Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olimp MMA Sport - oświadczenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

budo_logizz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Gdzie dwóch polaków tam trzy zdania. Szkoda panowie, ze nie możecie sie dogadać ponieważ współpraca między wami napewno by wzmocniła polskie MMA i bez wątpienia mielibyście razem większą siłę przebicia, przez media jak i wszykaniu sponsorów etc.

Szkoda, ze nie doszliście do kompromisu, może z czasem sytuacja bardziej się ociepli.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

Blicharski, jesteś mistrzem manipulacji

Dla ciebie, panie Blicharski

Dziwnym trafem właśnie w piątek zadzwoniłem do Mirka z zapytaniem w tej sprawie - od słowa do słowa zaczęliśmy rozmawiać o współpracy, łączeniu sił. Wydawało się, że może wyjść z tego całkiem ciekawy układ, jednak Mirek chciał to jeszcze skonsultować ze swoim nowym kompanem Blicharskim. I po ich rozmowie pojawiły się tak dziwne i inne od pierwotnej rozmowy propozycje współpracy, które właściwie na samym początku ją przekreśliły. Powiedział, że jak ja nie przyjmę ich warunków to zaczynają ze mną walczyć. Rozmowę zakończył Mirek słowami "kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam". Jak widzę, chwilę później pojawiło się tutaj to sensacyjne oświadczenie. I widać, że w walce od samego początku zagalopowali się za daleko i bez pardonu.

Zadzwoniłes do Mirka z płaczem, że nie masz zawodników na galę. Mirek po konsultacji ze mną, zaproponował ci współpracę, co więcej, stanowisko wiceprezesa w naszych strukturach. Człowieku, po tych wszystkich świństwach, które mi osobiście zrobiłeś, zgodziłem się połknąć tą żabę, bo wychodzę z założenia, że zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Jednak to ty nie przyjąłeś naszej oferty, to ty zacząłeś się stawiać, i deprecjonować nasze posunięcia.
W przeciwieństwie do ciebie, nie mówie o rzeczach na które nie mam jasnych dowodów. Ale pamiętaj, pisma, które wysyłasz są w archiwach i w końcu znajdzie się osoba, która mi je udostępni, tak jak poprzednio. Wtedy znowu bedziesz darł szaty, że "nie chciałem ale musiałem".

Naprawdę żal jest mi w całej tej sytuacji zawodników. Żal mi też jest całego środowiska polskiego MMA, w którym dochodzą do głosu tacy bezczelni intryganci, mający chyba we krwi posiłkowanie się kłamstwem, manipulacją, brakiem wszelkich skrupułów.

Ci bezczelni ignoranci zorganizowali w zeszłym roku łącznie 9 gal, kiedy ty w tym czasie zajęty byłeś pisaniem donosów. I ostrożniej dobieraj słowa.

Mirek mówił że nie ma sponsorów na wypłaty dla zawodników więc uważajcie także i na tą pułapkę (chyba dlatego proponował mi współpracę na takiej zasadzie, że moi sponsorzy mieliby ufundować nagrody dla ich zawodników - TAK! coś takiego usłyszałem przez telefon).

:) :) Jasne i pewnie chciał od ciebie pożyczyć trochę kaski. Mariusz, pożyczysz nam na galę, bo nas nie stać? Nie mamy kasy dla zawodników, po gali zwiewamy za granicę z walizką szmalu. Wyślemy ci kartkę. Może z Laponii?
  • 0

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
ja tez chcę troszke hajsu !!!!! mariusz pożycz siano !!!!! i tez chce do Laponii.
nowa gala w Laponii "Śnieżna Burza" zabójcze renifery vs każdy kto sie odwazy.
P. Blicharski ty manipulatorze. :) :lol: :D :) nienawidzi cie całe polskie mma.hahhahhaha
o k..wa ale mi takie wpisy humor poprawiaja z rana.
]pozdrawiam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
W tym sporze jestem po stronie Mirka Okninskiego.
Informuje zatem, ze klub MMA Kielce jest zainteresowany organizacja gali MMA w Kielcach, pod szyldem Olimp MMA Sport organizowanych przez Panow Okninskiego i Blicharskiego.

Informuje ponadto, ze nie jestesmy zainteresowani wspolpraca z Panem Mariuszem Radlinskim i nasi zawodnicy nie beda uczestniczyc w organizowanych przez tego Pana galach. (Informuje oficjalnie, gdyz nasi zawodnicy mieli od Pana M.Radlinskiego zapytania w tej sprawie).

MMA Kielce
Krzysztof Sowinski
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
a może ktoś w kmońcu wytłumaczy po kolei o co poszło tym razem?
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
A ja tam mysle, ze to zalosne sie robi wszystko... Zaczynam sie tym interesowac od niedawna, a juz slysze o zakazach uczestnictwa zawodnikow w galach/seminariach/treningach itp. innych sekcji przez rozne osoby. Panowie, jak tak bedziecie walczyc z konkurencja, to po pierwsze bedzie to zawsze ze szkoda dla zawodnikow, bo kazdy powinien wykorzystac wszelkie mozliwosci rozwoju. No chyba, ze mowimy o profesjonalnym sporcie, gdzie zawodnicy podpisuja kontrakty dostaja kase itp. Ale jesli wszystko zaczyna sie juz od trenujacych, ktorzy placa za treningi, w zamian za co probuje sie im jeszcze czegos zakazywac itp. to zlitujcie sie. Jak kazda konkurencyjna sekcja bedzie traktowana jako potencjalny wrog, ktorego trzeba zniszczyc, to wielkiej kariery ten sport nie zrobi.
Na dodatek za pare lat nikt juz nie bedzie pamietal kto zaczal, dlaczego i jak to naprawde bylo. Pozostanie tylko niesmak, a ludzie szybko zniechecaja sie widzac rozne kombinacje i zagrania trenerow/promotorow itd. Jesli w jednym miescie moze dzialac iles tam firm z jednej branzy i wszyscy zyja, to moze i sekcje sportow walki nie musza sie wzajemnie wykanczac? Nie pisze do konkretnych osob, tylko ogolnie. Moze warto pamietac, ze chyba nic nie wplywa tak fatalnie na firme (na dluzsza mete) jak szkalowanie konkurencji. I lepiej skupic sie na wlasnym rozwoju niz niszczeniu konkurencji. Lepszy tak czy inaczej bedzie gora, a zdrowa konkurencja nikomu nie zaszkodzi. Za to z klocacymi sie i obrzucajacymi blotem nikt nie bedzie chcial z ostroznosci wspolpracowac, bo mozna sie niechcacy pobrudzic. Wszystkim chyba powinno wiec zalezec, na dobrym wizerunku, zwlaszcza ze MMA w naszym kraju dopiero raczkuje i kazdy chcialby pewnie zeby rozwijalo sie jak najszybciej.
  • 0

budo_manolo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Mam wielka prosbe o nie mieszanie mnie w ten konflikt.Nie jestem po niczyjej stronie w tym sporze, gdyz po prostu to mnie nie interesuje,a poza tym nie mam o sednie sprawy zielonego pojecia.Moj telefon do jednej czy do drugiej strony konfliktu nie jest jakimkolwiek poparciem i mam nadzieje ,ze moje nazwisko nie bedzie wiecej wykozystywane do podkreslenia swoich argumentow.Jezeli bede chcial sie wypowiedziec na jakikolwiek temat , to zrobie to osobiscie a nie za pomoca osob trzecich.Szkoda tylko , ze Polskie piekielko znowu daje znac o sobie.Na tym koncze bo lece na trening , aby zajac sie czyms naprawde sensownym.Pozdrowienia dla wszystkich.Manolo
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

caly post Manolo

glos rozsadku. Brawo, Manolo, popieram.
  • 0

budo_whu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Kordian - czy ty jesteś może którymś z kolegów (znajomych, przyjaciół, sparrpartn.) dla mkimury?? bo jeżeli nie to na jakiej podstawie wyrobiłeś sobie tak jednoznaczne zdanie na temat całego sporu? no bo chyba nie z "internetowych opowieści"?
generalnie to taki jak twój styl bycia, czyli ośmieszanie radlińskiego w 95% twoich postów połączone zawsze z odesłaniem do mkimury jest albo oznaką waszej dobrej znajomości, albo odrażającego wazeliniarstwa.
aha - ułatwie ci zadanie - w profilu mam napisane, że obecnie trenuje shidokan - kojarz ile wlezie.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
zainteresuj sie polskim mma troche to bedziesz wiedzial kim jest KORDIAN
  • 0

budo_whu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
w takim razie proszę o informację.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

w takim razie proszę o informację.

Poszperaj tu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Może cos znajdziesz. A jak juz pytasz kto to, to wypadało by sie przedstawić, "WHU" ARE YOU?
  • 0

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
tak jestem partnerem mkimury :) :) :)
i wszystko znam z internetowych opowiesci. a poza tym jestem okropnym wazelinia i cukruje kimurze bo mial mi zalatwic wyjazd do Laponii. a tak miedy nami to kimura to mistrz manipulacji i pijak acha i ten no ... swinia. ale nie powtarzaj mu ... bo moze sie obrazi na mnie :) :)
a shidokan to takie ukladanie figurek z papieru??/ whu dlugo trenujesz? potrafisz zrobic z papieru reniferka albo malego misia? albo moze malego m.r.?
:) :) :)
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Tydzień na forum, dwanaście postów i próby obrażenia trzech osób.

Witamy na Vortalu Budo.
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Od razu widać ze swój chłop :)
  • 0

budo_whu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
mkimura - oto moje dane
Piotr Krystowski
obecnie zamieszkały w Piechowicach
trenowałem - boks, kicka, kravke i w tej chwili shidokan

nic do ukrycia
  • 0

budo_whu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Kordian - nie wiem czy zauważyłeś, ale nie czepiałem się mkimury. sam to trochę znadinterpretowałeś. a generalnie mam 30 dan w origami :?
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Tak widze te oswiadczenia i rzygac mi sie chce. :blus: Biedne to wszystko..
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Olać to wszystko ciepłym moczem,i sobie po prostu trenować...
  • 0

budo_maggik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
A mi sie marzy, zeby zamiast czytania takich dyskusji na forum zobaczyc cykl super widowiskowych i profesjonalnych gal MMA, po ktorych panowie Blicharski i Radlinski jako organizatorzy wspolnie podziekowaliby zaowdnikom i publicznosci za przybycie, po czym zaprosili na kolejna wspolnie zorganizowana przez nich impreze...
Krotko mowiac - szkoda ze to wyglada jak wyglada :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024