Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opluty pająk - sprostowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opluty pająk - sprostowanie
Czasu nie cofnę. Mogę jedynie pożałować, że napisałem to, co napisałem. Nigdy nie interesowałem się nożami spyderco, miałem tylko jeden w łapie. Nie powinienem zatem wypowiadać na temat związany z tą firmą. Niewiedza i niedoświadczenie sprawiły, iż postawiony pod ścianą przez argumenty moich współrozmówców, plotłem co mi ślina na język przyniosła. Jest jednak dobra strona tego, co się stało. Gdybym się nie kłócił, niczego nowego bym się nie nauczył. Teraz przez te kilka dni mojej nieobecności, starałem się wyciągnąć wnioski z tej rozmowy. Myślę, a raczej mam nadzieję, że doszedłem do czegoś słusznego. Z całą pewnością już nigdy nie powiem, że spyderco to badziew i na drugi raz będę się wzbraniał, rękami i nogami, przed wypisywaniem takich bzdur. Dałem ciała. Czy mogę liczyć na drugą szansę?
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opluty pająk - sprostowanie
A niby czemu nie? :peace:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opluty pająk - sprostowanie
Nieglupi koles z ciebie jak na ten wiek, nie powiem. Cobym ja takich 15latkow mial na innym forum takim jednym tobym psychoanalityka nie potrzebowal ;) I na dodatek nie masz dysleksji - kurna ewenement :lol:
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Opluty pająk - sprostowanie

...ciach.... Czy mogę liczyć na drugą szansę?

Pewnie, a najlepszy dowód to...... kupno pajaczka jakiegoś :!: :) :wink:

PZDR,
Smoku

PS. Sorki Vince :oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024