Skocz do zawartości


Zdjęcie

Folder i trekking...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

budo_tow.molibden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PRL

Napisano Ponad rok temu

Re: Folder i trekking...
Nic z powyzszych - w ameryce pd wazna rzecz to moc sobie obrac z lupiny orzecha kokosowego - mimo wszystko sebenza bym tego nie robil. Tym bardziej spyderco. Jesli juz brac tylko folder, to raczej m21.
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Folder i trekking...

Nic z powyzszych - w ameryce pd wazna rzecz to moc sobie obrac z lupiny orzecha kokosowego

To sie calkiem niezle robi korkociagiem...

Jesli juz brac tylko folder, to raczej m21.

I bedzie mocniejszy niz strider, sebenza czy presidio? :roll:
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Folder i trekking...

I bedzie mocniejszy niz strider, sebenza czy presidio? Rolling Eyes


nie ale będzie mniej żal jak się spsuje... :-)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Folder i trekking...
No to Busse 8)
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Folder i trekking...

nie ale będzie mniej żal jak się spsuje... :-)

Ja mam troche inne podejscie do tego tematu...
Nie kupuje dobrych nozy zeby lezaly w szufladzie...
Byloby to troche bez sensu - w domu sebenza sobie lezy (czy tam cokolwiek innego) a ja w teren z nozem z bazaru (bo tego to wogole nie zal)... :roll:
To nie tak. Po to kupuje dobry noz, zeby prawdopodobienstwo tego, ze mnie zawiedzie w momencie kiedy bedzie jedynym nozem jaki mam przy sobie, bylo jak najmniejsze. Pomijam wzgledy estetyczno-ergonomiczne...
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Folder i trekking...

Ja mam troche inne podejscie do tego tematu...


nie do końca się zrozumieliśmy.. oczywiście podejście do tematu zależy też (ale nie tylko) od poziomu finansów i stopnia uzależnienia. Ale gdybym ja dopiero co kupił wymarzoną Sebenze (chociaż o niej nie marzę, jeszcze....) to długo bym się zastanawiał czy to właśnie ją wziąć ze sobą, jeśli się jedzie w dziwne miejsce można się spodziewać wielu rzeczy, np. że zabiorą Ci nóż na granicy, albo że będziesz musiał go oddać jakiemuś przyjaznemu autochtonowi, może być 1000 innych powodów z których go stracisz. Ja bym na pewno nie wziął najtańszego noża, ale najdroższego też nie. Jakiś sprawdzony na którym polegasz, ale... nie będzie Ci go bardzo żal. Tak mi przyszło do głowy że bardzo dobry stosunek możliwości do ceny na taką okoliczność miałyby Bucki Stridery czy nie?
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Folder i trekking...

nie do końca się zrozumieliśmy.. oczywiście podejście do tematu zależy też (ale nie tylko) od poziomu finansów i stopnia uzależnienia. Ale gdybym ja dopiero co kupił wymarzoną Sebenze (chociaż o niej nie marzę, jeszcze....) to długo bym się zastanawiał czy to właśnie ją wziąć ze sobą, jeśli się jedzie w dziwne miejsce można się spodziewać wielu rzeczy, np. że zabiorą Ci nóż na granicy, albo że będziesz musiał go oddać jakiemuś przyjaznemu autochtonowi, może być 1000 innych powodów z których go stracisz. Ja bym na pewno nie wziął najtańszego noża, ale najdroższego też nie. Jakiś sprawdzony na którym polegasz, ale... nie będzie Ci go bardzo żal. Tak mi przyszło do głowy że bardzo dobry stosunek możliwości do ceny na taką okoliczność miałyby Bucki Stridery czy nie?

cos w tym tez jest...w dzikuslandii moga cie otoczyc w 6 z bronia palna i oskubac do golosci...no coz ale to jest to ryzyko nie/? :wink:
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Folder i trekking...

nie do końca się zrozumieliśmy..

Ok juz rozumiem ;) W sumie jeszcze nie tak dawno myslalem i robilem podobnie :)

bardzo dobry stosunek możliwości do ceny na taką okoliczność miałyby Bucki Stridery czy nie?

Zdecydowanie tak!
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Folder i trekking...

Po raz 3ci zapytuje - kiedy robimy jakis Magia Stali Trekking I ?

Noooo... to nieglupa idea jest :)
Pisalbym sie... moze na wiosne jakos? :roll:



proponuję założyć osobny wątek (też by się chciało czasami wyrwać z roboty w teren)
  • 0

budo_tow.molibden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PRL

Napisano Ponad rok temu

Re: Folder i trekking...
Akme - nie chodzi mi o zrobienie dziurki w kokosie, tylko o obranie 10cm wloknistej lupiny!
Sebenza bym sie bal to zrobic, a strider jest jak na moj gust za wielki, ciezki i przede wszystkim za drogi, zeby go ze soba nosic na codzien. a poza wszystkim, to noze wymienione w ankiecie sa po prostu zarabiste.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024