute stawal sie coraz aktywniejszy. znowu rewelacyjne kombinacje rekami, super praca lokciami i kolanami w zwarciu. pomimo braku ochraniacza na zeby (ktory "zginal" w publicznosci) w 3 rundzie znokautowal naszego mistrza swiata. wg mnie walka mogla zostac przerwana wczesniej, gdyz maciek naprawde byl bardzo obity o po niektorych rzutach, nie mial sily sie podniesc, ale mimo to caly czas chcial walczyc dalej. wojownik.

wg mnie sedziowanie walk mma bylo "niedociagniete". wystarczylo pozyczyc gwizdek od drugiej pary sedziow i mirek nie musialby co chwila patrzyc na adama ile do konca rundy. niestety czesto byl skoncentrowany nie na walkach, a na tym co sie dzieje wokol ringu (dopiero na uwage jakubka, zeby wytrzec temilowi twarz mirek rzucil sie z recznikiem)
trzeba jednak przyznac, ze potrafi sie ekstra zachowac w momencie, gdy jeden zawodnik mimo przerwania walki caly czas oklada drugiego. umie zapanowac na emocjami zawodnikow w ringu.

poniewaz telewizja rzadzi sie swoimi prawami, faktycznie bylo kilka niedociagniec organizacyjnych ale tego nie da sie uniknac jezeli transmisja ma isc "live".

pan wodzirej wg mnie to byl najgorszy punkt programu. ani ladny, ani wygadany, ani obeznany w temacie. do zmiany :twisted:

bez watpienia byla to najwieksza impreza mma zorganizowana jak do tej pory w polsce. taka ilosc slaw polskiej sceny sw w jednym miejscu i czasie, transmisja na zywo, duzo walk, wysoki poziom. gratulacje.
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja

Krzysztof Kułak vs Zbigniew Hormański
Zwycięzca: Krzysztof Kułak - balacha - runda 1


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to jest chyba zbigniew HERMANSKI ;)
  • 0

budo_rami
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Będą jakieś zdjęcia ?????
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja

Będą jakieś zdjęcia ?????

Będą
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja

Krzysztof Kułak vs Zbigniew Hormański
Zwycięzca: Krzysztof Kułak - balacha - runda 1


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to jest chyba zbigniew HERMANSKI ;)

HORMAŃSKI!!!
  • 0

budo_księżyc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rabka Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Gratulacje dla wszystkich :) oby wiecej i częsciej takie imprezy w naszym pieknym :wink: kraju nad Wisłą :D
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Jestem zadowolony nie wiedziałem że będzie aż tylu znanych zawodników, bardzo dobra oprawa normalnie i nawet Polsat przygotował się i wypuszczał info kto będzie walczyć za chwile. Normalnie czekam na następne gale Olimpu :)
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
szkoda ze wszystkich walk nie pokazali z mojego klubu 2 osoby walczyly i zadnej z tych walk nie pokazali
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Zdaje sie, ze na poczatku pokazywali rozmowe komentatorow, a w tle toczyla sie walka.
  • 0

budo_szakaloss
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
nie wiecie kiedy bedzie jakas powtorka na polsacie bo przeoczylem realcje?
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Gratulacje dla organizatorów wspaniała gala,wysoki poziom,wspaniałe walki.Brawo dla Buczera - wspaniała walka ! Panowie oby tak dalej.Szacunek dla was za to co robicie...
Pozdrawiam forumowiczów!
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
wiadomo coś kiedy będize gala w Poznaniu ?
  • 0

budo_pakoczaturian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Witam wszystkich.

Gala naprawdę rewelacyjna jeżeli chodzi o ilość walk jak i obsadę zawodników. Naprawdę coś wspaniałego dla miłośników MMA.

Jeśli chodzi o walki

Wszystkie walki były ciekawe. Dynamiczne i zacięte.

Walka wieczoru zajeb... kibicowałem Antkowi ale Buczer pokazał klasę i wygrał w 200% zasłużenie. Moim zdaniem doskonale dobrał taktykę i rozbił tym założenia Antka. Piękny lewy sierp.

Bardzo podobała mi się walka Drwala, kontrolował przeciwnika i wykorzystał jego błąd. Tym razem znów kibicowałem przegranemu.

Super walka Miśka z Grabowskim. Misiek przez cały czas kontrolował sytuację i skończył walkę w parterze. Widać że poszedł dużo do przodu.

Reszta walk też była super. Po raz [pierwszy na żywo oglądałem walki thaia. Bardzo mi się spodobała ta formuła.

Jednak nie mogę napisać kilku słów krytyki.

Sala była dużo za mała. Ludzie tłoczyli się i pchali na siebie. Ja większość walk oglądałem stojąc na palcach (nie jestem wysoki hehe) a i tak nie widziałem wszystkiego. Musiałem oglądać na telebimie.
Również trenerzy i sekundanci stali na ringu i zasłaniali większości patrzącym 2/3 ringu.
Dopiero chłopaki z Krakowa (Dudu i jego ekipa) uszanowali widzów i na ring wchodzili tylko w czasie przerwy.

Luźniej zrobiło się trochę później. Chyba część widzów po prostu sobie poszła.

Jednak generalnie wyłączając straszne niewygody widzów, gala fantastyczna.


Wielkie poklon poklon poklon poklon dla organizatorów.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
no organizacyjnie faktycznie wypadlo to roznie (czesciowo z winy telewizji) natomiast dobor zawodnikow i ich ilosc - klasa.

jak dla mnie walkami wiczoru byly walka mahmeda, gorbaczewa i drwala.
czemu antek nie walczyl w parterze - nie wiem. niestety w stojce byl slabszy.
w pierwszej walce muai thai moim zdaniem tez byl lepszy bialorusin ale wiadomo, ze sciany sprzyjaja gospodarzom.


najgorszy punkt imprezy to wodzirej, ktory ani wygadany, ani ladny, ani nawet obeznany w temacie.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - wyniki, zdjęcia, relacje, dyskusja
Zdjęcia z walk w formule Muay Thai
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024