Skocz do zawartości


Zdjęcie

FULL vs LIGHT kontakt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FULL vs LIGHT kontakt
mozna w dystansie i mozna bez. tak jak wolisz. Aniu jeden ani drugi sposob nie jest lepszy absolutnie. Zalezy od konkretbej sytuacji itp.
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: FULL vs LIGHT kontakt

Na betonie.

to raczej ryzykowne.


dlatego nie zawsze i nie na chama.

Pozdrawiam i zycze sukcesow w obijaniu ryja wiekszemu koledze.

Jest to bez watpienia mozliwe. hehe


Problem nie w tym ze on wiekszy ale w tym ze lepszy. Ale dziekuje, staram sie jak moge :)
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: FULL vs LIGHT kontakt

Chodzi mi tylko o idee szybkiego zakonczenia walki, dopasc goscia zrobic mu krzywde jak najszybciej i isc do domu. Bijatyka jest niebezpieczna.


Żartujesz? Właśnie jest na odwrót. I konia z rzędem temu, kto rozwali napastnika jednym strzałem. To co napisałeś miałoby sens tylko w sytuacji, gdy osacza cie kilku gości - wtedy neutralizuje się na chwilę (a nie kosi) tego który zagradza droge ucieczki i - out! Ale i tego nie da sie zrobić jednym strzałem, tylko daje się któtka acz treściwa serię w półdystansie. Zresztą, warto o tym pogadać w dziale Ulica...
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FULL vs LIGHT kontakt
Zgadzam sie masz wiele racji. Rowniez w tym ze warto pogadac o tym w dziale ulica.
rzeczywiscie jeden strzal to za malo moze byc i w wiekszosci przypadkow to sie nie uda.
Ale polozswoje 4 palce na karku a kciuk na grdyce. Nacisnij lekko grdyke. Wyobraz sobie teraz ze dostajesz dosyc mocnego strzala w to miejsce. Sadze ze jak bedziesz dobrze trafiony to zemdlejesz.
Ale nie twierdze ze jest to jedynie sluszne postepowanie w takiej sytuacji. Jest wiele rozwiazan To jest tylko jedno z nich

Pozdrawiam
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: FULL vs LIGHT kontakt
proszę, tylko oszczędź mi tekstów typu walenie w gardło najlepszym sposobem. juz to przerabiałem x razy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024