Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiecizm?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?
Ok samoobrona kobiet. Dobre :-) Co do netykiety hmmm. :-)
To jak nie ma tu precyzyjnego spektrum tematow to zaraz dam temat o nowym plynie do zmywania, bo on pomaga chronic skore rak przed nadmiernym wysuszeniem ;)
To tez bedzie samoobrona?\
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?
Co do Pani Jarugi-Nowackiej jest to najbardziej pusta osoba jakiej mialem okazje sluchac. Mialem watpliwa przyjemnosc uczestniczyc w wykladzie, na ktory zostala zaproszona. Jej poglady kloca sie z zasadami demokracji i gdyby mogla zrobila by nam w kraju drugi Islam tylko u nas to faceci byliby ponizani itd. Odnosnie tego artykulu tez sie zgadzam najgorszym wrogiem kobiety jest druga kobieta. Feministki i ich poglady sa z ksiezyca. Czytajac ten artykul i inne wypowiedzi wspomnianych Pań odnosze wrazenie, ze chca zrobic z facetow lesbijki. Jednoczesnie kopiac dolki pod wszystkimi kobietami, ktorych niby sa przedstawicielkami. Zgadzam sie na rownosc i jestem jak najbardziej za nia (pensje, rozwiazanie kwestii macierzynstwa). Jednak zyjemy w czasach, w ktorych nie zaleznie od plci przywileje trzeba wywalczyc i nikt nie ma lekko. Sa ludzie predystymowani do roznych zawodow i do roznych czynnosci i trzeba sie z tym pogodzic a nie wprowadzac prawne zasady, ktore beda sztucznie to wszystko podtrzymywac. Jestesmy na etapie transformacji spolecznej i trzeba walczyc o swoje, ale trzeba to robic madrze i z glowa. Na pewno i wsrod feministek sa kobiety inteligentne jednak najglosniej dra sie te, ktore najmniej maja do powiedzenia na zasadzie nie wazne co mowie wazne zeby mowic i dopoki tak to bedzie wygladac wszelkie organizacje feministyczne bede mial w glebokim powazaniu. Znam wiele kobiet, ktore lubie i szanuje, i ktorym ustepuje na pewnych polach i nie mam z tym zadnych problemow. Jest taka roznorodnosc ludzi, ze jedni drugich musza w jakis sposob uzupelniac aby moc skutecznie wspolpracowac i zyc. Widocznie feministki sa ostatnimi graczami, ktorych sie wybiera do druzyny...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?

dlaczego tak sdamo lub gorzej? z tego co ja widze jednal lzejsze prace dostaja
a, ze za mniejsze pieniadze - widzocznie tam gdzie dostaja mniej sa mniej warte, bo na kasie w supermarkecie nie ma roznic w pensjach

Mówiłem nie o pracach stricte fizycznych, no bo tutaj jest oczywiste, że mają słabsze wyniki a o dyrektorskich itp...

Nie badz ziom taki paladyn, bo to moze pewna sympatie budzi taka naiwnosc mlodego gentelmana ale uwazaj zebys sie nie przejechal na tym. Np w firmach teraz wiele mlodych kobiet bezczelnie wykorzystuje dupe /doslownie i w przenosni/ jako trampoline do kariery a potem robi jeszcze problemy o nierownouprawnienie, molestowanie, blablabla

Po pierwsze - żaden ze mnie ziom. A molestowanie jest problemem autentycznym. Może i część dziewczyn tak traktuje swoje ciało(to już inny problem), ale nie powiesz, przecież że każda sprawa o molestowanie tak wygląda...
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?
Mameha chyba ciut za bardzo hiperbolizujesz ;)
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?
Ponawiam pytanie do Mamehy-kim z wykształcenia jest Pani Jaruga-Nowacka, której mądrość tak podnosisz.

pozdrawiam
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?

Ponawiam pytanie do Mamehy-kim z wykształcenia jest Pani Jaruga-Nowacka, której mądrość tak podnosisz.

pozdrawiam


Pewnie absolwentem akademii pierwszomajowej, podobnie jak Miller (kolo po zawodówie), Sobotka (po technikum nawet matury nie napisał :lol: :roll: ) i cała czerwona sitwa. Klasa robotniczą do łopaty a nie do parlamentu!!!
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?
Amen!!!! :)
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?

Ponawiam pytanie do Mamehy-kim z wykształcenia jest Pani Jaruga-Nowacka, której mądrość tak podnosisz.

pozdrawiam

 
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?

[quote name="budo_saudade"]Ponawiam pytanie do Mamehy-kim z wykształcenia jest Pani Jaruga-Nowacka, której mądrość tak podnosisz.

pozdrawiam


niop typowe. Jej specjalnosc to mongolia :lol:
godne politowania, jak habilitacja komunistycznego profesora za prace " wyzszosc gospodarki rolnej korei polnocnej nad gospodarka rolna stanow zjednoczonych amerykii pln " ;)
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?
I takie to czasy, że mongolistka walcząca o prawa feministek jest rzekomo poważana ze względu na mądrość... :wink:
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?
no ziomki ale tu to troche bez sensu piszecie, co z tego, ze specjalnosc mongolia? A kim wg was trzeba byc z wyksztalcenia zeby byc madrym czy kompetentnym. Miler to mimo pogladow bardzo inteligentny gosc i na to nie ma wplywu czy jest po zawodowce, studiach zaocznych czy am podstawowe. Bo studia prawie kazde moze skonczyc prawie kazdy. Wiec Miler, Walesa, Kwasniewski jak by chcieli to tytul doktora takiej socjologii to by zrobili z palcem w dupie.
gilotyna-ziom : a kto powiedzial, ze do parlamentu trzeba miec wyzsze?
  • 0

budo_ronja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?
Rzozio, nie myl inteligenicji z mądrością proszę.....
Miller to jest równie inteligentny jak Kuba Rozpruwacz, czy inny gangster... do takich "inteligentów" to lepiej się na odległość kija nie zbliżać..... i nie stawiaj w jednym szeregu Wałęsy z Kwaśniewskim i Millerem, bo to niesmaczne ..... przynajmniej dla mnie :?

A co od wykształcenia J-N, to jedynie dowód na to, że obojętnie jakie szkoły i fakultety pokończysz, to nie ma to żadnego wpływu na ilość głupot, które możesz pieprzyć. (przepraszam za mój francuski ;-) )
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?

dlaczego tak sdamo lub gorzej? z tego co ja widze jednal lzejsze prace dostaja
a, ze za mniejsze pieniadze - widzocznie tam gdzie dostaja mniej sa mniej warte, bo na kasie w supermarkecie nie ma roznic w pensjach

Mówiłem nie o pracach stricte fizycznych, no bo tutaj jest oczywiste, że mają słabsze wyniki a o dyrektorskich itp...

Nie badz ziom taki paladyn, bo to moze pewna sympatie budzi taka naiwnosc mlodego gentelmana ale uwazaj zebys sie nie przejechal na tym. Np w firmach teraz wiele mlodych kobiet bezczelnie wykorzystuje dupe /doslownie i w przenosni/ jako trampoline do kariery a potem robi jeszcze problemy o nierownouprawnienie, molestowanie, blablabla

Po pierwsze - żaden ze mnie ziom. A molestowanie jest problemem autentycznym. Może i część dziewczyn tak traktuje swoje ciało(to już inny problem), ale nie powiesz, przecież że każda sprawa o molestowanie tak wygląda...

Sorry ale musz :) . Zastanowilem sie przez kilka sekund nad tym co slow "ziom" znaczy i doszedlem do wniosku, ze podchodzi od ziomek. Czyzbys byl innej narodowosci niz rzozio ? :)
A co do tego tekstu z wprost, to jak najbardziej sie zgadzam. A autorka najwyrazniej jest feministka i ma poglady podobne do p. Jarugi, to by wyjasnialo to co pisze. I tyle.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?
Ronja - to nie tak. Nie lubie osobiscie Millera, nie mam pogladow JN, ale doceniam tych ludzi. Millera za charyzme i wlasnie inteligencje. To blad od razu stawac za kims lub przeciwko, bo inna opcja.
przyklad
Tu kilka postow wczesniej bylo czy JN jest atrakcyjna. Przekonany jestem, ze wiekszosc lewakow powie, ze tak, a tych przeciwko, ze nie. Tak nie mozna oceniac.
OT
Podobnie z Lepperem. To dla mnie inteligentny uparty koles, bardzo sprytny. I mimo, ze jest cyniczny i gada prawie na opor bzdury to doceniam jego technike.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?
Gebels był jeszcze lepszy w propagandzie, i jakos moó kto go ceni.
  • 0

budo_ronja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?

Nie lubie osobiscie Millera, nie mam pogladow JN, ale doceniam tych ludzi. Millera za charyzme i wlasnie inteligencje. To blad od razu stawac za kims lub przeciwko, bo inna opcja.

Może to zbyt brutalny przykład, ale to tak jakbyś cenił Ben Ladena za inteligencję i charyzmę. Ani inteligencji, ani charyzmy mu nie odmówisz, no a że inna opcja....ba!
Dla mnie inteligencja, nic nie znaczy. To tylko zdolnośc do szybkiego przyswajania wiedzy. Jak talent, jeden go ma inny nie. Są chyba lepsze kryteria oceniania ludzi.

Sama J-N może sobie nawet obliczać pierwiaski n-tego stopnia w pamięci, a nie zmieni to poziomu jej pomysłów.....

Sorry, może zbyt się czepiam, a i temat wątku całkiem inny.... ale mnie wychowano jak bullteriera w nienawiści do komunizmu, więc poglądy mogę mieć troszkę radykalne :twisted:
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?

Sorry, może zbyt się czepiam, a i temat wątku całkiem inny.... ale mnie wychowano jak bullteriera w nienawiści do komunizmu, więc poglądy mogę mieć troszkę radykalne :twisted:

No i wzorowo :)
Pozdrawiam rodziców :)
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?

Nie lubie osobiscie Millera, nie mam pogladow JN, ale doceniam tych ludzi. Millera za charyzme i wlasnie inteligencje. To blad od razu stawac za kims lub przeciwko, bo inna opcja.

Może to zbyt brutalny przykład, ale to tak jakbyś cenił Ben Ladena za inteligencję i charyzmę. Ani inteligencji, ani charyzmy mu nie odmówisz, no a że inna opcja....ba!
Dla mnie inteligencja, nic nie znaczy. To tylko zdolnośc do szybkiego przyswajania wiedzy. Jak talent, jeden go ma inny nie. Są chyba lepsze kryteria oceniania ludzi.

Sama J-N może sobie nawet obliczać pierwiaski n-tego stopnia w pamięci, a nie zmieni to poziomu jej pomysłów.....

Sorry, może zbyt się czepiam, a i temat wątku całkiem inny.... ale mnie wychowano jak bullteriera w nienawiści do komunizmu, więc poglądy mogę mieć troszkę radykalne :twisted:

Wlasnie inteligencja jest od pomyslow, od myslenia, przyswajania wiedzy. Dlatego zazwyczaj idzie w parze z wiedza. Rodzice maja wyksztalcenie wyzszse to dziecko prawdopodbnie tez bedzie mialo .. . Skoro miller czy walesa nie ukonczyli dobrej szkoly, to znaczy, ze poprostu sa glupi, a w sejmie wyksztalceni ludzie powinli zasiadac, takie moje zdanie.
  • 0

budo_piotreknh
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?
Co to jest ten patrialchalizm? Czy ktoś może mi to wyjasnić?
Z góry dziekuję. :D
  • 0

budo_ronja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecizm?

Skoro miller czy walesa nie ukonczyli dobrej szkoly, to znaczy, ze poprostu sa glupi, a w sejmie wyksztalceni ludzie powinli zasiadac, takie moje zdanie.

Chyba masz jakieś kompleksy, albo złe doświadczenia, skoro utożsamiasz wykształcenie z mądrością. No ale cóż, jeśli dobrze ci się żyje w kraju rządzonym przez prof. Belkę, prof. Hausnera, prof. Kołodkę i innych szeroko wykształconych i inteligentnych ludzi z otoczenia Millera to gratuluję. Widocznie znalazłeś swój raj na Ziemii :lol:

EOT z mojej strony, bo za bardzo odbiegliśmy od tematu i nie zdziwię się jak nas moderatorka wytnie.... ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024