Skocz do zawartości


Zdjęcie

Napad na moja skromna osobe z nozem:D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
Niedobry Adam, nie zdazylem wyedytowac posta :wink:

Nie wolno odpuszczac. Trzeba walczyc do konca.
Dopoki starczy odwagi i sil.
I zawsze z honorem.

A co do tego to jeszcze podkresla Twoja niewiedze.
Uniesiesz sie honorem, bo ktos Cie przezwie a Ty ruszysz sam na kilku. Nikt Ci nie pomoze. Oni nie kieruja sie honorem. Zbutuja Cie wszyscy, nie patrzac w strone pieknych idealow.
Walka do konca? To znaczy walic poki oddycha? A jezeli oni zrobia z Toba to samo?
Zastanow sie, zycie masz jedno a szpital nie wszystko posklada...
  • 0

budo_anjew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
Pamietaj, sir, ze z takich przypadkow zyja potem gazety typu Fakt. 'Kolejny brutalny napad, nastolatek pchniety nozem walczy o zycie w szpitalu' itp. ;)
'Walczyc do konca'. LOL Zycze Ci, zebys nigdy nie musial. A jak nie musisz, to nie probuj. Ale to pewnie czas Cie troche wyprostuje.

BTW, albo jestes klawiaturowym bohaterem, albo, co gorsza, faktycznie tak probujesz sie zachowywac w podobnych sytuacjach. Polecam Ci tak czy owak, abys sie troche ogarnal i pil ziola uspokajajace.
  • 0

budo_sir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
Liczmistrz to nie tak. Jak mnie gnoj zaczepia a ja nie widze szans to odpuszczam.
Ale przykladowo czepia sie jakis dres a ja mam kumpli obok. To wyciagamy dresa na solo. Nie lejemy go wszyscy tylko jeden. Chodzi o to, zeby on wiedzial, ze nie zostal napadniety tylko pobity bo jest fiutek.
Jak cie zbluzga jakis leszczyk to tez odpuscisz? To on zbluzga kogos innego a jeszcze pozniej zleje kogo. A jak pocwiczy to i ciebie zleje.
Dlatego zebu dostac od nas wpierdol wystarczy czasami nawet sie glupio patrzec. Bo my naprawde wiemy kto prowokuje a kto nie.

I dlatego za to NIE BADZCIE PIZDY nie przepraszam.
Wy normalnie swoja postawa tym filozoficznym dystansem nie robicie nic dobrego.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D

Jak cie zbluzga jakis leszczyk to tez odpuscisz?

Tak, odpuszcze.
Kiedys jak bylem mlody i glupi nie odpuscilem lecz od tamtej pory zawsze olewam takich ludzi. Mialem potem wyrzuty sumienia.
Sa sytuacje wyjatkowe, odbiegajace od "normy", ale ogolnie mowiac niech mowi co chce, dopoki nie bije. Jak bije to jest juz atak na moja osobe, a ja mam prawo sie bronic.
  • 0

budo_sir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
A nie rozumiesz tego, ze jak on tak na ciebie bluzga to cie probuje. I ze do innych tez tak bluzga? I nie atakuje cie bo sie boi.
Ale za chwile pojdzie ktos inny slabszy i oberwie.
A wiesz, prawo jest sobie a zycie sobie.
  • 0

budo_anjew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
Nie musisz przepraszac, bo i tak nikt z nas nie jest/czuje sie pizda tylko dlatego, ze taki gosc, jak Ty, tak mowi...

I nie mieszaj solowek z samoobrona, to nielogiczne. Po prostu wiecej mysl na ulicy, mniej 'honoruj'...
  • 0

budo_marv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Basin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
sir, dla mnie gościu, który stoi na ulicy i na mnie bluzga, nie jest wart tego żebym go olał ciepłym moczem...
znam swoją wartość i nie mogą mnie zranić słowa zakompleksionego chlopczyka, który chce się odrobinę dowartościować bluzgając na Bogu ducha winnego przechodnia...
więc mówiąc krótko: jeżeli gościu pyskuje, ale trzyma dystans i nie leci do ciebie z łapami to odpuść. no chyba, że też chcesz się dowartościować wytrzaskując mu parę zębów, ale dla mnie to już zniżanie się...
jest takie powiedzenie:
"sticks and stones may break some bones, but words can't hurt you..."
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D

sir, dla mnie gościu, który stoi na ulicy i na mnie bluzga, nie jest wart tego żebym go olał ciepłym moczem...
znam swoją wartość i nie mogą mnie zranić słowa zakompleksionego chlopczyka, który chce się odrobinę dowartościować bluzgając na Bogu ducha winnego przechodnia...
więc mówiąc krótko: jeżeli gościu pyskuje, ale trzyma dystans i nie leci do ciebie z łapami to odpuść. no chyba, że też chcesz się dowartościować wytrzaskując mu parę zębów, ale dla mnie to już zniżanie się...
jest takie powiedzenie:
"sticks and stones may break some bones, but words can't hurt you..."

I to jest dokładnie to. Co więcej, jeżeli skujesz mu ryj za to, że do ciebie sklinał to on i tak niczego się nie nauczy, świata w ten sposób nie uzdrowisz. Koleś zaliczy w pyszczydło a i tak w stosunku do innych zachowa sie dokładnie tak samo jak wcześniej w stosunku do ciebie :twisted:
  • 0

budo_sir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
Szybka reakcja na kazdy przejaw chamstwa, tylko to da efekt.
Jak idzie leszczyk 16 lat i mnie prowokuje spojrzeniem to nie leje go w niche przeciez. Tylko lapie za fraki i "wyjasniam" problem.
Jak idzie jakis wiekszy i wiem, ze bedzie walczyl jak go zlapie a ja chce interweniowac to lutuje.
Jak idzie ktos kogo wyglada na lepszego niz ja - odpuszczam. Niech go ustawi ktos kto mysli tak jak ja ale ktos kto da jemu rade.
I nie mowcie, ze nie mozna odroznic kto sie bezczelnie patrzy a kto nie.
Na terminalach lotniczych mozna miec problem od strony obslugi za samo prowokowanie lampieniem sie.
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
widze ze wszyscy, nie wiem skad, maja 100% pewnosc ze walna w ryj komu chca i tylko pytaniem jest czy im sie nalezy czy nie. Rozumiem ze tu sami starzy uliczni wymiatacze pisza.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D

Jak idzie leszczyk 16 lat i mnie prowokuje spojrzeniem to nie leje go w niche przeciez. Tylko lapie za fraki i "wyjasniam" problem.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Ta staruszka sie na mnie krzywo patrzy, zaraz ja zlapie za fraki i "wyjasnie" problem"
smieszny jestes.
  • 0

budo_anjew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D

Szybka reakcja na kazdy przejaw chamstwa, tylko to da efekt.
Jak idzie leszczyk 16 lat i mnie prowokuje spojrzeniem to nie leje go w niche przeciez. Tylko lapie za fraki i "wyjasniam" problem.
Jak idzie jakis wiekszy i wiem, ze bedzie walczyl jak go zlapie a ja chce interweniowac to lutuje.
Jak idzie ktos kogo wyglada na lepszego niz ja - odpuszczam. Niech go ustawi ktos kto mysli tak jak ja ale ktos kto da jemu rade.
I nie mowcie, ze nie mozna odroznic kto sie bezczelnie patrzy a kto nie.
Na terminalach lotniczych mozna miec problem od strony obslugi za samo prowokowanie lampieniem sie.


Co Ty za glupoty wypisujesz? Chlopaku, ogarnij sie, bo robisz z siebie komedie. Chyba, ze o to Ci chodzi. Co to za kryteria podzialu ludzi i co to za 'prowokowanie spojrzeniem'? Takie przypadlosci trzeba leczyc, jesli kazdy gapiacy sie na Ciebie czlowiek Cie prowokuje do 'wyjasniania problemu', to znaczy, ze masz jakas odmiane manii. Co to znaczy patrzec sie bezczelnie, a co nie-bezczelnie?
Nawet jesli to prawda, co tam piszesz o tym ustawianiu ludzi co to sie na Ciebie bezczelnie gapia (choc nie sadze, bo mysle, ze jestes po prostu fantasta), to nawet nie wiesz kiedy, a obudzisz sie w szpitalu, jesli oceniasz umiejetnosci walki na podstawie swoich smiesznych wytycznych(duzy, maly, wyglada na lepszego, a ten nie wyglada)...

Podsumowujac, przestan bajdurzyc, albo nie przestawaj, bedzie smieszniej. :wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
jak kiedys jakas fajna babka bedzie sie na niego patrzyla to podejdzie, zlapie ja za fraki i wywrzeszczy jej w twarz "Co sie kurwa gapisz?!?!"
Masz jakis kompleks, sir?
  • 0

budo_marv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Basin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
sir, z twoich wypowiedzi wnioskuję, że chyba jesteś jeszcze młody, a Anjew ma rację, że to mogą byc początki manii...
a jak idziesz sam bez kumpli to też jestes taki bojowy?
i skąd na pierwszy rzut oka wiesz, że leszczyk? dysponujesz nadprzyrodzonymi mocami czy wiesz coś czego nie wiemy?
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
Rzadko przeklinam, ale tutaj musze.. :/

JA PIERDOLĘ!!!!!!!!!!
Skąd się biorą tacy ludzie??

Dostałem raz od grupy 5 dresów tylko dlatego, że spojrzałem na ich "przywódcę".
I to nie było beszczelne spojrzenie, tylko reakcja na hałas z ich strony.
Mało tego. Siedziałem sobie spokojnie z dziewczyną na ławce!!!


Zastanawiam się Sir, czy Ty przypadkiem dresa na codzień nie nosisz...
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
Sir ja jak wracam po zmroku zawsze obserwuje kazdego już z dystansu i to nie dla tego ze chce kogoś zaczepić czy kogoś walnąć . Robie to tylko z ostrożności i jeśli atakujesz kogoś za patrzenie sie na ciebie to już jesteś u mei na czarnej liście . Nie jestem zadnym wymiataczem i nie zamierzam zgrywać ale pomyśl sobie raz miałem zaczepki słowne ze strony dwóch możliwie ze pijanych klijentów 14 15 miałem wtedy ze sobą sprzęt do samoobrony ze jak bym chciał im bęcki sprawidź dałbym rade bez problemu ale zlewam takich doputy nie lecą na mie z łapami . A dlatego ze 1 Mi nei daje przyjemnosci to że spuszcze komuś łomot 2 Na każdego wymiatacza moze przyjść kryska zbiorą innnych inni zbiorą innych i po wymiataczu nikt nie pokonalny nie jest. Trzeba za wszelką unikać walki .
  • 0

budo_sir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
Tylko dresow leje a chodzi o to, zeby techniki przecwiczyc.
W dodatku to sa walki z zasadami.
Nikt uczciwy jeszcze nie oberwal.
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
Mamy rozumiec, ze jestes instancja rozstrzygajaca wiazaco i ostatecznie, kto jest uczciwy a kto nie? Jak dla mnie, wygladasz mi albo na mitomana, albo na zwyklego drecha.
  • 0

budo_viro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
sorry ale te posty wogole odbiegaja od tematu :lol:
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Napad na moja skromna osobe z nozem:D
A jak ktoś będzie szedł w dresowych spodneich bo moze porwał sobei dzinsy lub pierze to też dostanie w morde bo jest w dresie i się bedzie gapił . Nawet nieznasz zamiarów czyiś
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024