Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chadzał ktoś ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_nurek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
Dobra.
Ja tyz mam takie butki. Classic 9". Nosze je jako buty taktyczne (wiec w moim przypadku nie codziennie) od jakis trzech lat. Nic sie nie rozkleja, nie rwie, choc sa juz mocno zciachane. Zassalem z USA poniewaz mam bardzo szeroka stope, a Original Swat ma w ofercie butki "W" czyli szerokie. Sa super wygodne, w porownaniu do Magnumow kolegow bardziej trwale, choc czesci ze skory kalecza sie tak samo szybko, ale przynajmniej nic sie nie rozkleja, i nie peka. Po jakims roku lazenia zaczely skrzypiec, ale jak potraktowalem je gliceryna, i jakims impregnatem, przestaly.
Ja bym chyba polecal mocno...

Kapral,
nazwa to tylko nazwa, Sure Fire tez brzmi debilnie prawda? a Blackhawk i Eagle pretensjonalnie, przy firmie "Czarny Jastrzab" Lubawka brzmi dumnie....a nowa kolekcja Unle Majka "Blackwater" to juz wogle...

SOE(SpecialOperationEquipment), Tactical Tailor, CQBsolutions, STRIKE, High Speed Gear
czy Magnum powstaly od inicjalow wlascicieli, i kompletnie nie potrzebuja marketingowego szitu, nie?
A chyba sa to niezgorsze firemki...

Pozdrawiam
n.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
Nurek, ale nie tak pretensjonalna jak SWAT :wink:

nie mniej jednak, szaszlyk na innym forum zapodal taki link:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

warto rzucic okiem
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
Wy tu sobie misiowie Pitu-Pitu o nazwach ,a brachol w nich łazi codziennie od czasu kupna i sobie chwali .
Łazi po piachach, betonie , kostce i trawnikach ( Dołączona grafika ) . Jak narazie śladu zużycia podeszwy ,a zwykle już by ztarł pięty na brzegach i to wyraźnie . Trzeba jasno powiedzieć :przez dwa tygodnie, wad produkcyjnych itp -nie stwierdzono . :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?

Wy tu sobie misiowie Pitu-Pitu o nazwach ,a brachol w nich łazi codziennie od czasu kupna i sobie chwali .
Łazi po piachach, betonie , kostce i trawnikach ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) . Jak narazie śladu zużycia podeszwy ,a zwykle już by ztarł pięty na brzegach i to wyraźnie . Trzeba jasno powiedzieć :przez dwa tygodnie, wad produkcyjnych itp -nie stwierdzono . :)


wiesz manos, ja potrafilem buty najlepszej klasy rozwalic w pol roku :)
wszystko zalezy od eksploatacji i uzytkownika :-)
jak dobre butki, to chwalic
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
do mnie doszły wczoraj te wysokie za 290

niestety pół numeru za małe więc odesłałem na wymiane

ale wrażenei kurwa robią - zajebiste, sprawiają solidne wrażenie i magnum przy nich wygląda jak buty robocze na budowe :)
zajebisty dezajn :)
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
Kangoo Owner napisz jak tam butki sie trzymaja, twoje i brata. Jak bylo z rozmiarem? Mam zamiar wciagnac te krotkie sportowe, nosze 43/44 , a na military.pl maja rozmiary 42,43,46 i nie wiem czy 43 beda pasowaly....
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
to weź 46.
kość natyłku ci nie pęknie, a powinny być dobre :-)
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?

Kangoo Owner napisz jak tam butki sie trzymaja, twoje i brata. Jak bylo z rozmiarem? Mam zamiar wciagnac te krotkie sportowe, nosze 43/44 , a na military.pl maja rozmiary 42,43,46 i nie wiem czy 43 beda pasowaly....


Swaty - ma tylko brachol i stan na teraz -wyżej. Co do 6" bez zmian . Prawie zadnej różnicy w użytkowaniu rothco i magnumów . ( poza wkładką antybakteryjną prawie identyczne)

Edyta- postaraj się przymierzyć, wymiary zaokrąglają sprzedawcy i producenci w "obie strony "

wykalkulowałem nie wiem czy dobrze ,że 43 jest około 8mm większe od standartowego.
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
Kapralu moj drogi ale ja nie zamierzam wygladac jak clown w tych 46'stkach :)

K.O. thx dobrze wiedziec ze sie dobrze trzymaja, przymierzyc to nie mam jak bo chce jeszcze dzis na military zamowic, w sumie nosze glany nr. 44 i sa ciut przyduze, ponadto zakladam do nich grube skarpety, wiec chyba 43 beda dobre, coz przekonamy sie za kilka dni 8)

Thx
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
jak chcesz moge zmierzyć wkładke z 45 swoich na długośc i szerokosć
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
Pod wpływem tutejszych opini poszedłem do azymutu i przymierzyłem te magnumy, rozmiar był więc się w nich przespacerowałem :wink: no i powiem szczerze, że
no za cholere nie wiem co budiz takie w nich zachwyty 8O w miom skromnym odczuciu to one są po prostu nie wygodne :? o niebo lepsze jak dla mnie są różne modele trekingowe, niekoniecznie wysokie, niskie bądź 3/4.
Nie widzą mi się jako wygodne do biegania, ani nawet długiego chodzenia. Owszem, sa zrobione z kawała skóry, który moze i nawet długo wytrzyma, ale przy zginaniu stopy, łamią sie na nosie, i mogę się założyć, że po paru miesiącach, w tym miejscu będą już zniszczone.
No to tyle ode mnie, nie jestem nawet ich użytkownikiem, bo po tym co poprzymierzałem w sklepie, to im nie dam takiej szansy.
To taka mała ode mine łyżka dziegdźiu w tej beczce :wink:
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
Math - to wątek o Swat-ach . :wink:
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?

Math - to wątek o Swat-ach . :wink:


teraz mi to mówisz, kiedy ja popełniłem tekst na pół strony :wink:
pojawiła się w paru miejscach nazwa magnum, to się wyżaliłem, bo chciałem je sobie kupic, a tu taka lipa :cry:

i żeby nie było OT, to w swatach też nie chodziłem :wink:
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?

Math - to wątek o Swat-ach . :wink:


teraz mi to mówisz, kiedy ja popełniłem tekst na pół strony :wink:
pojawiła się w paru miejscach nazwa magnum, to się wyżaliłem, bo chciałem je sobie kupic, a tu taka lipa :cry:

i żeby nie było OT, to w swatach też nie chodziłem :wink:


Tu(wkurzony ) sobie poczytaj o moich odczuciach co do 6" Magnum . (jak chcesz oczywiście) . Owszem łamią się w paluchach (wydaje mi się ,że skóra jest tam celowo cieńsza i ma się zginać) , ale im dłużej w nich chodzę tym mniej jestem wkurzony ,a nawet powiem : niezłe są!
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
Dziekuje Ci Blacha ale (nie)stety juz zamowilem 43, mam nadzieje, ze beda pasowaly i nie bede musial kombinowac z wymiana.
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?

Tu(wkurzony ) sobie poczytaj o moich odczuciach co do 6" Magnum . (jak chcesz oczywiście) . Owszem łamią się w paluchach (wydaje mi się ,że skóra jest tam celowo cieńsza i ma się zginać) , ale im dłużej w nich chodzę tym mniej jestem wkurzony ,a nawet powiem : niezłe są!


Znam tą historię :wink:
To faktycznie niezły numer. Dobrze, ze chociaż wygodne. Ja jednak jak na raize się nie mogę do takich przekonać, moze poszukam sobie jeszcze jakiś innych. A nie powiem, takie jedne oakley'e mi się spodobały z taktycznym zacięciem, ale pewnie za tą cenę to można pojechać na miesiąc w bieszczady :roll: :wink:
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chadzał ktoś ?
No i zamowilem sobie sportowe SWATY wczoraj wieczorem, a tu przed chwila dzwoni ktos z military i mowi, ze juz nie maja :cry: Niespodziewali sie, ze beda sie tak dobrze sprzedawac, ze sa bardzo dobre i wogole, i ze trzymaja ciagle moje zamowienie, a nastepna partia bedzie za 2 miesiace :( co dla mnie = 2 miesiaca chodzenia w glanach przy tych temperaturach, bedzie bolalo :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024