Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kluby - czy lubią sie ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka ...

Napisano Ponad rok temu

Kluby - czy lubią sie ??
Witam.
Jestem ciekaw jakie jest nastawienie klubów np. w tym samym mieście??. Bo tak sie naprzykład zastanawiałem czy KCT- Krakowskie Centrum Taekwondo lubi się lub współpracuje np. z KAT - Krakowska Akademia Taekwondo. I jak jest w waszych miastach, czy kluby "napieprzają" na siebie czy raczej próbuja współpracować czy raczej są zupełnie obojętne??
pozdrawiam.
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby - czy lubią sie ??
Hellman, kazdy kolejny twoj temat drazy coraz bardziej dziure w calym, jak ktos sie nie lubi to sobie jedzie a jak sie lubi to wspolpracuje, tak jak w zyciu codziennym.
przemysl czasem co napiszesz a nie walisz tematy zeby tylko cos bazgrac na forum. zrob sobie ze 100 pompeczek, 200 przysiadow i co tam jeszcze chcez i znowu zadaj sobie pytanie: " czy koniecznie ten temat zmieni cos w mojim zyciu? czy jest istotny czy tylko ladnie wyglada jak sie wchodzi na forum tkd: jaaa ten Hellman to ale wymiata i na serio niezle gada " :twisted:
nie zaszkodzi czasami sie zastanowic nad sensem tematu to tak bardzo nie boli jak ci sie wydaje :X sproboj czasami, jak nie zaszkodzi to pewnie pomoze.
a jak chcez pisac o glupotach to jest "knajpa"
think about it...
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby - czy lubią sie ??
Hmmm... ja bym akurat tak nie dramatyzował, temat jak każdy (no prawie :) )

Z tą współpracą to różnie bywa. Nie wiem co prawda, jak układają się stosunki między wymienionymi przez Ciebie klubami z Krakowa, ale w sumie należą one do dwóch różnych organizacji, więc ścisłej współpracy raczej na pewno nie ma...

Z własnego doświadczenia powiem, że z kontaktami bywa różnie. Czasem bywa tak, że dwa kluby powstały np. z rozpadu jednego, albo też drugi klub założył były uczeń pierwszego. Wtedy wchodzą w grę rozmaite urażone ambicje - sam pamiętam "święte wojny" na zawodach, zresztą dla jednego ze swoich byłych trenerów pewnie na zawsze zostanę wrogiem publicznym nr 1. Czasami bywa tak, że kluby sobie egzystują spokojnie koło siebie i nikt nikomu nie przeszkadza. Czasami natomiast ktoś próbuje drugiej stronie za wszelką cenę świnię podłożyć i też trzeba z tym żyć (znamy te klimaty). Niestety zdarza sie, że czasem łatwiej się dogadac z ludźmi z innego stylu niż tylko z innego klubu czy z innej federacji TKD.

Gizmo
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby - czy lubią sie ??

Niestety zdarza sie, że czasem łatwiej się dogadac z ludźmi z innego stylu niż tylko z innego klubu czy z innej federacji TKD.




Niemal jak z religia im mniej nas dzieli tym trudniej sie dogadac (nieliczac fantykow a takowych np w TKD nie brakuje :wink: )


Co do Hellman(sa :) ) to koles chce sie wykazac w 2 miechy wystukal tylke co ja w rok a bywam czasem. :)
  • 0

budo_brus_gda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby - czy lubią sie ??
To czy kluby sie lubia/wspolpracuja ze soba to w duzym stopniu zalezy od liderow tych klubow. Roznorodnosc federacji mozna obejsc jezeli sie chce a jak ktos ma jakies dziwne poglady to nie tylko w srodowisku tkd sie nie dogaduje.
  • 0

budo_dzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby - czy lubią sie ??
Hellman, trenujesz w którymś z wymienionych przez Ciebie klubów ?

Jeśli pytania o wzajemne stosunki KCT i KAT nie dają ci spać to chyba łatwiej byłoby popytać na własnym podwórku. Jeśli trenujesz u nas (KCT) to wystarczy zapytać swojego sabuma, wszystko spokojnie ci wyjaśni. Jeśli trenujesz w KAT to też mozesz wpaść, trener wyjaśni ci wszystko równie spokojnie.

Naprawde stary, takie tematy bardzo rzadko wnosza cos dobrego, natomiast bardzo czesto rozpoczynaja pyskówki i przepychanki, wiec raczej nie utrafiłeś.

pozdrowka, dZIK

TKD FOREVER !!
  • 0

budo_hellman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby - czy lubią sie ??
W żadnym razie niemiałem na myśli tworzenia tematu na którym ktoś będzie sie kłucił. Ale o to żeby ktoś napisał co sądzi na ten temat i czy zna jakieś przykłady tak jak np.Gizmo.

A co to wypowiedzi AzizAwduAnal to uważam że powinno sie zadawać takie pytania bo to może obrazować współprace między klubami a mnie to np. ciekawi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024