Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
My na treningach nie mamy takich problemów, bo jedyna dziewczyna jaka jest chodzi na grupe początkującą. :wink: Nie musimy się nad niczym zastanawiać jak coponiektórzy, tylko trenujemy. :)
A tak apropos... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. :wink:
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???

marciek napisal ze podnieca go kulanie sie z dziewczynami i dlatego czasem daje im specjalnie wygrywac. ma wtedy pretekst do rewanzu i znowu moze poczuc to cos kiedy dziewczyna ma go w gardzie

pffff...


Podnieca :oops: :rofl: heheheeh wykryles mnie wrecz, :D :D nie o to chodzilo.
To jak siedzisz z dziewczyna w lawce szkolnej to juz mokro masz :D :D ... hehe

costy :)
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
każdego "bawi" cos innego i wprowadza w stan błogości; jeśli na kogoś tak własnie działa ćwiczenie z dziewczynami to ma do tego całkowite prawo, ba! to może być wręcz komplement dla dziewuszki że tak działa na facetów :lol:
na szczeście mnie na treningu nie inretesuje co kto ma w majtach,
a co do tego waszego "dawania się" to nie jestem do końca przekonana czy jest tak napewno czy to aby nie przypadkiem tylko zwinne tłumaczenie się... równie dobrze mogę powiedzieć, że czasami to my was nie kończymy żeby wam przykro nie było :D




... jest we mnie miłość... całe mnóstwo... ale jest i gniew... nie uwierzył byś, gdybym ci powiedział ile gniewu... daj mi miłość, albo nie będę dłużej tłumił tego gniewu... . (Frankenstein)
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???

każdego "bawi" cos innego i wprowadza w stan błogości; jeśli na kogoś tak własnie działa ćwiczenie z dziewczynami to ma do tego całkowite prawo, ba! to może być wręcz komplement dla dziewuszki że tak działa na facetów :lol:

no sa takie :D napewno

na szczeście mnie na treningu nie inretesuje co kto ma w majtach,

hehehe przeciez nikt sie nie bawi w doktora na macie :)

a co do tego waszego "dawania się" to nie jestem do końca przekonana czy jest tak napewno czy to aby nie przypadkiem tylko zwinne tłumaczenie się... równie dobrze mogę powiedzieć, że czasami to my was nie kończymy żeby wam przykro nie było :D

niekiedy cza sie oderwac i pocwiczyc luzno :)
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???

niekiedy cza sie oderwac i pocwiczyc luzno


PRAWDA TO NAJPRAWDZIWSZA A JAKIE MA ZASTOSOWANIE W MĘSKIEJ MENTALNOŚCI? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

-ale i tak uwielbiam z wami walczyć!!!-
  • 0

budo_inka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berserker`s Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
Co do pytania o klub. to jesteśmy z martą z jednego :) a tak na marginesie jest to chyba klub o najwiekszym odsteku kobiet :P czasem jest nas nawet 9 :) a wszedzie sie slyszy ze czasem 2 sie zjawią :)

Co do tych całych gadek o tym że facet się daje itd.
Ja się już przekonałam że nie ma tłumaczenia! poprostu nie ma,
Walczysz to walcz jak najlepiej możesz, jesli walczysz na luzie bo uważasz ze mozesz sobie na to pozwolić i klepiesz, to nie ma gadki! Przegrałeś, nie jesteś na tyle dobry żeby ustrzec się pomyłek wynikających ze zbyt zdynstansowanego podejścia do walki.

Moj trener, jest świetnym tego przykładem! Ma znaczną przewage, wiec walczy lekko nie zmusza do pukania przy kazdej technice jaka zrobi wyciaga coś i zanim zacznei bolec robi ju z coś innego ale i pare sztuczek zrobi do końca :) :wink: :) ale jeśli uda mi sie gdzies cos zacząć robić to po chwili juz nie ma sladu po moje technice za to moja dłoń uderza juz w mate. Ma pełną kontrole nad sytuacją może spobie pozwolic na rozluźneinei bo umie nad tym zapanować. A przy tym nie robi chamówy. Jeszcze nigdy nic mnei eni bolało po walce znim, czego nei moge powiedzieć o innych panach.

A panowie często nie szczegulnei wytrenowani, nie biorą na serio walki bo myślą co to nei oni i gdy się okazuje że klepią to leci tekst ale ja walczyłem z zamknietymi oczyma... , ale ja tylko tak lekko z toba walczyłe ... i to jest głupie bo sobie pozwalają na zbyt wiele i w pewnym momęcie nie są w stanie zapanować nad słabą kobietką.

To samo tyczy się kobiet, kiedyś dziewczynie którą uważałam za słabsza od siebie dopuściłam do trójkata pewna że wyleze z tego, a tu zonk zdusiła- pomysałam coz dałam jej
na nastepnym treningu znów walczyłyśmy, nie chciałam walczyc agresywnei żeby nei było że się odgrywam, trójkąt sie powturzył bo znów zlekcewazylam wczesniejsze proby. I wtedy zrozumiałąm że nei ma tłumaczenia! Jesli jej na coś pozwalam to mam pewność że potrafie z tego wyjść. Jesli odklepie to po sprawie, w tym momęcie była / był lepszy i koniec!!!

Inna spraw gdy umawiamy sie walczymyna 50% albo choć tak sie luzno pokulamy bo mnei kolano boli ... wtedy obydwoje pozwalamy sobie na luz.

Padło stwierdzenei że z dziewczyna walczy sie lżej. Pewnei może i tak bo nei uwala się na ciebei 90 kilo, ale to wcale nie musi oznaczać ułatwienei sprawy. Ja jestem wysoka a co za tym idzie mam długie nogi, które są bardzo przydatne w wielu sytuacjach:- ściskanei w gardzie jest śilnijsze bo wieksza dzwignia :wink: - noga może sobei gdzieś zostac i skutecznei przeszkadzac w jakiejś technice. :twisted: Jesli do tego jeszcze dołożymy troche rozciągniecia i ( zazwyczaj) wiekszą elastyczność kobiet to jest to niezła broń.
Czesto słyszę jak chłopak szepta "co za małpka" " wszedzie te nogi..." normalnei jak rzep się przyczepiłaś" ... wtedy w duszy się głośno śmieje :D Bo to właśnie jest satysfakcja jak zmuszasz kogoś do konkretnej kombinacji, bo zwykłe metody zawiodły :)

Pozdrawiam :D

PS. Wszystkich panów któży nie zaznali walki z dziewczyną , mocno namawaim :)
A jak któryś będzie w ten piątek w szczecinie na seminarium to może będziecie mieli szanse, będzą przynajmniej dwie :)
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
niedosc ze was jest duzo w sekcji jak mowisz to jeszcze na dodatek jestescie rozgadaneee .. looo az milo :P :P:P
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???

Ja jestem wysoka a co za tym idzie mam długie nogi, które są bardzo przydatne w wielu sytuacjach:- ściskanei w gardzie jest śilnijsze bo wieksza dzwignia :wink:

Mozesz zamieścić ich zdjecie? Mężczyźnie powinni poznawać nowe aspekty walki. :)
  • 0

budo_inka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berserker`s Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
Skoro ktos pyta to należy udzielić pełnej odpowiedzi.
(tak zawsze w szkole uczyli :wink: )
  • 0

budo_atomowy2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
jak mi ktos powie jak sie yousend czy cos obsluguje to moge zamiescic kilka zdjec z treningu.

ale ciiii bo jak sie dziewczyny dowiedza to mnie pobija
  • 0

budo_inka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berserker`s Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
sorki za 2 posty ale jak jzu wyslalam pojawil sie post P-Chana

Moge zamieścić zdięcie moich kończyn dolnych ale skoro "aspekty walki" to kończyny oczywiście odziane w kimonowe spodenki :)

Atomowy nawet nie próbuj bo ciem obijem na treningu brutalu jeden !
( atomowy to jest wlasnei przyklad faceta znecajacego sie nad neiwinnymi :wink: :) ale i tak go lubimy :roll: :D )
  • 0

budo_atomowy2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
no i nic. chcialem wrzucic foty to mi nie pozwolili.

nie zebym sie bał dziewczyn :cry:
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???

Mozesz zamieścić ich zdjecie? Mężczyźnie powinni poznawać nowe aspekty walki :) .

Gdybys pomina to takie cos na koncu, kto wie moze moze :P :P hehe :) :):)

no i nic. chcialem wrzucic foty to mi nie pozwolili.

nie zebym sie bał dziewczyn :(

No niestety, wszystko dowolone, smiech smiechem ale nigdy nazlosc ;) :P
  • 0

budo_inka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berserker`s Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
spokojnie kiedys napewno nas zobaczycie :twisted:
np. na zawodach albo jak powstanie damska sekcja bjj :wink: :) to wtedy szeroko zrelacjonuje fotografiami :wink: :lol:
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
po pierwszze kubunie nie pisze sie o kobietach sroki..chyba ze w lublinie taki panuje zargon..
po drugie jak widze martka wyparlas sie korzeni berserkers stargard skoro piszesz zenksa czesc beserkers szczecin sie klania...a to nie dobrze..wrecz przykre...to jest bo o ile sie nie myle zaczynalas w stargardzie i dalej trenujesz z nami..
po trzecie dzisaj dla przykladu widzialem walke martki z kolega ktory przyszedl ktorys raz na trening nie wiem ile razy klepal ale napewno wiecej niz przecietny perkusista w zespole hevy metalowym
inka dla przykladu osttanio udusila zawodnika ktory wpieral wszytskim ze kobiety sa slabsze i nie ma mowy zeby jakas dobra zawodniczka skonczyla nawet zawodnika o srednim poziomie a byl to dobry zawodnik i naprawde silny ...do jej rozpiski moglbym dodac koksikaa 110 kg zaduszonego jak kurczak w mateleo(pozdrawiam remika i wiele wiele innych osob.. i nie tylko w partzerze ale tez w stojce kiedys widzialem ciekawy rzut inki koles polecial jak adam malysz:) :)marta jedzie facetow regluarnie..i nie ma tutaj mowy o jakich kolwiek przypadkach kto mowi ze nie walczy z dziewczynami na 100 prc sily a pozniej odklepuje mowiac ze sie bawil to jest na koncu ukladu pokarmowego ..... uwazam ze przy wysokim poziomie jaki reprezentuja dziewczyny kazdy facet ma sie na bacznosci jeden drobny blad i przegrywa sie z kretesem a pozniej zaczynaja sie glupie wymowki i to jest walsnie piekne w bjj....pozatym uwazam ze nie powinnien trenowac razem z kobieta facet ktoremu sprawia przyjemnosc dosiad czy garda.... marciek piszesz ze nie kiedy lubisz dawac od tak przegrac dziewczynie powiedz mi co ma na celu taka porazka bo nie robisz tegop zapewne zeby sprawic przyjemnosc kobiecie i aby podniesc jej morale bo gdyby tak bylo to bys nie pisal o tym... przypuszczam ze takiej kobiecie nie robi sie wcale milo kiedy sie dowiaduje ze wygrala bo facet jej dal..
panowie nie uzywajcie sily to nie bedziecie sie musieli dawac ..walczcie technicznie a wtedy zobaczycie jaki potencjal drzemie w kobietach i jaki wysoki poziom techniczny reprezentuja..
w stargardziej jak i szczecinie sa naprawde bardzo dobre zawodniczki ktorer pozdrawiam tutaj i przesylam buziaki...
atom zadnych zdjec z naszych treningow nie wklejaj bo wszyscy sie przeniosa do nas a i tak juz miejsca na sali nie ma .....jeszcze jedna sprawa sa pewne dziewczyny przyktorych wieksza czesc zawodnikow naprawde czuje sie jak by walczyla z facetem takie sa silne i dobre technicznie naszczescie tylko na macie bo po za nia to dalej piekne i niewinne niewiasty....
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
Ja trenuje 'JJ' a nie 'BJJ'
Karim...
Powiem ci szczeze ze ladnie po nas pojechales, pozartowac sobie nie mozna czy co, nie to zebym sie zle wyrazal na temat dziewczyn na treningach, a jesli dalem dziewczynie wygrac czy tez nie, to przeciez nie podchodze do niej i nie mowie jej osobiscie czy przy wszystkich " sluchaj wygralas bo ci dalem wygrac tak jak niekturzy kolesie mowia ze wygrales bo mnie noga zabolala i niemogledalej walczyc czy cos w tym stylu, przeciez widziales ze puscilem reke zebys mogla balache spokojnie wyciagnoc, albo odslonilem szyje zebys mogla szybko sprytnie wlozyc reke i mnie wyciagnoc czy normalnie udusic czy tez cos innego" no bez przesady, niewiem moze piszac ten post uwazasz ze np. niewiem , my sadzimy czy tez myslimy ze dziewczyny do tego sportu sie nie nadaja, albo jak napalence czekamy tylko na dosiad dziewczyny, albo jak my ja dosiadziemy. :| W tym sporcie liczy sie kto szybszy, i sprytniejszy. wiadomo tez sila, znam pare osob ktorzy na treningu jak jest jakis rzut ida silowo, nie technicznie, technike cza umiec, a sila tak czy inaczej rzut sie zrobi, co prawda nie bedzie to znakomity rzut ale zawsze rzut rzutem zostanie. Np. jak mnie dziewczyna rzucala nie czulem zadnego bulu i sie z tego ciesze, dziewczyny ucza sie tego, a niekturzy kolesie normalnie rzuca kolesia ale nie z taka sama dokladnoscia co dziewczyna <<< to jest przyklad ]

A jesli obrazielem czy urazilem w jakis sposob jaka dziewczyne na forum tutaj to serdecznie przepraszam, widocznie nienapsalem tak jak powinienam napisac.
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
Marta no niestety ta dziewczyna juz nie trenuje a szkoda, bo byla postrachem, glupio mi bylo wtedy przegrac, ale obiecalem sobie nastepnym razem bardziej sie postaram i moze wygram 8) niestety astepnego razu nie bylo, byla naprawde dobra nie tylko ja tak twierdze bo udowodnila to na zawodach w Poznaniu ( liga bjj) zdobyla srebro w open kobiet.

P.S. mi sie bardzo podobaja kobiety trenujace, zazwyczaj oznacza to ze maja silny charakter itp, a to wedlug mnie zaj....sta cecha u kobietki.
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???

... byla naprawde dobra nie tylko ja tak twierdze bo udowodnila to na zawodach w Poznaniu ( liga bjj) zdobyla srebro w open kobiet.

Gratulacje :) :):) zarowno dziewczynie jak i klubowi :-)
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
inka jestem chetny do kulania sie ale seminarium jest nie w ten piatek tylko nastepny, 11 marca, pamietajcie dziewuszki.
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Hej dziewczyny - jak sie cwiczy z facetami ???
Karim...
w życiu stargardu sie nie wyparłam i tego że tu zaczynałam trenować ani też tego że Ty byłeś moim pierwszym trenerem, od Ciebie i dzięki Tobie wszytsko sie zaczęło i że to Ty pokazałeś mi jak kochać ten sport!!! Stargard rulezzz oczywiście, ale napisałam szczecin coby było "jaśnie", bo jak ostatnio poznaniakom powiedziałam że ze stargardu jestem to zrobili dziwna minkę jakby to miasto było w samym środku nikąd, nie mieli kompletnie pojęcia gdzie to jest więc żeby uniknąć głupich pytań napisałam że Berserkers Szczecin-wybacz mi to i nie ukaraj za bardzo na treningu :wink:

pincone85... jeśli ta dziewczyna zdobyła srebro w poznaniu w tamtym roku to wiem która bo ja wówczas miałam brąz coby oznaczało że przejechała mnie swoim kolanem na brzuch, ale i tak było wart, dzisiaj juz tak łatwo bym się nie dała :-)

inka ty sie nie śmiej,bo jak tak dalej pójdzie to faktycznie damskąsekcje u nas otworzymy a jakto coniektórzy sie śmieją bedzie to "sexia damska BJJ" -ale... ile trenuje to tylko statystyka, a ilu na tym zależy to inna bajka... ale i tak jest miło, chociaż jeszcze trochę i pomieszczenia na sali będzie trzeba wymienić-z naszej przebieralni zrobimy sale a z sali nasza przebieralnie bo nie będziemy mogły sie pomieścić :lol: :lol: :lol:

a atoma i tak uwielbiam :box:

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH STARGARDZIAN BJJ URZECZONYM...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024