Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olimp MMA Sport - oświadczenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Sie osmielę poprzeć Pawła Drożdżaka w jego dążenieu do poznania faktów.
jedynym jak na razie pokazanym faktem był list M. Radlińskiego ( topic "listy Radlińskiego") w którym twierdził, że tylko on ma prawo organizować zawody SHOOTO ( a nawet udowodnil to cytując korespondencję mailową z działaczem SHOOTO), a z jakichś powodów list ten zostal uznany za przywlaszczenie przez M. Radlińskiego wyłącznych praw do organizowania WSZELKICH zawodów MMA.
List ten był do tej pory jedynym konkretnym faktem podanym przez obie strony konfliktu, cała reszt a to obelgi i pomówienia.
Uprzejmie proszę o podanie dat, nazwisk, pism, kto z kim o czym rozmawiał i nie pierdolenie kocopałów typu "wszyscy zainteresowani dobrze wiedzą" - otoz nie wszyscy zainteresowani wiedzą, a chcieliby wiedziec gdyż to z ich ( między innymi) pieniędzy finansowane śą wszelkie zawody - jeżeli płacę za wstep na gale to chciałbym wiedzieć za co.

Z poważaniem
Cynik 75
Dominik Rajkowski
Otwock
  • 0

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
paweł sprawa została wyjasniona w poprzednich postach. poszperaj na forum to znajdziesz.
jest tam kilka jak to ty nazywasz dowodów na działeanie człowieka, którego starasz sie bronic. ja całą sprawe znam dosc dobrze i ito nie tylko od kimury. swoje wiem i kolejne próby wyjasniania przez was tej sprawy i rozkopywania mnie bardziej śmiesza niz cała sytuacja.
dobrze rozumiem dlaczego chcesz w/w sprawę wyjasnic. to co robisz napewno nie jest niewłasciwe. ale jak juz wspomniałem cała sprawa została wyjasniona czarno na białym i nikt tu nic nie sugeruje po prosty takie sa fakty. m. r. moze mówic teraz co chce, a ludzie którzy znaja temat troszke lepiej i tak wiedza swoje. ja na jego temat sie wypowiedziałem raz i nie chce mi sie dalej nad tym roztrzasac bo szkoda mojego czasu i energii. naprawde szkoda mi tylko tych, którzy wierza w to co on głosi - bo to oni poniosą największe konsekwecje (myslę o zawodnikach). osobiście nie mam i nigdy nic nie miałem do ludzi trenujących shidokan tylko nietrawię takich osób jak wasz szef - który zachowuje sie jak szmaciarz i nie potrafi sie z pewnymi rzeczami pogodzic. chora ambicja i niespełnione marzenia mieszaja mu w bani i żeby tylko cos osiągnąc jest gotowy zrobic wszystko z gówniarskim podpie............niem włącznie. pamietaj jest takie stare powiedzenie, ze jak kaczka traci orientacje to nurkuje dupą.
i tak naprwade to nie chce mi się juz k...wa o tym gadac.
  • 0

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
cynik75 jak za bilet chcesz wszystko wiedziec to idz na występ davida koperfilda wskocz do niego na zaplecze, pokaz mu bilet i powiedz ze chcesz teraz wiedziec jak on te swoje sztuczki robi bo to ci sie nalezy.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Moje zdanie jest na to jednoznaczne - niezaleznie kto w tym konflikcie ma racje a kto nie.

Ograniczanie wlasnym zawodnikom kontaktu w innych zawodach pod grozba niedopuszczania do wlasnych seminariow i zawodow jest po prostu ponizej pasa i glownie dbaniem o wlasne interesy a nie dobro zawodnikow.
Taka decyzje moga podjac sami zawodnicy zgodnie z wlasnym sumieniem i potrzebami a nie na prikaz naczalstwa i wtedy to by byla sytuacja jak najbardziej OK - w tej chwili przypomina mi to sprawe podpisywania lojalek jak to juz kiedys w jednej organizacji bylo.

Jak by organizatorom zalezalo na zawodnikach to by starali sie robic coraz lepsze zawody aby w ten sposob utrzymac zawodnikow przy sobie wtedy inne gale nie byly by zagrozeniem. Ale widac tak juz jest ze kazdy w naszym kraju chce miec na wszystko monopol a zawodnik jest tylko marionetka pracujaca na organizatorow.

Zawsze bylem ciekaw co mysla zawodnicy godzac sie na takie postepowanie organizatorow.

Zamiast zatrzymywac zawodnikow zapewniajac im lepsze warunki na czym zawodnicy by korzystali zatrzymuje ich sie pod grozba zapewnienia gorszych warunkow jak nie beda posluszni 8)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
KORDIAN: twoja odpowiedź to typowe kocopały , o których wspominałem. Piszesz długi post, że nie chcesz pisać długich postów - co juz samo w sobie trąci lekkim bełkotem.
Co do moich biletów - skoro płacę to wymagam, a jeżeli wg. Ciebie nie mam prawa wymagać wiedzy, to po jaką cholerę na PUBLICZNYM forum poruszany jest temat, o ktorym publiczność nie ma prawa sie dowiadywać?
Nie bronię M. Radlińskiego tylko prosze o rzetelną informację
  • 0

budo_kanasta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk-Limanowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

... Bo poki co wyglada to tak, ze
tak naprawde nic na sensei Radlinskiego nie masz, a jedyna przyczyna napisania tego oswiadczenia i rzucenia tych sugestii byla obawa przed konkurencyjna gala...


Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



widzialem ten list publikowany na forum i choc nie organizuje gal to nawet ja mam cos do pana M.R. po jego przeczytaniu.
a co do konkurencyjnych gal - sily statystyki, prawdopodobienstwa i trendu poziomu dotychczasowych gal sa po stronie kimury.

pzdr
  • 0

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
mój post skierwonay do ciebie cynik75 jest krótki i jasny. jak nie rozumiesz to trudno.
wyjaśnij mi znaczenie słowa - kocopały.
bez powazania.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
kanasta - ale to juz nie o ten list sie rozchodzi.

kordian - paweł sprawa została wyjasniona w poprzednich postach. poszperaj na forum to znajdziesz.
juz chyba dwa razy pisal, ze zadnych faktow sie nie doszukal. ja zreszta podobnie. a skoro nie mozemy poznac wszystkich faktow - to po kiego chuja ktos to pisze na forum? wytlumacz mi to, bo dla mnie jest to NAJzwyklejszy gowniarski sposob oczernienia kogos.
a jak ja powiem, ze ty piszesz na mnie zloszenia na policji, to co? w archiwach przeciez sa pisma, kiedys ktos mi je udostepni, to zamieszcze. dajcie mi tylko troche czasu.
najlatwiej napisac - ty mnie nie rozumiesz (w domysle - jestes glupi) przeczytaj jeszcze raz.

i ciagle czekam na jakies fakty, a nie pomowienia bez dowodow.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Kordian: novocaine chyba Ci odpowiedział na moje wątpliwości - nikt jakoś nie może sie doszukać FAKTÓW w omawianej sprawie
kocopały = brednie, głupoty

także bez poważania
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Mysle ze na forum jest duza liczba osob ktore, tak jak ja, nie sa absolutnie zwiazane z zadna ze stron, natomiast chcialby wiedziec jakie to "posuniecia" pana Radlinskiego (oprocz tego starego omawianego juz listu) sprowokowaly oswiadczenie mkimury.
Oczywiscie mkimura nie musi absolutnie nikomu nic pokazywac, szczegolnie obcym ludziom z sieci, natomiast jesli uznal siec za odpowiednie miejsce na swoje oswiadczenie warto by zeby je udokumentowal tym samym zamykajac dalsze spekulacje.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

tylko nietrawię takich osób jak wasz szef - który zachowuje sie jak szmaciarz i nie potrafi sie z pewnymi rzeczami pogodzic. chora ambicja i niespełnione marzenia mieszaja mu w bani i żeby tylko cos osiągnąc jest gotowy zrobic wszystko z gówniarskim podpie............niem włącznie. pamietaj jest takie stare powiedzenie, ze jak kaczka traci orientacje to nurkuje dupą.

sadze, ze np o to mu chodzi. i o ten brak dowodow.
bo lukasz ma mniej cierpliwosci niz ja.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

kordian pozatym ze jestes pedalem to slyszalem ze jestes jednym z kimurowych kont w kafejce internetowej


Poczytaj na stronie mightybulls albo relacje z areny berserkerow kto to Kordian.

A ty co jedno z kont Mariusza Radlinskiego jestes?
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
A po co? Wystarczy poczytać dotychczasową twórczość Vortal Budo by stwierdzić, że KORDIAN jest osobą, której trudno jest sformułować wypowiedź, która nie naruszała by punktu 4. Informacji o podstawowych zasadach panujących na Vortalu Budo z Regulaminu Vortalu Budo.
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
A ze strony Mighty Bulls to już można chyba dowiedzieć się tylko tyle, że pozostali członkowie tegoż klubu lubią / cenią / szanują / podziwiają zachowującą się w ten sposób osobę.
  • 0

budo_barth.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Marcina do niedzieli nie będzie w Krakowie, więc nie jest w stanie odpowiedzieć w tym momencie.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Panowie, w ten sposob do niczego nie dojdziemy. Wiadomo, ze kazdy stoi za swoim klubem, swoim trenerem i swoimi kumplami i z tego sa emocje, a za nimi pyskowka.

Tyle, ze za pomoca pyskowki nie da sie niczego ustalic. Ktos tu ma racje a ktos inny sciemnia. To nie jest wzgledne, nic tu nie lezy posrodku, tylko jest albo A albo B w tym przypadku. I celem rozmowy jest ustalic, czy A czy B. Tak, zeby bylo to po prostu wiadomo dla kazdego kto to przeczyta. Wzajemne obrazanie sie oddala nas od tego celu. Przybliza rzeczowa rozmowa.

No wiec konkretnie: Marcin bedzie po niedzieli tak? Ok, no wiec licze, ze po niedzieli cos konkretnego odpowie.
Teraz do Marcina - jesli potrzebujesz wiecej czasu na udowodnienie faktow, ktorych istnienie sugerujesz, to mozesz napisac ile dni na to trzeba. Poczekamy. Zadnych wyzwisk panowie. Trzymajmy sie kursu.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tekillla
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
co do oswiadczenia to widac ze w sporcie naprawde nie liczy sie idea tylkko szmal...i to jest smutne.kimura--jesli owe pismo radlinskiego byBo prawdziwe,, to teraz mozesz podac mu reke,,bo postapiles dokladnie tak jak on,,chyba zapomnieliscie ""wielcy dzialacze" ze na 1 miejscu stoi sport,,a jego nieodzowy element,,to zawodnicy,,wy uderzacie w zawodnikow..wiec uderzacie w cale mma..tym samym robicie sobie krzywde..bo sport nei bedzie sie rozwijal...wiecej myslenia..mniej brudu...
  • 0

budo_sir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
za pieniadze ksiadz sie modli
za pieniadze lud sie podli

Przybijcie pione Radlinski i Drozdziak z Kimura, bo wszyscy na tym tracicie.
Ile wy ziomy macie lat, ze jeszcze nie rozumiecie, ze to tylko biznes nic wiecej. Czesto trzeba pracowac z ludzmi ktorych sie nie szanuje, bo inaczej to kazdy by musial byc prezesem.
  • 0

budo_sir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
jeszcze jedno: takie dyskusje to prowadzcie pomiedzy soba, bo wiadomo, ze jak sie dyskutuje przy innych, czyli jak wy to robicie na forum, to jest to tylko nawijka pod publiczke. Czyli zero szczerosci i konstruktywnych propozycji tylko mowa-trawa ala Lepper. Wazne jest nie to co sie powie tylko to jakie to zrobi wrazenie.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

jest to tylko nawijka pod publiczke


zarzuty byly sformulowane publicznie, wiec wyjasniamy je tez publicznie.

Czesto trzeba pracowac z ludzmi ktorych sie nie szanuje


wspolczuje.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024