Skocz do zawartości


Zdjęcie

Latarki składaki - długie i dużo zdjęć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarki składaki - długie i dużo zdjęć
Tak u nich wygląda procedura. Po przyjęciu zamówienia przysyłają mailem fakturę proforma którą musisz podpisać i odesłać spowrotem najwygodniej też mailem. Dopiero wtedy ściągają z karty należność i wysłają towar. Przy zamówieniu w komentarzu najlepiej od razu napisać że chcesz aby towar wysłano "by registered AirMail" i wszysto jasne. Cena zależy mocno od wagi. Jeżli nie napisałeś, to możliwe, że "domyślnie" dodali cenę za przesyłkę kurierską, bo tak bezpieczniej.
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarki składaki - długie i dużo zdjęć
...witam...Borsoock - świetny test i opis....a jak wygląda moc i długość świecenia sf kl1 z vg vb1? napisałeś....

To najmniejsze z rodziny body, na jedną baterię CR 123. W komplecie z KL1 stanowi doskonałą, mocną i wygodną do noszenia latarkę EDC. Niestety z uwagi na czas świecenia na jednej baterii, raczej do przyświecania, niż długotrwałego świecenia.

.... :lol: ...pozdrawiam....
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarki składaki - długie i dużo zdjęć
~ godzina jazdy na full, potem przełącza się na niższy bieg, ale świeci jeszcze długo (nie sprawdziłem ile) i w sumie całkiem jasno. Dla intensywnej eksploatacji, taki czas raczej zbyt krótki, dlatego napisałem o "przyświecaniu".
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarki składaki - długie i dużo zdjęć
witam...a co rozumiesz poprzez stwierdzenie"

Dla intensywnej eksploatacji, taki czas raczej zbyt krótki, dlatego napisałem o "przyświecaniu".

?....jest to kilka godzin?...możesz wyjaśnić?....pytam bo zamierzam sobie sprawić takie małe"cóś"na edc...i cały czas kombinuję pomiędzy tym "światłem" a np. nuwaii 3 watt cholender wie co wybrać...żeby długo świeciło i dośc mocno....pozdrawiam...
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarki składaki - długie i dużo zdjęć
Ale co jest jeszcze niejasne? Napisałem, że na full świeci godzinę, a ile jeszcze potem, to nie wiem, bo tego już nie sprawdzałem.
Może inaczej. Po pierwsze: jeżeli ma być koniecznie na 1xCR to będzie świecić albo długo albo mocno. Obydwie kwestie są oczywiście względne, ale "długo" też silnie zależy od sposobu używania latarki. Jeżeli ktoś świeci sporadycznie i z przerwami to z KL1 z 1 CR powinien być zadowolony. Jeżeli zaś codziennie wychodzi na dłuższy wieczorny spacer z psem w nieoświetlonej, błotnistej okolicy, to wg jego oceny zapewne latarka będzie świecić za krótko a eksploatacja będzie kosztowna. Ja wybrałem KL1 między innymi z uwagi na modułowość i co za tym idzie uniwersalność zestawu z dwoma body. Jeżeli Ty szukasz tylko miejskiej EDC, albo wolisz mieć dwie latarki, jedną miejską a drugą np. na dłuższe świecenie podczas wyjazdów "w teren", to weź tańszą Nuawei i ew. coś jeszcze.
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Latarki składaki - długie i dużo zdjęć
...." i światość nastała ogromna...."dzięki , już wszystko jasne...pozdrawiam :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024