Skocz do zawartości


Zdjęcie

czyzby jakas alternatywa broni na ulice??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: czyzby jakas alternatywa broni na ulice??

z żoną w szpilkach i dzieckiem w wózku? :-)


żona do wózka i jedziem ;) ...

"robótki na miescie", "chuligański rynek", "pracować z przyczajki", "uziemiać sztylem"...

Ładna reklama dla forum.

O ja pierdolę.......


wiesz pełno OG tu pisze ;) ...
sami original gangstaz ...
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: czyzby jakas alternatywa broni na ulice??

to ty chyba krotko jestes na chuliganskim rynku albo rzadko masz robotke na miescie.
ile razy slyszales ze ktos bierze albo sam brales jakies rzadkie wynalazki?
motylki sa popularne i jak sie widzi zioma z motylkiem to jest strach, bo zawsze jest cyk, ze to moze by fachura, a z tasakiem lub droga kosa to prawie zawsze jest lamus

a jak ktoś ma broń w reku to i tak nie strzeli ;) ...od dzisiaj oceniam gościa po nozu i wychodzi mi na to że żołnierz neavy seals mający stridera za 500USD to lamus;)...zahar..idx ty juz te bajki prawic na jakies forum dla domorosłych chuliganów co to na mieście robótki robia i walczą o podziały chuligańskiego rynku. bo to jest forum sztuka walki czyli ludzi prezentujących okreslony poziom o którym ty jeszcze nie masz pojęcia
  • 0

budo_zahar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czyzby jakas alternatywa broni na ulice??
cougar do wszystkiego jest wyjatek. jak idziesz obok leguni i jest swiezo po meczu i widzisz 2 kiboli, bo maja klubowe szaliki i na oko widac, ze sie czyms najarali to co myslisz? ze kibole nie. a moze byc i tak, ze to sa 2 braciaki a szalik im babunia kupila na prezent, bo akurat taki byl a oni nie sa najarani tylko maja smuta, bo im dziadunio zszedl.
ta samo jak wyjezdza ci ziom ze striderem za 500 to na moje jest to lamus i pozer a nie fachura od sealsow.
pisze jak jest na miescie bo to znam a chuliganka idzie bez styku ze sztuka walki. najlepszy gosc ktorego znalem zamiatal jak leci i nic nie cwiczyl. sam robil akcje 1 na 3 choc lebki byly wieksze i prawie nigdy nie mial od nich oporu. podchodzil kasowal muszelki i po sprawencji.
na moje to sie burzysz bo albo jestes mundurowy albo czesto obrywasz
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: czyzby jakas alternatywa broni na ulice??

na moje to sie burzysz bo albo jestes mundurowy albo czesto obrywasz


Wiesz, w jego przypadku to pierwsze :wink:
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: czyzby jakas alternatywa broni na ulice??
ej toc dobrze niech pisze zahar 8) nauczymy sie dobrych textow i juz bedziemy wiedzieli co to znaczy z przyczajki ,poza tym zalezy gdzie kto zyje u mnie na osi jakos znam jedna osobe tylko co chodzi z kosa (oś domkow jednorodzinnych wiec luz) a wogole nie wiem po chuj wyciagaja ludzie kosy na jakichs dziesionach 8O toc jak chca zrobic odpowiedni terror i maja przewage liczebna, to jest opcja. a co do tego ze kolo sam 1 rozwalal 3 wiekszych to tez zalezy kim oni byli i jaka taktyke zastowali :roll: znam pelno kolesi co jest wielkich jak szafy a straszne pizdy, zahar keep it gangsta 4 real czarnuchu :2gunfire:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024