Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nastula w Pride


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
252 odpowiedzi w tym temacie

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Mam nadzieje ze nie bedzie walczył w GI , bo znacznie zmniejszy swoje szanse.

Niekoniecznie.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Mam nadzieje ze nie bedzie walczył w GI , bo znacznie zmniejszy swoje szanse.

Niekoniecznie.


mozesz troche sprecyzowac? ciekaw jestem twojego zdania!
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

mozesz troche sprecyzowac? ciekaw jestem twojego zdania!

Popatrz na Yoshidę i sposób w jaki operuje kimonem. Wiąże, krępuje, utrudnia ruchy. Jak ktoś umiejętnie używa kimona, w parterze może mieć przewagę na kimś bez.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
A jesli ktos rzuca Silve lapiac sie za swoje kimono to znaczy, ze to jest mozliwe, a nie wchodzi tylko na lamusach. A Yoshida Silva zakrecil.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
pamietam wypowiedz z jakiegos wywiadu! padlo tam pytanie o walke w szmacie i bez, odpowiedz brzmiala mniej wiecej tak:

"gdy moj przeciwnik walczy w gi, to moge na nim wykonac kazda technike ktorej uczylem sie przez cale zycie. jezeli obydwaj mamy gi, to wszystko w porzadku, ale latwiej pokonac tego co nosi gi"

nie mam duzego pojecia o walce bez judogi, gdyz zawsze w takiej walczylem i zawsze mialem przeciwnikow u ktorych mialem za co chwycic, ale wydaje mi sie, ze w mma tez trzeba sie nauczyc wykorzystywac to w walce z przeciwnikiem bez gi!
jednak ten kawalek szmaty daje ci wielka powieszchnie do uchwytu. wdaje mi sie , ze trening w judodze jest bardzo techniczny i taktyczny, ale bez niej to juz inna specyfika walki.
Nastula jest judoka wiec mysle, ze trening bez gi bylby dla niego wskazany.

Pozdrawiam MH
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

European Judo Legend Enters PRIDE Grand Prix

TOKYO, Japan – The first participant for PRIDE FIGHTING’S 2005 middleweight Grand Prix has been announced and representing Poland as well as the martial art of Judo will be legendary Judoka, Pawel Nastula. The 1995 and 1997 Judo World Champion and 1996 gold medallist at the Olympic games in Atlanta, Nastula brings his legendary Judo skills to the PRIDE ring to compete against the world’s elite mixed martial artists.

The opening round of PRIDE FIGHTING’S middleweight Grand Prix tournament, TOTAL ELIMINATION 2005, takes place on April 23rd, 2005 from the Saitama Super Arena in Japan.

Dołączona grafika


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Sam nie wiem co mam o tym myśleć.
Jak dadzą go Silvie na pożarcie :roll:
Hmm a drugiej strony, słyszałem też, że jest szansa iż mLeko weźmie udział w tym GP(jeśli oczywiście zbije wagę).
Gdyby ich wystawili razem w pierwszej rundzie, wydaje mi się, że Paweł miałby szansę wtedy przejść do następnej :)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
To chyba jest pomyłka ludzi z sherdoga.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
czy tylko mi sie wydaje ze autor tego sherdogowego tekstu lubi slowo "legendarny"? :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Nastula jest judoka wiec mysle, ze trening bez gi bylby dla niego wskazany.Pozdrawiam MH

Racja, pytanie, czy w 2 miesiące jest w stanie się aż tak wiele nauczyć.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Nastula jest judoka wiec mysle, ze trening bez gi bylby dla niego wskazany.Pozdrawiam MH

Racja, pytanie, czy w 2 miesiące jest w stanie się aż tak wiele nauczyć.


ano masz racje :) , niestety 2 miesiace to nie duzo, a wiedze o walce z przeciwnikiem bez gi tez pewnie musi poglebic!
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

From Dream Stage Entertainment
February 21, 2005
TOKYO, Japan –
The first participant for PRIDE FIGHTING’S 2005 middleweight Grand Prix has been announced and representing Poland as well as the martial art of Judo will be legendary Judoka, Pawel Nastula. The 1995 and 1997 Judo World Champion and 1996 gold medallist at the Olympic games in Atlanta, Nastula brings his legendary Judo skills to the PRIDE ring to compete against the world’s elite mixed martial artists.

Pawel Nastula
Judo Awards

Olympic Games 1996 Atlanta Under 95Kg 1st Prize
World Championships 1991 Barcelona Under 95Kg 2nd Prize
1995 Tokyo Under 95Kg 1st Prize
1997 Paris Under 95Kg 1st Prize
Euro Championships 1994 Under 95Kg 1st Prize
1995 Under 95Kg 1st Prize
1996 Under 95Kg 1st Prize
Tournoi de Paris 1995 Under 95Kg 1st Prize
1996 Under 95Kg 1st Prize
Dutch Grand Prix 2000 Under 100kg 1st Prize
Warsaw Judo Tourn. 2001 Under 100kg 1st Prize
A-Tournament Prague 2002 Under 100kg 1st Prize
Polish Championships 1991~2003 11-peat Under 95Kg & 100kg

The opening round of PRIDE FIGHTING’S middleweight Grand Prix tournament, TOTAL ELIMINATION 2005, takes place on April 23rd, 2005 from the Saitama Super Arena in Japan.

Additional tournament participants as well as North American pay per view information are soon to follow.


pridefc.com
  • 0

budo_ksiq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

pytanie, czy w 2 miesiące jest w stanie się aż tak wiele nauczyć.

wydaje mi sie ze to nie bylo tak ze Nastula pomyslal sobie zeby w PRIDE powalczyc, wiec pojechal do japoni i podpisal kontrakt. przygotowania do startu trwaja juz pewnie od dluzszego czasu
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

wydaje mi sie ze to nie bylo tak ze Nastula pomyslal sobie zeby w PRIDE powalczyc, wiec pojechal do japoni i podpisal kontrakt. przygotowania do startu trwaja juz pewnie od dluzszego czasu


Tez tak mysle
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

wydaje mi sie ze to nie bylo tak ze Nastula pomyslal sobie zeby w PRIDE powalczyc, wiec pojechal do japoni i podpisal kontrakt. przygotowania do startu trwaja juz pewnie od dluzszego czasu

Tez tak mysle

No pewnie tak. Ale prawdziwe przygotowania trwają od chwili podpisania kontraktu, to raz, dwa, że nie słyszałem, żeby w PL ktoś go przygotowywał pod kątem Pride, poza treningiem bokserskim. Ale kto wie? Oby dał radę, tak, czy inaczej.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
ale wlasciwie kto mialby go w polsce przygotowywac do pride?
jeszcze nie ten poziom
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Dyskusja o tym czy Takada Dojo jest dobrym dojo leci też na forach zagranicznych także. A ja dalej twierdze że to coś nienormalnego że Nastula ma trenować u w dojo gdzie wszyscy będą stawiać na ( i popierać? ) pupila Takady Sakurabe... a nie na Polaka który zwyciężał japończyków w ich narodowym sporcie... Czy tylko ja widzę taki problem czy te treningi w T.D. to faktycznie jakieś nieporozumienie i niedomówienie ?


mysle ze treningi w takada dojo sa w 90% na pokaz. zrobia kilka fotek zeby pokazac ze gosc ktory nie ma doswiadczenia w MMA trenuje pod tym kierunkiem I bedzie przygotowany i nie zielony, itd. Po drugie, jesli beda tam treningi to beda bardzo ogulne, I nie beda tam przygotowywac "planu gry" dla nastuli tylko pokazywac oguly. I tak nastula musi sie przygotowac glownie poza takado dojo, wiec malo to zmieni czy on tam bedzie czy nie.
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Ciekawe jak mu pojdzie. Ciekawe ile na tym zarobi (mam nadzieje ze godziwe pieniadze).

Pozostaje cieszyc sie, zyczyc powodzenia i czekac na rozwoj sprawy.


Ponoć podpisał 1,5 roczny kontrakt na 5 walk za 100 tys dolarów. Więc troche jest jak na początek :)


no tak to nie malo( szczegulnie na polskie warunki) ale pomyslec ze silva dostaje z 300K za walke, a taki ortiz czy liddell z 150, to 100 za 5 walk to raczej nie za duzo.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

no tak to nie malo( szczegulnie na polskie warunki) ale pomyslec ze silva dostaje z 300K za walke, a taki ortiz czy liddell z 150, to 100 za 5 walk to raczej nie za duzo.

Od czegoś trzeba zacząć. Jak na początek, to chyba i tak super. Silva, Ortiz i Liddell to pierwsza liga, najpierw trzeba do niej dotrzeć. Normalka.
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

no tak to nie malo( szczegulnie na polskie warunki) ale pomyslec ze silva dostaje z 300K za walke, a taki ortiz czy liddell z 150, to 100 za 5 walk to raczej nie za duzo.

Od czegoś trzeba zacząć. Jak na początek, to chyba i tak super. Silva, Ortiz i Liddell to pierwsza liga, najpierw trzeba do niej dotrzeć. Normalka.


no tak, ale czy oni sa sportowcami na poziomie nastuli? chyba nie.
a tak a pro po, ciekawe ile dostaje yoshida.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024