Skocz do zawartości


Zdjęcie

no wlasnie, jogurcik i pseudojogurcik ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_pastel_lukasz
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

no wlasnie, jogurcik i pseudojogurcik ?
witam

chodzi mi o jogurt, zdrowy jogurt, jak wiadomo na polskim rynku jest juz w piz....u jogortow, wielu firm, smakow, rodzajow itp

chodzi mi abyscie mi napisali jaki jest najzdrowszy, najodpowiedzniejszy, posiadajacy najwiecej witamin jogurt dla osoby ktora duzo cwiczy na silowni, itd

podawajcie jakie jogurty sa najlepsze ?
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: no wlasnie, jogurcik i pseudojogurcik ?
mi sie wydaje, ze wszelkie maslanki sa najlepsze,
ja osobiscie uwielbiam mleko acidofilne z mackowych(truskawkowe :-) ), ma jakies tam bakterie itp, czuc ze naturalny


zadne tam wynalazki fruttis danone, mi sie wydaje, jak jem takie jogurcik, ze w tym jest jakas zelatyna,maka i ***j wie co jeszcze
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: no wlasnie, jogurcik i pseudojogurcik ?
byl kiedys topic o tym. sam na 2 roku mialem stycznosc z mikrobiologia i laboratoryjnie sprawdzalem jakosc jogurtow i maslanke, niestety nie wszystkie spelnialy normy. jogurty, ktore mozna bylo zaliczyc do dobrych: danone, koscian. nie pamietam wiecej co nie oznacza, ze inne sa zle

bakterie o ktore ci chodzi to Lactobacillus acidophilus :)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: no wlasnie, jogurcik i pseudojogurcik ?
ten lactobacillus to w kazdym prawie jogurcie jest tylko w innych odmianach, wiem bo mam stycznosc z opisami wynalazkow z tej dziedziny :)

IMO najlepsza jest jogobella z duzymi kawalkami owocow - najlepszy jogurt na swiecie! jestem nieszczesliwa jak nie zjem codziennie przynajmniej jednego pollitrowego kubelka... i tak mnie wzielo na te jogurty jak zaczelam trenowac 8O
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: no wlasnie, jogurcik i pseudojogurcik ?
ja tak samo,min 0,5 l jogobelli dziennie,jesli chodzi o skad to jedno moge ci gwarantowac....napewno nie umrzesz od tego :-)

peoezdeer
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024