Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olimp MMA Sport - oświadczenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

Mirek po konsultacji ze mną, zaproponował ci współpracę, co więcej, stanowisko wiceprezesa w naszych strukturach. Człowieku, po tych wszystkich świństwach, które mi osobiście zrobiłeś, zgodziłem się połknąć tą żabę, bo wychodzę z założenia, że zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Jednak to ty nie przyjąłeś naszej oferty, to ty zacząłeś się stawiać, i deprecjonować nasze posunięcia.
W przeciwieństwie do ciebie, nie mówie o rzeczach na które nie mam jasnych dowodów. Ale pamiętaj, pisma, które wysyłasz są w archiwach i w końcu znajdzie się osoba, która mi je udostępni


tak jak ja to zrozumialem, to wynika, ze sensei Mariusz Radlinski to zly czlowiek, ale mogl byc wiceprezesem w waszych strukturach mimo to i jakos byscie to zniesli. Byc moze ze wzgledu na renifery, Laponie i origami, bo inaczej sobie tego wytlumaczyc "po tych wszystkich swinstwach" nie umiem.
On jednak nie chcial byc tym wiceprezesem (btw. kto jest prezesem?) natomiast "sie stawial" i w zwiazku z tym konieczne jest oswiadczenie, ktore go usadzi.

To co pisze nie jest proba urazenia kogokolwiek. Po prostu szczerze pisze jak odczytuje to co przeczytalem. Czyli, ze chodzi o kase. Z uwagi na nia mozna "polknac zabe" a jak nie mozna inaczej, to mozna sie przebrac w toge moralisty i po panu MR pojechac.

Na szczescie (bardzo sie z tego ciesze naprawde) nie mialem zadnego udzialu w organizowaniu jakichkolwiek gal MMA, ani nie zamierzam tego robic w przyszlosci. Jednak z sensei Radlinskim jestem zwiazany, bo jest on szefen Shidokan Polska a klub ktory prowadze do tej organizacji nalezy. Jesli po szefie mojej organizacji jada na vortalu, na ktorym ja sam jestem moderatorem, to wypada mi zajac jakies stanowisko w sprawie. Najpewniej opowiedziec sie po stronie wlasnej organizacji. Bronic jej. Jednak w tym momencie nie sposob tego zrobic i to wcale nie z uwagi na brak argumentow. Po prostu czytajac to co jest w tym watku zadnych konkretow dopatrzec sie nie sposob. Nagle ktos napisal "MR jest be" i pare innych klubow powtorzylo to samo. O co chodzi?

Mariusz Radlinski pisze jakies pisma, tak? A jakie? Do kogo i co jest w tych pismach? Kto te pisma widzial? Czy ten co je widzial moze tu wejsc na vortal i to poswiadczyc? Sensei Radlinski podjal jakies kroki przeciw waszej inicjatywie tak? No wiec jakie to byly kroki? Czy to zwykle kroki w ramach walki z konkurencja (wszyscy niestety zmuszeni jestesmy konkurowac miedzy soba o pieniadze) czy tez naruszone zostaly jakies zasady etyki? Doszlo do pomowien, donosow, naduzycia wladzy, naduzycia stanowiska, kumoterstwa, lapownictwa, innych przestepstw czy brzydkich postepkow? O co drodzy przyjaciele wam tak konkretnie chodzi?

Prosze o skonkretyzowanie twoich Kimura zarzutow i przedstawienie jakichs przekonujacych dowodow ich prawdziwosci. W innym wypadku nie pozostanie mi nic innego, niz wnioskowac o zablokowanie twojego nicka pod zarzutem rozpowszechniania pomowien, a jesli wniosek zostanie odrzucony, bede zmuszony zrezygnowac z funkcji moda i opuscic vortal.

Mam nadzieje, ze rozumiesz to stanowisko i odniesiesz sie do mojego posta rzeczowo.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

Prosze o skonkretyzowanie twoich Kimura zarzutow i przedstawienie jakichs przekonujacych dowodow ich prawdziwosci. W innym wypadku nie pozostanie mi nic innego, niz wnioskowac o zablokowanie twojego nicka pod zarzutem rozpowszechniania pomowien, a jesli wniosek zostanie odrzucony, bede zmuszony zrezygnowac z funkcji moda i opuscic vortal.

Proponuje dokładnie i od początku przeczytać topic, oraz zajrzeć tu:
Pismo

Jeżeli to cie nie przekona, prosze o kolejny zestaw pytań.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

Proponuje dokładnie i od początku przeczytać topic, oraz zajrzeć tu:
Pismo

Jeżeli to cie nie przekona, prosze o kolejny zestaw pytań.


ta sprawa byla juz poruszana (mnie zreszta przedstawiono to wszystko zupelnie inaczej niz tu mozna wyczytac) i miala jakis swoj koniec. Mozliwe, ze jeszcze do niej w tej rozmowie nawiazemy, jednak przez chwile chcialbym sie skupic na czyms innym. Proponujesz mi uwazne przeczytanie watku. Ok, czytam uwaznie raz jeszcze. No i czytam, ze ty nie piszesz o tym jednym liscie bo to bys pisal w watku do ktorego link podajesz. Ty piszesz o jakichs innych, blizej nie okreslonych rzeczach i to o nie ci chodzi, a nie o ten list.

Na przyklad piszesz tak:

Mariusz Radliński podjął ( jak się spodziewałem ) kroki w kierunku storpedowania nowo powstałej inicjatywy w kręgach Polskiego MMA


dalej:

dzisiejszych działań pana Mariusza Radlińskiego, jego złej woli i chęci niszczenia tego co robimy. Gdyby nie zaistniałe fakty, nigdy byśmy się do tego nie posuneli, jednak czara goryczy się wypełnia.


dalej:

Chodzi tylko i wyłącznie o osobę, która całą swoją kreatywność wkłada w niszczenie tego co robią lub usiłują zrobić inni.


dalej:

Niestety działania wiadomej osoby zmuszają nas do podjęcia takich kroków z powodu tego, że traktuje nas jak osobistych wrogów, kieruje całą swoją kreatywność w stronę utrudniania nam działań. To jest droga obrana przez pana Radlińskiego, tak samo od dawna blokuje starty np. Krzyśka Kułaka, czy to w Colosseum, czy to w imprezach zagranicznych ( Berlin ). Nie jest to nasz wymysł, ale tak jak wspomniałem, czara goryczy się wypełnia.


czy w tym wszystkim mowa jest tylko o startach Krzyska Kulaka, czy o czyms jeszcze?

dalej:

z powodu być może niezawinionych posunięć.


dalej:

po tych wszystkich świństwach, które mi osobiście zrobiłeś


dalej:

nie mówie o rzeczach na które nie mam jasnych dowodów. Ale pamiętaj, pisma, które wysyłasz są w archiwach i w końcu znajdzie się osoba, która mi je udostępni, tak jak poprzednio.


no i o to wlasnie chodzi. Nie mowisz o rzeczach, na ktore nie masz jasnych dowodow. Ok, to ja poprosze o te jasne dowody. Sa w archiwach jakies pisma tak? Jakie pisma? O czym rozmawiamy?

ty w tym czasie zajęty byłeś pisaniem donosów.


czyli istnieja jakies donosy tak? Jakie donosy, na kogo, o czym i do kogo?

Chce byc dobrze zrozumiany. Sensei Radlinski jest osoba znana. Prowadzi znana organizacje stylowa i zajmuje sie organizacja publicznych imprez. Jesli piszesz o nim takie rzeczy, to jest oczywiste, ze ponosi on okreslone straty i nie sa to tylko straty finansowe.
Poniewaz naleze do jego organizacji, nazwisko sensei Radlinskiego jest kojarzone z moim i ja ponosze takie straty takze.

Dlatego prosze konkretnie - jakie donosy, jakie pisma, jakie dzialania, jakie swinstwa, jakie posuniecia i jakie jasne dowody? I chcialbym, zeby sprawa byla klarowna od poczatku - albo napiszesz konkretnie co i jak, albo odwolasz co napisales albo vortal jest dla nas dwu za maly.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Dlatego prosze konkretnie - jakie donosy, jakie pisma, jakie dzialania, jakie swinstwa, jakie posuniecia i jakie jasne dowody? I chcialbym, zeby sprawa byla klarowna od poczatku - albo napiszesz konkretnie co i jak, albo odwolasz co napisales albo vortal jest dla nas dwu za maly.

o k...wa!!!!! kolezko vortal jest twój. bierz co chcesz. sensei kimura nic nie odpisze bo pewnie juz wsi. targnął sie ze strachu. albo w najlepszym przypadku lezy na intensywnej i walczy o zycie. a jak przezyje to napewno odsunie sie w cień. oszczędź go proszę....
:) :) :) :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Z nieukrywanym obrzydzeniem czytam od jakiegos czasu te "dyskusje" na temat mma w Polsce, i szkoda mi slow. Przykro patrzec jak ludzie ktorzy zawiaduja calym tym interesem, wyznaczaja jedyny sluszny kierunek, podejmuja istotne dla mma decyzje zamiast wyjasnic sobie wszystko i dojsc do porozumienia tarzaja sie w blocie, i na dodatek kaza wszystkim na to patrzec.

Osobiscie czuje zazenowanie, troche jakbym znalazl wlasnego ojca spiacego w swoich rzygach na klatce schodowej.

Po tym przydlugim wstepie:

Pawel Drozdziak zapytal o konkrety, dowody, swiadectwa - probujac wyciagnac "dyskusje" od siedmiu bolesci z syfu wzajemnych pomowien. I co dostaje w zamian? Ironie i szyderstwo.

Pierwszy wniosek jaki mi sie nasunal, to ze po prostu nie ma zadnych dowodow, a calosc to brudna gierka pomiedzy szefostwami przeciwnych obozow. Odpedzilem ja jednak od siebie jako zbyt pohopna, i postanowilem poczekac na rozwoj wydarzen.

Pozdrawiam,
AdamD

PS: to ze cwicze Shidokan akurat nie ma zupelnie nic do rzeczy. jestem cienki jak rosol na kostce knorra, i nie wystapie nigdy w zadnych zawodach, o profesjonalnych galach nie wspominajac. nie jezdze tez na seminaria, i tak naprawde wali mnie kto zrobi te gale - natomiast bardzo bym chcial zeby oczyscila sie atmosfera na Budo.
  • 0

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
cała ta sytuacja bawi mnie co raz bardziej :) :) :) :)
intrygi, obelgi, zarzuty, oskarżenia, pomówienia, kłamstwa, ponizanie, obrażanie - to jest to hehhehehhehehhe
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

PS: to ze cwicze Shidokan akurat nie ma zupelnie nic do rzeczy. jestem cienki jak rosol na kostce knorra, i nie wystapie nigdy w zadnych zawodach, o profesjonalnych galach nie wspominajac. nie jezdze tez na seminaria, i tak naprawde wali mnie kto zrobi te gale - natomiast bardzo bym chcial zeby oczyscila sie atmosfera na Budo.

Jedyne co mogę zrobić to przyłączyć się do wypowiedzi Adama. Od kiedy uczestniczę w forum, nie było takiego publicznego prania brudów.
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
zgadza się zbanować mkimure. Wynocha
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

cała ta sytuacja bawi mnie co raz bardziej :) :) :) :)


To wlasciwie smutne jest. Przykre. Raczej nie ma sie z czego cieszyc.
  • 0

budo_kanasta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk-Limanowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
po co te... yyy dyskusje?

ktos tu wydal w pierwszym poscie oswiadczenie i tyle.
trzeba przyjac to do wiadomosci i co najwyzej robic lepsze gale niz kimur.

pzdr
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Są tacy, w tym Paweł Droździak, którzy nie chcą niczego przyjmować do wiadomości bez jasnych dowodów.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

Dlatego prosze konkretnie - jakie donosy, jakie pisma, jakie dzialania, jakie swinstwa, jakie posuniecia i jakie jasne dowody? I chcialbym, zeby sprawa byla klarowna od poczatku - albo napiszesz konkretnie co i jak, albo odwolasz co napisales albo vortal jest dla nas dwu za maly.

Przez około 40 minut pisałem odpowiedź, cytaty z obu wątków, wyjaśnienia i... nagle mnie olśniło. Przecież po pierwsze:
- nie mam szans cię przekonać, mówimy o twoim szefie, kumplu, jak zwał tak zwał
- nie mam po co cię przekonywać, jesteś z Shidokanu, nie przypuszczam, że rzucisz to wszystko w cholerę, bo mi uwierzysz
- w ostatnim wątku, nieprzekonane były tylko osoby z Shidokanu, teraz jest podobnie, jest oczywiste, że będziecie trzymać stronę pana Radlińskiego, niezależnie od sytuacji
- przekonywanie każdego i z osobna, zajęło by mi pół życia

Wnioski:
- niestety musisz złożyć wniosek o zbanowanie mkimury z vortalu budo

Faktycznie, AdamD ma rację. Sytuacja jest smutna i nie ma się z czego cieszyć. Dość mam tego serdecznie i po dziurki w nosie. Niezależnie od tego, czy zostanę zbanowany, czy nie, proszę o zamknięcie lub usunięcie tego topicu. Niech przemówią czyny, przed nami dwie gale - 11 marca Pole Bitwy, tydzień później Olimp MMA Sport. Zobaczymy.
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
Prawdę po prostu udowadnia się, a nie do niej przekonuje.
  • 0

budo_aitor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

Dlatego prosze konkretnie - jakie donosy, jakie pisma, jakie dzialania, jakie swinstwa, jakie posuniecia i jakie jasne dowody? I chcialbym, zeby sprawa byla klarowna od poczatku - albo napiszesz konkretnie co i jak, albo odwolasz co napisales albo vortal jest dla nas dwu za maly.

Przez około 40 minut pisałem odpowiedź, cytaty z obu wątków, wyjaśnienia i... nagle mnie olśniło. Przecież po pierwsze:
- nie mam szans cię przekonać, mówimy o twoim szefie, kumplu, jak zwał tak zwał
- nie mam po co cię przekonywać, jesteś z Shidokanu, nie przypuszczam, że rzucisz to wszystko w cholerę, bo mi uwierzysz
- w ostatnim wątku, nieprzekonane były tylko osoby z Shidokanu, teraz jest podobnie, jest oczywiste, że będziecie trzymać stronę pana Radlińskiego, niezależnie od sytuacji
- przekonywanie każdego i z osobna, zajęło by mi pół życia

Wnioski:
- niestety musisz złożyć wniosek o zbanowanie mkimury z vortalu budo

Faktycznie, AdamD ma rację. Sytuacja jest smutna i nie ma się z czego cieszyć. Dość mam tego serdecznie i po dziurki w nosie. Niezależnie od tego, czy zostanę zbanowany, czy nie, proszę o zamknięcie lub usunięcie tego topicu. Niech przemówią czyny, przed nami dwie gale - 11 marca Pole Bitwy, tydzień później Olimp MMA Sport. Zobaczymy.


Dlatego przestańmy roztrząsać tą sprawę i pozostawmy wszystko swojemu biegowi, a zawodnikom nie brońmy startu w zawodach.
Może właśnie dobrze by było zrobić KONFRONTACJĘ - zawodnicy gal Pana Blicharskiego kontra zawodnicy Pana Radlińskiego.
Myślę że znalazłoby się wielu chętnych.... przynajmniej do obejrzenia :D
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

Dlatego przestańmy roztrząsać tą sprawę i pozostawmy wszystko swojemu biegowi


Niech wybacza wszyscy dla ktorych porownanie wydac sie moze obrazliwe - bo nie jest moja intencja dotykac nikogo personalnie.

Jak sie zostawi kupe swojemu losowi, to ona nie przestanie smierdziec. Nie przestanie tez smierdziec jak wszyscy zgodnie bedziemy udawac ze jej nie ma.

a zawodnikom nie brońmy startu w zawodach.


Ja szczerze mowiac zupelnie nie rozumiem problemu. Jesli by faktycznym powodem aktualnego stanu rzeczy byly inwestycje w zawodnikow, to trza tych zawodnikow kontraktowac, i zobowiazywac do wystepowania WYLACZNIE w barwach klubu przez iles tam lat. A jak pojada na impreze do "konkurencji", to chyba nawet lepiej, nie? Jest szansa ze spuszcza komus lomot, i rozslawia imie swojeo klubu.
Zrozumialbym tez, ze takich zawodnikow obowiazuja pewne ograniczenia dotyczace tego gdzie moga trenowac. No bo chyba pilkarze legii nie biegaja w portkach polonii.

Pozdrawiam
z tlaca sie nadzieja ze moze sily przeznaczane teraz na wzajemne obrzucanie sie blotem zostana przeznaczone na rozwoj. Rozwoj a nie destrukcje

AdamD
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

Przez około 40 minut pisałem odpowiedź, cytaty z obu wątków, wyjaśnienia i... nagle mnie olśniło. Przecież po pierwsze:
[...]

jak dla mnie jest to jednoznaczna odpowiedz. :(
problem w tym, ze Adam ma racje - slowa raz napisane dotarly do ludzi.
  • 0

budo_aitor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

Dlatego przestańmy roztrząsać tą sprawę i pozostawmy wszystko swojemu biegowi


Niech wybacza wszyscy dla ktorych porownanie wydac sie moze obrazliwe - bo nie jest moja intencja dotykac nikogo personalnie.

Jak sie zostawi kupe swojemu losowi, to ona nie przestanie smierdziec. Nie przestanie tez smierdziec jak wszyscy zgodnie bedziemy udawac ze jej nie ma.

a zawodnikom nie brońmy startu w zawodach.


Ja szczerze mowiac zupelnie nie rozumiem problemu. Jesli by faktycznym powodem aktualnego stanu rzeczy byly inwestycje w zawodnikow, to trza tych zawodnikow kontraktowac, i zobowiazywac do wystepowania WYLACZNIE w barwach klubu przez iles tam lat. A jak pojada na impreze do "konkurencji", to chyba nawet lepiej, nie? Jest szansa ze spuszcza komus lomot, i rozslawia imie swojeo klubu.
Zrozumialbym tez, ze takich zawodnikow obowiazuja pewne ograniczenia dotyczace tego gdzie moga trenowac. No bo chyba pilkarze legii nie biegaja w portkach polonii.

Pozdrawiam
z tlaca sie nadzieja ze moze sily przeznaczane teraz na wzajemne obrzucanie sie blotem zostana przeznaczone na rozwoj. Rozwoj a nie destrukcje

AdamD


A tu się mylisz :) bo inaczej nie dałoby się wejść do lasu :lol:
Tak poważnie to uważam że nie ma sensu to roztrząsać sprawy ponieważ nie mamy wystarczaących informacji by móc obiektywnie ocenić zaistniałą sytuację.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

kolezko vortal jest twój. bierz co chcesz. sensei kimura nic nie odpisze bo pewnie juz wsi. targnął sie ze strachu. albo w najlepszym przypadku lezy na intensywnej i walczy o zycie. a jak przezyje to napewno odsunie sie w cień. oszczędź go proszę....


rozumiem, ze czujesz sie ta sytuacja rozbawiony. Mnie natomiast w tym momencie bynajmniej nie jest do smiechu. Publicznie zasugerowano, ze szef organizacji do ktorej naleze pisze jakies blizej nie okreslone anonimy i robi nie wiadomo jakie swinstwa. W kilku kolejnych postach zasugerowano, ze ten czlowiek jest szuja. A moje nazwisko wystepuje obok jego nazwiska. Czyli publicznie powiedziano, ze jestem zwiazany instytucjonalnie z gosciem, ktory jest szuja. Tak wiec nie podzielam twojego rozbawienia. Chcialbym te sprawe wyjasnic. Mozliwosci sa dwie: albo rzeczywiscie istnieja jakies pisma, anonimy czy inne dowody swinstw sensei Mariusza Radlinskiego i wowczas Kimura ma racje piszac co pisze, albo takie dowody nie istnieja i wowczas Kimura dopuszcza sie pomowienia.
Chcialbym to wyjasnic. Chcialbym tez wiedziec, czy rozumiesz dlaczego chce to wyjasnic i czy dostrzegasz cos niewlasciwego w braku jasnego postawienia spraw w tym momencie.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie

Przez około 40 minut pisałem odpowiedź, cytaty z obu wątków, wyjaśnienia i... nagle mnie olśniło. Przecież po pierwsze:
- nie mam szans cię przekonać, mówimy o twoim szefie, kumplu, jak zwał tak zwał
- nie mam po co cię przekonywać, jesteś z Shidokanu, nie przypuszczam, że rzucisz to wszystko w cholerę, bo mi uwierzysz
- w ostatnim wątku, nieprzekonane były tylko osoby z Shidokanu, teraz jest podobnie, jest oczywiste, że będziecie trzymać stronę pana Radlińskiego, niezależnie od sytuacji


zebysmy sie dobrze zrozumieli. Twierdzisz, ze niezaleznie od tego co bys napisal, ja bede trzymal strone pana Radlinskiego tak? Czyli podejrzewasz, ze moim celem nie jest bezstronne wyjasnienie sprawy, a obrona swojej organizacji bez wzgledu na wszystko.
Idac dalej - sugerujesz, ze tak naprawde mam gdzies to, czy sensei Mariusz Radlinski pisze jakies anonimy, wysyla jakies nieetyczne pisma, donosy czy jak to zwal. Bo tak naprawde liczy sie dla mnie tylko to, zeby zaprzeczac zarzutom ktore go dotycza.
Ale w imie czego mialbym to robic? Dla kasy? Dla prestizu? Ze strachu przed panem Radlinskim? W oczekiwaniu nagrody? Z czystej potrzeby wlazidupstwa?

Wiesz stary, ja prowadzilem swoj klub wczesniej, zanim przystapilem do Shidokanu i wcale nie narzekalem. Zreszta ci co mnie znaja wiedza, ze prowadzenie tego klubu to zaden moj wielki biznes. Jak bede mial marzenia o wielkim keszu to na pewno nie przez prowadzenie treningow bede je probowal realizowac. Za wlazidupe sie nie uwazam, ani mi dotad nikt czegos takiego nie zarzucil. Sensei Radlinskiego tez sie nie obawiam. Jesli napiszesz cos, co mi sie autentycznie nie spodoba z etycznego punktu widzenia i bedzie to udowodniony fakt, to naprawde zupelnie spokojnie jestem w stanie Shidokan opuscic tak, jak sie do niego przylaczylem. W mojej rodzinie nikt nigdy nie napisal donosu, ani nie byl kapusiem i chcialbym, zeby to tak zostalo. Jezeli beda konkretne dowody, to ja te dowody przyjme.

Problem jedna w tym, ze ty niczego jak dotad nie udowodniles. Rzucasz niejasne ale bardzo brzydkie sugestie i uporczywie odmawiasz podania konkretow. Uchylasz sie od podania dowodow. W tym momencie to nie jest odsloniecie prawdy. Bardziej przypomina to pomowienie. Tego tez w mojej rodzinie nigdy nie bylo i jesli to sie bedzie dalej tak utrzymywac, to tak jak zapowiedzialem wystapie o bana dla ciebie a jesli to nie przejdzie, to sam odejde.

Jest i inny powod, dla ktorego powinienes podac konkrety. Otoz nie wiem czy wiesz, ale w tym momencie to ty wygladasz w tej sytuacji nie najlepiej. Bo poki co wyglada to tak, ze
tak naprawde nic na sensei Radlinskiego nie masz, a jedyna przyczyna napisania tego oswiadczenia i rzucenia tych sugestii byla obawa przed konkurencyjna gala. Trzeba bylo zawodnikom przygrozic, ale gdyby zrobic to wprost mogliby sie obrazic. No wiec podano im to owiniete w papierek z niejasnych pomowien pod adresem konkurenta. To oczywiscie tylko moja teoria. Jesli nie podasz konkretow wiele osob (i nie tylko z Shidokanu) w te teorie uwierzy. Jestes dorosly, wiesz co robisz.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport - oświadczenie
moj dom murem po dzielony....
podzielone murem strony....

zrobmy test gdzie przyjaciel a gdzie wesz....

A MURY RUNA RUNA RUNA....

powiem tak
sie dzieje w tym polskim mma:)naprawde mozna by rzec ze juz naprawde osiagamy wyzszy stopien tak ja w uesa:)

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024