Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Kompromedy - niezłe.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_raf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorau

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
Mnie rozbawił dział do którego Kopromed umieścił przedstawiane tu noże - "Noże dla Nożoholików" :) :) :)

Oj - chyba trochę się zapędzili - "nożoholicy" troszkę bardziej wymagający bywają :wink: 8)
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
Kopromed przegina z ceną moja Eka kosztowała mniej i mam na nią 10 lat gwarancji. Wykonanie mojego noża jest o niebo lepsze i stal super.
Powinien spuścić z ceny co najmniej do 300zł. Bo daleko mu do światowej elity nożowniczej.
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
Całkiem ciekawe i ładne (na zdjęciach) noże, ale cena jest z księżyca. Za ponad 100$ to można ściągnąć sprawdzonego fixeda uznanej jakości. Na markę trzeba sobie ciężko zapracować, wątpię czy w Polsce jest tylu bogatych "nożoholików" mogących sobie pozwolić na aż tak kosztowne eksperymenty z Kopromedem. Tym samym szansa na potwierdzenie jakość tych nowych konstrukcji przez "niezależnych fachowców" mających skalę porównawczą, zostanie raczej zaprzepaszczona.
  • 0

budo_fogger
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
Mam Go!!!! wz N1M - Chwała Ci KOPROMEDZIE !!!!!! za jedyne 399 PLN.

Dołączona grafika

Wczoraj dostałem paczkę . W nocy dwa razy wstawałem by se go pomacać ......
Jest super. Idealny szlif płaski, piękny głęboki mat,pełna precyzja wykonania ,rękojeść trzyma łapę, a nie odwrotnie.
Ten ,,lignofol ,, wygląda bardzo solidnie. Powierzchnia rękojeści jest matowa , a nacięcia na niej są rewelacyjne -
nigdzie jeszcze takich nie widziałem chyba , że w gumie,
Pochwa w cenie, bardzo solidna z twardej grubej skóry, wewnątrz blokada zabezpieczająca nóż przed wypadnięciem.

Cena do jakości o.k- bardzo o.k. nie chcę pisać, że niska bo jeszcze Kopromed przeczyta i podniesie.

Kupiłem razem dla kolegi wz N5 M i N8 M- zdjęć nie podpinam, bo są w ich sklepie internetowym.
wz N5 M, to podobna wersja jak w reklamie w ostatnim Survivalu, tylko tam jest w drewnie afrykańskim, a
ten wzór ma rękojeść z lignofolu i ma nacięcie krzyżowe- super......
wz N8 M - podobny kształt , a rękojeść z linki żeglarskiej leży w łapie jak ulał - na wiosnę lekki nożyk w teren jak znalazł.

Reasumując , to fajno , że Kopromed pomyślał o nas, a myślę że warto ich trochę zachęcić , a nie zniechęcać do tego.
Produkowali dotychczas super noże , ale głównie dla myśliwych.
Dzwoniłem do nich z gratulacjami i dowiedziałem się , że jężeli będą pozytywne sygnały dla partii sondażowej, to
rozważą uruchomienie wersji N ( N ,to chyba dla nożoholików) w wydaniu ze szlifem płaskim , wklęsłym- zarówno w wydaniu matowym jak i na połysk.

No i fajno , będzie w czym wybierać.
No to dajmy im parę sygnałów....., a myślę, że się nam to mocno opłaci.
  • 0

budo_raf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorau

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.

Mam Go!!!! wz N1M - Chwała Ci KOPROMEDZIE !!!!!! za jedyne 399 PLN.



Reasumując , to fajno , że Kopromed pomyślał o nas, a myślę że warto ich trochę zachęcić , a nie zniechęcać do tego.

Dzwoniłem do nich z gratulacjami i dowiedziałem się , że jężeli będą pozytywne sygnały dla partii sondażowej, to
rozważą uruchomienie wersji N ( N ,to chyba dla nożoholików) w wydaniu ze szlifem płaskim , wklęsłym- zarówno w wydaniu matowym jak i na połysk.


Żeby się nie rozpisywać (a już mnie język świerzbił)..... wydaje mi się, że Kopromed pomyślał o sobie nie o nas wystawiając taką cenę za 440C i nieestetycznie ponacinaną rękojeść z lignofolu. Ten nóż nie jest wart więcej niż 150zł. Taki sygnał ode mnie :?

Swoją drogą, przy takim euforycznym podejściu do tego noża, może wystawiłbyś trochę fotek Twojego nowego nabytku - gdyż zdjęcia na stronie nie należą do HighEndu (wręcz przeciwnie) :twisted:

PEACE :)
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.

Mam Go!!!! wz N1M - Chwała Ci KOPROMEDZIE !!!!!! za jedyne 399 PLN.


Jedyne :?: :?: :?:

Toż to 130 zielonych . Na wszelkie ciemne moce . Chyba Waści diaboł omamił . Apage Satanas.

Piękny nóż i w niczym nie przypomina dziwadeł Kopromedu . Jest jak perła między trzodą , ale jeeedyne??? Nigdy w życiu ! Nie wiem co natchnęło Kopromed do wypuszczenia tej serii ,ale był to dobry duch nożownictwa, jednak bies chciwości wziął nad nim górę ! Dopóki nie będzie któryś tych noży ostatnim na świecie egzemplarzem ni hu hu go nie kupię!

Sorry za nadmiar ekspresji ,wsciekłem się trochę .

PS- Zyczę zadowolenia z nabytku , wygląda naprawdę super i taki zadaje się być ,jednak nie na moją kieszeń takie ryzyko ! Mam nadzieję ,że nie popsułem Ci radości z nabytku, ale mnie poniosło .
  • 0

budo_krętacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
Heeej, słusznie prawi...
Nawet ja, choć zupełnie początkujący, mógłbym tu zestawić cholersko długą listę noży, które można nabyć za porownywalne(lub mniejsze) pieniądze. I mam tu na myśli wyroby firm, które swoją renomę potwierdzają od lat. Przegięli z tymi cenami i to poważnie...
  • 0

GośćGuest_budo_Gacor_*

Guest_budo_Gacor_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.

Dzwoniłem do nich z gratulacjami i dowiedziałem się , że jężeli będą pozytywne sygnały dla partii sondażowej, to
rozważą uruchomienie wersji N ( N ,to chyba dla nożoholików) w wydaniu ze szlifem płaskim , wklęsłym- zarówno w wydaniu matowym jak i na połysk.

cos czuje, ze jak dla nozohlikow, to bedzie z ATS34, hartowany w zakładzie Bosa i gdzies tak za jedyne 1199 PLN..
Wybacz, nozyk ladny, gratuluje, najwazniejsze, ze cieszy, ale za ta cene, to przegiecie..

budo_wardog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
Przegięcie...
Co fakt, to fakt.
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
te z 3mm głownią mają sensowne ceny. (i fajniejszy dizajn , bardziej taktyczny :) )

może mają jakieś bezsensowne źródło stali i przepłacają za "piątkę"
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
Witaj Kangoo owner! Znam osobiście tego " dobrego ducha nożownictwa" , który natchnął kopromed do wypuszczenia tej serii noży. Ale nikt o nim nie wspomni, dokładnie opisał taki nóż i wytknął dotychczasowe błędy, skierował zainteresowanie na dodatkowe rynki zbytu. Nie chciał pieniędzy za projekt tylko jeden nóż dla siebie na pamiątkę i chciał żeby ten model nazywał się "Szaman" to dożo dla niego znaczyło. Pozdrawiam.
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.

Witaj Kangoo owner! Znam osobiście tego " dobrego ducha nożownictwa" ..... Pozdrawiam.


Również pozdrawiam ! poklon dla owej "natchnionej" osoby!
Gdyby to wszystko było jakoś taniej , z minimalnym zyskiem wycenione ,to podejrzewam ,że po roku lub dwóch , wzrosło by zapotrzebowanie ,a co za tym idzie zyski i sława firmy .
Jednak w tych warunkach marnie to widzę . :? Wielu z nas noży używa na codzień i poprostu wydanie 4 stów na experymenty z niezbyt renomowaną firmą ich nie stać . Wycenili by partię promocyjnie i już poszła by fama w Polskę - Nasze, tanie i zajeb..... :wink: . A nie ma lepszej reklamy dla noża ,niż testy użytkowników ,a jak testować coś za sporą kasę ,jeśli się nie wie czego można oczekiwać po nowym produkcie .

Zachwycony nowymi kozikami ,niestety goły jak święty turecki K.O.
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
Tak Jak prawisz Przyjacielu. Ale ten pan od kopromedu ma zupełnie inne podejście do sprawy. Powiem Ci, że po moich doświadczeniach z tą firmą wolę inne sprawdzone.
W podobnej cenie można pezez Pitera ściągnąć łowcę łosi który jest o niego lepszy. Ja używam jak już wcześniej pisałem nożyka EKI bardzo go sobie chwalę i mam na niego 10 lat gwarancji. A ten nóż od kopromedu nie napewno go nie kupie.
Pozdrawiam
  • 0

budo_piotr żbikowski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
To widzę, że możemy założyć fanklub noży EKA :) Mojego Big Swede mam już 20 lat :) Używany był intensywnie z abusem włącznie :) i żadnych problemów :)
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
Witaj ! Jak by nie patrzeć to EKA to firma z 128 letnią tradycją, zaopatruje dwór królewski szwedzki w noże. kopromed do pięt jej nie dorasta. Pozdrowienia
  • 0

budo_iching
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.

Trochę mnie zaskoczyła cena, ale nożyki ładne i wydają się solidne i użytkowe, co sądzicie?
Nóż wz. N2 M
* cena 382,00 PLN/brutto
[cut]
Nóż wz. N3 M
* cena 439,00 PLN/brutto



Hmm... Ostatnio widziałem nowego Fallknivena F1 (wersja z jasną głownią i pochwą z klapką) za 387 PLN...
Więc jeżeli ktoś NAPRAWDĘ woli płaski szlif - to może byc Kopromed... ;-) ))

Pozdrawiam
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
Witak Iching! W tej cenie a raczej zbliżonej dostaniesz łowcę łosi ok 120 $ + koszt przesyłki. Ja już miałem kontakt z kopromedem i gdyby mi dopłacili to bym tego nie nabył. Jest wiele noży z pełnym płaskim szlifem renomowanych noży. Fallkniven - to jest już nóż legenda a kopromed to przestraszony :blus: Pozdrowienia
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
bez przesady ! kompromed to nie jest zla firma
ze nie robi nozy w klimacie "tactical" to cuz z tego ?
malo znana w naszym zorientowanym na zachod swiatku owszem, ale to nie swiadczy o "gowniastosci"
cena jest ciut wysoka bo to serja prototypowa (i w sumie powinna zachecac do zakupu, a nie odwrotnie :wink: ) i moze spadnie
bez testow to nie ma co skreslac tych nozykow
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
panowie
za 150 bym łykał
a za 300 to kurna ściągne sobie nożyk jakowyś i triangla.
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Kompromedy - niezłe.
To jest właśnie to co mówi Blacha. Noże są fajne, ale nie za tą cenę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024