Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaka Judoga co sadzicie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

jaka Judoga co sadzicie ?
Witam, chcialbym sie dowiedziec , jezeli wiecie co znaczy jak judoga jest zrobiona z dwoch rodzajow przeplotu. Poniewaz interesuje mnie kupienie sobie Judogi tylko niewiem co to wlasnie znaczy ze judoga jest zrobiona z dwoch rodzajow przeplotu.
Czy ktos wie co to znaczy , jaka jest wytrzynala, jakie wogole sa przeploty itd.

mam na oku judoge, jest do kupienia: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wlasnie cena mnie troszke myli, i niewiem czy wogole sie oplaca, napisalem tam maila poczym otrzymalem taka wiadomosc.

Kimono do Judo (niebieskie lub białe) to plecionka. Jest wytrzymała -
kimono jest zrobionie z dwóch rodzajów przeplotu przez co podnosi to jej
wytrzymałość.

Cana = 99,00 zl
OPIS = Wysokiej jakości kimono firmy Espada do judo oraz innych sztuk walki. Gruba Judoga oraz wytrzymałe spodnie, wzmacniane na kolanach.

Komplet: judoga, spodnie i pas

Judoga: 100% bawełny, plecionka (całość), wzmacniany kołnierz, gramatura 750 g/m 2
Spodnie: 100% bawełny, wiązane w pasie sznurkiem, wzmacniane na kolanach
Pas: długi, bawełniany, biały

Rozmiary: 130 cm, 140cm, 150cm, 160cm, 170cm, 180cm, 190cm, 200cm"


Jak ktos jest ciekaw to tu jest link to tej judogi [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

z gory dzieki za odpowiedz
PozdrOoo ... :)
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?
A co to za roznica jakie sa przeploty?:) Wazne zeby wygladalo na slodidne i takie bylo a wlasnie na takie wyglada :-)
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?
No niby tak, ale wiesz cena troche myli , a kupil bym sobie te kimonko :P

tylko niewiem czy sie oplaca . moze kos juz zakupil takie oto kimono:)
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?
No właśnie cena troche myląca - a wiesz jak to jest, sprzedawca powie Ci wszystko co chcesz usłyszeć, żebyś kupił :]

hmmm...w Katowicach przy wjeździe od autostrady jest chyba GO Sport - mają tam Judogi Adidasa Snajper sobie taką ostatnio zakupił, i z tego co widziałem na treningach, wygląda na solidną :)

Widze w podpisie Sosnowiec- nie masz w okolicy sklepu o takim charakterze ?? zawsze to lepiej wziąść do ręki, pomacać i wtedy sie zdecydować :]
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?

No właśnie cena troche myląca - a wiesz jak to jest, sprzedawca powie Ci wszystko co chcesz usłyszeć, żebyś kupił :]

wiem i dlatego sie zapytalem tutaj :)

hmmm...w Katowicach przy wjeździe od autostrady jest chyba GO Sport - mają tam Judogi Adidasa

Wiem trener mi mowil w tym w katowicach sklepie sa ponoc judogi za 180 zl adidasa :) :)

Snajper sobie taką ostatnio zakupił, i z tego co widziałem na treningach, wygląda na solidną :)

Tzn kupil ta za 99 zl w tym sklepie a judoge .. ?? masz do niego kontakt . :)
i jak faja jakas ta judoga ? :) tak na trening to poko . chyba sie nie porwie :D :D

Widze w podpisie Sosnowiec- nie masz w okolicy sklepu o takim charakterze ?? zawsze to lepiej wziąść do ręki, pomacać i wtedy sie zdecydować :]

Wie u nas w sosnowcu z tego co ja wiem to niema . w Myslowicach jest hurtownia sportowa, to tam jest wszystko, ale jak juz tutaj jest za 99 zl :) ... terazniemam za duzo kasu a na zawodach ktore bede w jawoznie teraz 12 marca, cza jakos chociaz wygladac;) :P :P hehe

a jak dojde do kaski to sobie kupi adidasa , bede mial treningowa i adidasa na jakies wieksze okazje :P :P

PozdrOoo .. :)
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?

Tzn kupil ta za 99 zl w tym sklepie a judoge .. ?? masz do niego kontakt .
i jak faja jakas ta judoga ? tak na trening to poko . chyba sie nie porwie


kupił Adidasa :] nawet te 3 paski są króciutkie :]

Moje judogi ma jakieś 7-8 lat, a regularnie i właściwie prane i prasowane, noszona na treningach i na obozach nadal prezentuje sie bardzo dobrze, ale też mi sie urosło troche od czasu jak miałem 15 lat :P >, wiec nie ma chyba podstaw do tego żeby Judoga używana na treningach miała się źle prezentować ;) a poza tym taka jest ...że tak powiem "rozruszana" ;)

A poza tym wiesz, że kto tanio kupuje dwa razy płaci :]
Jak mówiłem - dobrze by było, żeby wypowiedział się ktoś, kto właśnie ten egzemplarz ma, albo żebyś dowiedział się gdzie można "pomacać" coś tej firmy.

kłaniam
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?

kupił Adidasa :] nawet te 3 paski są króciutkie :]

Moje judogi ma jakieś 7-8 lat, a regularnie i właściwie prane i prasowane, noszona na treningach i na obozach nadal prezentuje sie bardzo dobrze, ale też mi sie urosło troche od czasu jak miałem 15 lat :P >, wiec nie ma chyba podstaw do tego żeby Judoga używana na treningach miała się źle prezentować ;) a poza tym taka jest ...że tak powiem "rozruszana" ;)

no adidasa to kupie sobie w sumie to juz dobra firma . :P a ta jak bym kupil to by byla taka zeby tylko miec cos na siebie nalozyc :P hehe

A poza tym wiesz, że kto tanio kupuje dwa razy płaci :]
Jak mówiłem - dobrze by było, żeby wypowiedział się ktoś, kto właśnie ten egzemplarz ma, albo żebyś dowiedział się gdzie można "pomacać" coś tej firmy.

No w sumie odemnie to tych jest 30min autem, tak slyszalem :P ale przeciez niebede jechac zeby se material pomacac .. :D :D: hehe no jak ktos to judoge ma niech napisze . :P sie wypowie :P :P:P

ps. w sumie taka za 100 zl treningowa :P .. no tak zeby byla :P
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?
Ale w sumie ta judoga [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] za 99,00 zl ma gramature 750 gr. / m czyli musibyc gruba :) jakby na to niepatrzec :)
  • 0

budo_er
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?
Witam,
ja kupilem produkt firmy Espada i chcialem ja sobie wyprac zeby sie troche zbiegla :D wszystko bylo by fajnie, gdyby nie to, ze z przodu na wysokosci lewego barku plecionka byla za plytko wszyta pod material :? i teraz musze doszyc jakis pasek :? .Moze to ja mialem pecha, ale fakt jest faktem, ze takie cos nie powinno miec miejsca.
Pozdrawiam
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?

Witam,
ja kupilem produkt firmy Espada i chcialem ja sobie wyprac zeby sie troche zbiegla :D wszystko bylo by fajnie, gdyby nie to, ze z przodu na wysokosci lewego barku plecionka byla za plytko wszyta pod material :? i teraz musze doszyc jakis pasek :? .Moze to ja mialem pecha, ale fakt jest faktem, ze takie cos nie powinno miec miejsca.
Pozdrawiam

No to chyba wada fabryczna, mogles sobie ja dokladnie obejrzec zanim wsadziles ja do pralki, no ale zas kurde to wkoncu Judoga wiec jak jest wzmocnienie to powinno byc troche lepsze :| ... zastanowie sie co to zakupu tego ...
w poniedzialek powinienem dostac maila od kolesia ktory tez zamowil . i powiem mi co i jak :)

Jak mozesz to napisz cos wiecej o tym kimonie, czy jest grube i wogole, jesli ja posiadasz powinies wiedziec :)

bo ja mam wlasnie zamiar kupic sobie ja . zamowic w sklepie online bo do tch niekce mi sie jechac, ale po twoim poscie to nie tylko cena mnie odciaga od kpienia tej judogi :) ...

Moze powiedz tak patrzac na nia normalnie, czy sie oplaca ja nabyc :)

PozdrOoo ... :)
  • 0

budo_er
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?
Wydaje mi sie, ze to ja akurat mialem pecha co do tej judogi :( . Gdyby nie ta akcja z tym materialem to bylbym w 100 % zadowolony bo kimonko sprawia bardzo dobre wrazenie - jest grube i mocne przynajmniej jak dla mnie :) Powiem tak - jak za ta cene to dla mnie jest to dobry zakup, wezme w miejsce tego rozdarcia u mnie wszyje dodatkowy bialy pasek i tez bedzie okej wkoncu z tego sie nie strzela :wink:
Pozdrawiam
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?

Wydaje mi sie, ze to ja akurat mialem pecha co do tej judogi :( . Gdyby nie ta akcja z tym materialem to bylbym w 100 % zadowolony bo kimonko sprawia bardzo dobre wrazenie - jest grube i mocne przynajmniej jak dla mnie :) Powiem tak - jak za ta cene to dla mnie jest to dobry zakup, wezme w miejsce tego rozdarcia u mnie wszyje dodatkowy bialy pasek i tez bedzie okej wkoncu z tego sie nie strzela :wink:
Pozdrawiam

W poniedzialek bede mial maile to napisze co inni uzytkownicy tego kimonka mi powiedza :P ale chyba sie zdecyduje i sobie zakupie to kimonko :P :P w sumie tanie, a na trening zawsze sie przyda, zamienna chociazby albo obojetnie :P :P

No widocznie miales pecha, zanim wlozyles d pralki timonko mogles szycia posprawdzac, ale tez fajnie ze oddasz judoge i powiesz ze szycie jest male,
Niska cena to rewelacji niebedzie , no ale zawsze Judoga jest :P

Chyba sie zdecyduje na ta Judoge :P ale dopiero w poniedzialek . ile zaplaciles calosc z przesywla , zamawiales na stronie czy allegro bo tam tez jest do kupienia to samo . :)

i ile czekales O :)

PozdrOoo .. :) :):)
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?
A wlasnie spodnie sa na gumke i sznurowane czy tyko sznurowane ? :)
  • 0

budo_er
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?
Spodnie sa sznurowane. Ja swoje kimono bralem od reki od czlowieka czyli nie kupowalem przez internet, ale na twoim miejscu kupilbym w jakims sklepie wrazie co (odpukac :) ) zawsze latwiej z gwarancja. Co do mojego kimonka to juz sobie wszylem pasek i jest okej :D tak wiec jestem zadowolony.
Pozdrawiam
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?

Spodnie sa sznurowane. Ja swoje kimono bralem od reki od czlowieka czyli nie kupowalem przez internet, ale na twoim miejscu kupilbym w jakims sklepie wrazie co (odpukac :) ) zawsze latwiej z gwarancja. Co do mojego kimonka to juz sobie wszylem pasek i jest okej :D tak wiec jestem zadowolony.
Pozdrawiam

No w sumie asz racje, ale niebede do tych jechal specjalnie jak moge sobie zamowic, w sumie to jest to i to samo tylko ze place za przesylke :) a jak cos to moge oddac q ciagu 10 dni jesli nic nienarusze tm :D tak pisze :P hehehe , ale w sumie lepiej pojechac i kupic sobie bo moze jak cos obejzec i najtrwalsze wybrac :D ...
jeszcze zobacze ale dzieki za posta :) w poniedzialsk zamowie sobie chyba . lub pojade , ale i tak jak cos to cza zatankowac :P hehehe zobacze no chyba ze dostane jesczcze 80 zl to soebie pojade po adidaska to sklepu go sport w katowcach :P . kosztuje 180 ponoc :) ..

ale taka 1 normalno za 100 zl :P czemu nie . jak na poczatek :P :P:P
  • 0

budo_warrior
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?
Witam,

Jestem sprzedawcą w owym sklepie tzn. zajmuję się sprzedażą internetową.

Kimona są firmy Espada Sports, która produkuje sprzęt sportowy, głównie akcesoria do sportów walki. Sprzęt jest bardzo tani w porównaniu do innych firm gdyż jest po pierwsze produkowany w Pakistanie (wiadomo tania siła robocza) oraz firma Espada nie każe sobie płacić za markę (mamy nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie ;) ).

Teraz kilka słów o kimonach. Kimona są bardzo grube i wytrzymałe w porównaniu do kimon, karateg innych firm w podobnej cenie. Na pewno nie dorównują np. Daniken-owi Masters. Jednak jako kimono dla osób zaczynających treningi sprawują się idealnie. Na 100 sprzedanych kimon był 1 zwrot z powodu, iż klient potrzebował grubsze kimono.

W ciągu 10 dni można zwrócić dowolny produkt bez podania przyczyny, jednak produkt nie może być uszkodzony przez kupującego.
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?
mam nadziej ze bedzie dobre, bo chce sobie zakupic ja :) znaczy te kimonki firmy espada :)
mam nadzieje ze bedzie sie dobrze sprawowac i prezentowac, chce w niej wystapic na zawodach w Jaworznie ( eliminacje do mistrzostw Polski ) ktore odbeda sie 12 marca tego roku :)
wiec skusze sie i kupie :)
:P :P:P:P
  • 0

budo_marciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jaka Judoga co sadzicie ?
Kimonko to sobie zakupilem :) w sumie jestes z niego zadowolony, w sumie wkoncu mam swoje kimonko :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024