Skocz do zawartości


Zdjęcie

8 marca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca
SIR: czy Twoja dziewczyna (jeżeli takową posiadasz) lubi gdy zwracasz sie do niej "laluniu"?
  • 0

budo_sir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca
Oczywiscie, ze tak. No ale oczywiscie nie ciagle. Przeciez wiadomo co jest zartem a co nie. Juz bardziej niepokoi mnie jeden ziom co o swojej panience nawija nie inaczej jak moja pani.
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca

Ja mam calkiem inne podejscie do tych komercjalnych swiat, typu walentynki czy 8 marca. To zwykla chala. Nie sztuka byc milym 1 dzien w roku. Zwykle lecenie w bambus i wyciaganie kasy.


Jezuuu, no przecież wiadomo, że trzeba być miłym cały czas, ale po to są święta wszelkiego rodzaju, aby ten jeden dzień uczcić szczególnie . Każdy pretekst jest dobry, aby uprzyjemnić atmosferę... A takie każde święto to miły gest, uważam...

Oczywiście co innego, jak ktoś kupuje kwiaty na dzień kobiet, a potem na codzień leje po pijaku. :?
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca

Ja mam calkiem inne podejscie do tych komercjalnych swiat, typu walentynki czy 8 marca. To zwykla chala. Nie sztuka byc milym 1 dzien w roku. Zwykle lecenie w bambus i wyciaganie kasy.

Ja dbam o kobiety kazdego dnia przez caly rok. Wydaje mi sie ze to bardziej doceniaja.


To która z tobą wytrzymuje :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca

Jezuuu, no przecież wiadomo, że trzeba być miłym cały czas, ale po to są święta wszelkiego rodzaju, aby ten jeden dzień uczcić szczególnie . Każdy pretekst jest dobry, aby uprzyjemnić atmosferę... A takie każde święto to miły gest, uważam...

Oczywiście co innego, jak ktoś kupuje kwiaty na dzień kobiet, a potem na codzień leje po pijaku. :?

Widzisz Zanshin, mamy inna perspektywe "na co dzien". Jak znasz kobiete 2-3 miesiace i widujesz ja raz na tydzien, to latwo byc milym "na co dzien". Zupelnie inna historia byc milym na co dzien przez dwadziescia lat przykladowo, dzien w dzien :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca

To która z tobą wytrzymuje :)

Uzywaj liczby mnogiej, Tetsudo. :wink: Kobiety wprost szaleja za mna, musze sie ukradkiem przemykac na treningi, za kazdym razem inna droga, coraz to zapuszczam brode dla niepoznaki, takie sprawy :)
One uwielbiaja kolesi co sa mili na co dzien :P

Kobiety nie lubia byc ponizane poprzez takie "swieta", no bo co w tym przyjemnego stac w jednym szeregu z dniem przyjazni polsko-radzieckiej, dniem ochrony niedzwiedzi polarnych, czy tez z dniem dziecka :roll: :lol:

Laczac ten dziwny topik z aikido, to tak, jakbys technike wykonywal dobrze tylko raz w roku, z okazji Dnia Harmonii z Kosmosem. No zupelny nonsens.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca

Kobiety nie lubia byc ponizane poprzez takie "swieta", no bo co w tym przyjemnego stac w jednym szeregu z dniem przyjazni polsko-radzieckiej


Ty Szczepan masz jakieś złe wspomnienia z czasów PRL, traumatyczne doznania?? A może w pachnącej żywicą Kanadzie wszystko Wam się kojarzy z PRL-em? A może jesteś kobietą i dlatego możesz wypowiadać się w ich imieniu? Miriam taka (szczęśliwi posiadacze TVN wiedzą o co chodzi)? Parafrazując Bugusia Lindę: " Co Ty wiesz o Dniu Kobiet?" :P

P.S. Moja żona twierdzi, że pleciesz i to strasznie. I dziwi się, że chce mi się odpowiadać. To tyle w kwestii "poniżania kobiet ósmym marca".
  • 0

budo_nana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca
dzieki, dzieki wszystkim za zyczenia :)
panu aikiemu rowniez dziekujemy
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca

Znaczy do wojny polityki sportu i wyjść na piwo :) Aiki, choc tego jednego dnia mógłbys nie być takim seksistą :)


no wez.. polityka? co druga wojna to o babe (ale nie druga swiatowa), perelki polityki jakubowska, berger..

sport? moze jazda figurowa na lyzwach.. ludzie sie bardziej pajonuja tym jak dana zawodniczka wyglada (vide kurnikowa - 100 turniejow WTA i ani jeden nie wygrany) niz jakie ma osiagi ( a jak ma to sie okazuje, ze byla na dopingu - m.jones lub z plcia cos nie halo.. e.klobukowska)
na piwo? z kobieta? moze jeszcze mecz obejrzec???? zaraz sie spyta ktorzy to nasi? albo jak ma na imie ten kolarz co ma peletopn na nazwisko, bo ona tyle lat o nim slyszy, a imienia nie zna..
na piwo z kobieta heh .. a tak.. w sumie.,.na bezalkoholowe.. za kare. :)
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca

sport? moze jazda figurowa na lyzwach.. ludzie sie bardziej pajonuja tym jak dana zawodniczka wyglada (vide kurnikowa - 100 turniejow WTA i ani jeden nie wygrany) niz jakie ma osiagi ( a jak ma to sie okazuje, ze byla na dopingu - m.jones lub z plcia cos nie halo.. e.klobukowska)
na piwo? z kobieta? moze jeszcze mecz obejrzec???? zaraz sie spyta ktorzy to nasi? albo jak ma na imie ten kolarz co ma peletopn na nazwisko, bo ona tyle lat o nim slyszy, a imienia nie zna..
na piwo z kobieta heh .. a tak.. w sumie.,.na bezalkoholowe.. za kare. :)


Masz przerypane....
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca

Masz przerypane....

wiem :)))))
  • 0

budo_czarna_65
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca
czy Ty Aiki masz cos przeciwko dziewczyna w aikido, z tego co sobie przypominam ktos kiedys powiedzial ze aikido jest dla wszystkich wiec bez takich mi tutaj oki, a co do sportu, polityki itp.a i oczywiscie piwa to chyba kierujesz sie stereotypem
czemu to napisales to nie jest takie mile :?: :?: :?: :?:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca
prawda nigdy nie jest mila :)
a co mam do kobiet w MA.. no troche sie nazbiralo postow na ten temat przwez 3 lata okladem
  • 0

budo_czarna_65
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca
Twoim zdanie to jest prawda wg mnie nie
sam przyznales ze masz cos do nas wiec to jest subiektywna ocena sytuacji wiec nie pisz ze to jest prawda :-) :-) :-) :-)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 marca
nie no sklad.. to co pisalem o kurnikowej to bajki, :)
forum dyskusynje ma za zadanie publikowanie subiektywnych opini uczestnikow - taka jego rola, uczesnicy moga si nie zgadzac pomiedzy soba u to prowadzi do dyskusji i w tym momencie forum/vortal/grupa mailingowa spelnia swoje zadania
to powyzej to przedszkole internauty ale chyba niektorzy tego nie wiedz
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024