Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nastula w Pride


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
252 odpowiedzi w tym temacie

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Wie ktoś czy Paweł trenował coś poza judo?? bo jak nie to może być kiepsko.


Pan Nastula jest na Budo i pisał ze w jego klubie mozna trenowac parter i stojke.
Wiec napewno cos trenowal poza judo


tak dobra tylko na jakim poziomie? jesli bedzie mial trenning z mma na wysokim poziomie, wszechstronny itd, to podzie mu ok. jak nie to moze wyladowac jak leko. duzo zalerzy od przeciwnikow jakich dostanie. jak od razu wrzuca go do ringu z bracmi rua czy arona to moze sie zle skonczyc.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Pan Nastula jest na Budo i pisał ze w jego klubie mozna trenowac parter i stojke.
Wiec napewno cos trenowal poza judo


fajnie by bylo, gdyby wypowiedzial sie sam Mistrz..szkoda, ze to teraz nierealne :)
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
W wywiadzie wspominał coś o zapasach, sambo i boksie. Mówił także, że chciałby walczyć z Yoshidą i trzema nazwiskami, których alta nie przetłumaczyła. Poza tym wczoraj był wywiad z Nastulą w Męskim Świecie i widać było jak jego grupa ćwiczy parter. Wypowiadał się także o MMA i Antku Chmielewskim.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

W wywiadzie wspominał coś o zapasach, sambo i boksie. Mówił także, że chciałby walczyć z Yoshidą i trzema nazwiskami, których alta nie przetłumaczyła. Poza tym wczoraj był wywiad z Nastulą w Męskim Świecie i widać było jak jego grupa ćwiczy parter. Wypowiadał się także o MMA i Antku Chmielewskim.


moglbys wrzucic te framenty?
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Zły - ogólne spostrzezenia jak najbardziej słuszne. Ale analogia do Lecko jest mocno naciągnięta. Chyba ze sadzisz iż zawodnik światowego formatu w KickBoksingu i takiż sam w Judo startują na początku swej kariery w MMA z tej samej pozycji. Moim zdaniem judoka ma o wiele większe szanse w tej formule. Chodź to też kwestia z kim przyjdzie mu walczyć ( z kim w sensie jego bazowego stylu i sposobu walki). Moim zdaniem Lecko miałby 1000 razy większe szanse wygrać z Silvą niz z takim Ogawą którego zaserwowano mu na sam początek.
  • 0

budo_sir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Zawsze kibicowalem Nastuli i trzymalem za goscia kciuki. Osiagnal w judo wszystko.
Ale to przejscie do Pride odbieram z niesmakiem. Bp widze to tak, ze teraz zwyczajnie sprzedawal swoje medale. A zwyciestw mu nie wroze, bo uderzania sie tak latwo nie nauczy a samo judo tez nie jest najbardziej efektywne w parterze w tej formule walk. Bedzie obrywal i tylko glupio zakonczy kariere.
Ale czego sie dla kasy nie robi. No chyba, ze lubi lanie dostawac, jak Akebono.
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

moglbys wrzucic te framenty?


Przetłumacz ten [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] za pomocą [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Nie chce mi się jeszcze raz to robić.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
sir ale pan Paweł ma podobno bardzo dobrze opanowany parter i nie chodzi mi o judo i mi sie tak nie wydaje ze odrazu lanie dostanie gorsi zawodnicy daja tam sobie rade jak napisales w judo osiagna wszystko i teraz chce pewnie sprobowac sie w innej dyscyplinie sportu :) pan Paweł pewnie da rade przeciesz jest POLAKIEM I WOJOWNIKIEM :D
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Najważniejsze jest to że teraz być może media zmienia swój pogląd na temat MMA.
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Zawsze kibicowalem Nastuli i trzymalem za goscia kciuki. Osiagnal w judo wszystko.
Ale to przejscie do Pride odbieram z niesmakiem. Bp widze to tak, ze teraz zwyczajnie sprzedawal swoje medale. A zwyciestw mu nie wroze, bo uderzania sie tak latwo nie nauczy a samo judo tez nie jest najbardziej efektywne w parterze w tej formule walk. Bedzie obrywal i tylko glupio zakonczy kariere.
Ale czego sie dla kasy nie robi. No chyba, ze lubi lanie dostawac, jak Akebono.

Nawet jak masz racje ze robi to TYLKO dla kasy to co z tego? Przeciez nie da sie pobic za glupie 20k $ za walke (bo na tyle okolo podpisal kontrakt). Badz czlowiekiem sir, jak tobie by brakowalo kasy to co bys zrobil?
  • 0

budo_junioros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
"Duma Nastuli

Uderzenia z rąk i kopnięcia. Podcięcia, duszenie i dźwignie. Dla mistrza olimpijskiego z Atlanty Pawła Nastuli (34 l.) całkiem nowy świat. Ale były judoka zdecydował się podpisać kontrakt na walki "wszechstylowe" w ringu, organizowane prze japońską organizację Pride (Duma).

Kontrakt został podpisany w Tokio. Jego wartość to podobno 100 tys. dolarów za 5 pojedynków w ciągu półtora roku. Sporo, bo warto przypomnieć, że za tytuł mistrza olimpijskiego w roku 1996 warszawianin otrzymał premię 60 tys. złotych (wówczas 23 tys. dolarów) oraz fiata cinquecento.

Przed wyjazdem do Tokio Nastula wziął pięć lekcji boksu u Krzysztofa Kosedowskiego.

- Jestem trochę zszkowany, bo jak oglądam te walki Pride, to jakbym był w "rzeźni" - powiedział nam Kosedowski. - Ale Paweł ma szansę, bo w tym sporcie więcej niż boksu jest zapasów i judo. "

Tak pisze Super Express - dużo lepiej niż ŻW ale jak zwykle musi być "walka w rzeźni". Za to że walczy w PRIDE powinien dostać od rządu Jaguara albo Bentleya a nie jakieś tam Cinquecento POWODZENIA!! :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Ale coz, pan Kosedowski i tak wypowiedzial sie lepiej niz niejeden bokser, mowiacy ze:"mma to zezwierzecenie, brutalnosc, krew i flaki". On po prostu jest nie przyzwyczajony do takiej formy konfrontacji, a jestem pewien ze to "w rzezni" dopisali dziennikarze.
pozdrawiam
ps. no i Kosedowski jako jeden z nielicznych powiedział "w tym SPORCIE" a to juz o czyms swiadczy ;)
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Mradau ..... fajny masz opis :D . Ja również uwielbiam ten kawałek. Klimat i muza są naprawde niesamowite.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Severe, to mogles napisac na priv, bo tak to wielkiego offtopa zrobiles i zaraz nam sie dostanie...ojj nie ladnie nie ladnie ;)
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
gratulacje dla pawla nastuli , bardzo fajnie, zawsze go lubilem nawet jak nie kumalem o co chodzi za bardzo.
ale teraz proponuje zeby jak najszybciej zaczal treningi w japonii, brazylii, albo usa, gdziekolwiek gdzie by mogl potrenowac pod katem mma na najwyzszym swiatowym poziomie, u nas jeszcze nie do osiagniecia.
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Czy ja dobrze zrozumiałe ze Nastula ma trenować w Takada dojo?? To jakies oficialne doniesienia ?? jeśli tak to cos mi się tu nie podoba ... wprawdzie Sakuraba chyba trenuje u teraz u siebie ale to nie zmienia faktu ze Takada to jego mentor, nauczyciel, menager itd. Wiadomo wiec za kim tak naprawdę będzie stał Mr.Takada. Jak nawet mu tam ciemnoty nie nawciskają to wiadomo że każda podpatrzona słabość Nastuli trafi z prędkością światła do Sakuraby... tak jak lubie Takade i jego najlepszego ucznia Sakurabe tak takie zagrywki mi zalatuje lekko ... ehh najpierw duma i radość że Polak na zdjęciach z Takadą ( lubiłem NJPW ;) ) a potem ktoś rzuca hasło o tyh treningah i robi się hmmmm podejrzanie jak dla mnie ...
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Czy ja dobrze zrozumiałe ze Nastula ma trenować w Takada dojo?? To jakies oficialne doniesienia ??


Kaczka dziennikarska. Blad w tlumaczeniu slowa "join" :)
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride
Gdyby nie te zdięcia to jabym wogóle pomyslał ze to wszystko to jakas kaczka a zaba nawet :D
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nastula w Pride

Czy ja dobrze zrozumiałe ze Nastula ma trenować w Takada dojo?? To jakies oficialne doniesienia ??


Kaczka dziennikarska. Blad w tlumaczeniu slowa "join" :)

...aj nie wiem czy trening tam wyjdzie mu na dobre...Trzymam kciuki zeby jakos znalazl swoje miejsce na swiatowym "ringu" mma....bo pomimo swojego wieku moze jeszcze duzo zdzialac .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024