Skocz do zawartości


Zdjęcie

kibole po raz kolejny :-(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
Jak dla mnie to troche dziwne koeljny temat zaczety przeciez juz jest chyba z 5 takich samych tematów "o chuliganach"....bez sensu...ja tez zycze wszystkim chorym powrotu do zdrowia....i mysle ze jesli taka banda napada na człowieka to trzeba ich nauczyc ze zyja w swiecie dla ludzi a nie dla małp...nie to zebym podpuszczał ale wyj**ac w cegłówki w łeb jednemu i drugemu to sie naucza.....:/ Pozdrawiam....
  • 0

budo_gruby perez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
Za każdym razem kiedy powstaje temat o kibicach, zwracam się do modów o jego zamknięcie :lol: :lol:


Pozdro :wink:
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole po raz kolejny :-(
No i teraz widać czemu coraz mniej normalni chodzą na mecze. Mi np: jak ktoś ma szalik legi czy inny to kojaży mi się z łobuzem i zarazem psycholem, tak mi obrzydzili piłke nożną że już kilka lat nie widziałem żadnego meczu nawet w TV. Kojaży mi się z wydzieraniem japy z bijatyką uliczną a nie z meczem. Ale widać jak są pozbawieni inteligecji. Kogo obwiniają? Kibiców obcej drużyny? Co jakiś żart. Niesz obwiniają trenera i zawodników.
40 osób pobiło 16-latka , no i co on im takiego zrobił? Nic. Ale te bezmózgi myślą że jak pobiją kogoś to im ulge sprawi. Jak widać piłka Nożna to nie zdrowy sport, budzący agresje , fanatyzm i bronienie jakiś bzdurnej swojej racji. Piłka Nożna jest taka że ktoś musi przegrać, a te bezmózgi tego nie rozumieją.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024