Skocz do zawartości


Zdjęcie

W koncu leatherman 100% zgodny z moimi potrzebami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_elwood
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

W koncu leatherman 100% zgodny z moimi potrzebami
Wielkie brawa dla modelu KICK 8)

Bez zbednych pierdool, sama esencja 8)

Dołączona grafika
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W koncu leatherman 100% zgodny z moimi potrzebami
fajne :D
ja ostatnio sie zlapalem na tym, ze wogole nie uzywam micro plusa, wiec tym bardziej tego robociak bym nie dotykal :wink:
  • 0

budo_elwood
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: W koncu leatherman 100% zgodny z moimi potrzebami
Calkiem [bip] jestem :lol: Juz go nabylem :lol: Chyba juz za pozno na leczenie, nie? :lol:

Pierwsze wrazenia:

1. Wielkosc - szczerze mowiac, obawialem sie ze bedzie maly i przez to niewygodnie bedzie sie go trzymac. Na szczescie sie przeliczylem - nie jest duzy, ale w dloni lezy wygodnie (a lapek nie mam najmniejszych :lol: )

2. Reklamowana "ergonomiczna rekojesc ze wstawkami z zytelu" - IMO zbedne, wygodniejsze byloby calkiem metalowe i gladkie, ale moze sie myle, wyjdzie w praniu.

3. Super sprawa - kick ma klipsa mocujacego, takiego jak w duzej czesci folderkow edc. Mozna go wsadzic do kieszeni przyczepiajac do jej krawedzi, nawet przy otwartym futerale (nylonowy w komplecie) nie wysuwa sie - ciezko go przypadkowo zgubic. Bardzo duzy plus, we wczesniejszych wersjach tooli tego nie widzialem.

4. Minus - brak blokad ostrza i narzedzi. Jest wyrazny przeskok troche je usztywniajacy po rozlozeniu, ale IMO przydaloby sie to troche inaczej rozwiazac. Trzeba bedzie uwazac na paluchy.

5. Wykonanie - jak to u leathermana. Dopracowany.

Ogolne wrazenie - bardzo pozytywne. Do hardcorowych prac mam swisstoola ale ze jest cholernie ciezki to nosilem go wylacznie w plecaku. Kick jest o polowe lzejszy, nadaje sie do noszenia w kieszeni bez ryzyka jej urwania. Ma podstawowe narzedzia, najczesciej przydajace sie w codziennej eksploatacji.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024