Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cenzura na MS


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Cenzura na MS
Rozumiem, że posiadanie własnego zdania, niezgodnego ze zdaniem moderatorów jest na Magii Stali nietolerowane i zakazane???

W swojej wypowiedzi o nożu budo nikogo personalnie nie obraziłem, ale jak zaczynacie Panowie stosować komunistyczne metody zwalczania słów krytyki poprzez elimninacje wypowiedzi, to ja się chyba z tego klubu wypisuję.

A może jeszcze Panowie moderatorzy zaczniecie tytuły zastępcze nadawać i poprawiać zdania niepoprawne politycznie.

Ciekaw jestem czy moderator stanie na poziomie i wypowie sie w tej sprawie czy głowa w piasek i skasowanie wątku?
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
fajno co ? :twisted:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
bagnet uspokoj sie, czytales co fiodor napisal w watku o nozu budo ?

9 sztuk z drugiej partii na losowanie i to będzie koniec.
Ci co się nie załapią, no niestety nic nie zrobimy, na dzień dzisiejszy nie przewiduję zmiany noża magiastali/budo na inny model (tańszy, gorszy, czy dostępny dla mas, etc.)


Jeszcze sie zapisy i robienie 1 partii noza nie skonczylo a Wy juz planujecie druga partie z wielkim oburzeniem ze seiken "tylko" 20 nozy bedzie w stanie zrobic, nie przesadzacie troche panowie ?
  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
Mam 30 lat na karku, niedużo może, ale jeszcze stan wojenny pamiętam.

Ale jak któś wobec mnie stosuje metedy jak w stosunku do osoby

Nigdy, na żadnym forum, nie widziałem takich metod, aby teksty "niepoprawne politycznie" lub niemiłe administratorowi lub moderatorowi były kasowane...


Jak ktoś się nie zgadza z moim zdaniem, to niech mnie skasuje argumentami a nie moją wypowiedź.

  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS

bagnet uspokoj sie, czytales co fiodor napisal w watku o nozu budo ?

Jeszcze sie zapisy i robienie 1 partii noza nie skonczylo a Wy juz planujecie druga partie z wielkim oburzeniem ze seiken "tylko" 20 nozy bedzie w stanie zrobic, nie przesadzacie troche panowie ?


Vince
Zgadzam się z Uwakiem

Nie chodzi o to ile noży, nie chodzi o to jak losowane (nie chce mi się pisać jeszcze raz), chodzi o to jak jako moderatorzy tratujecie czyjeś wypowiedzi. Mogliście zamknąć wątek z komentarzem, a nie kasować czyjąś wypowiedź lub pracę.
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
Vince napisał:
bagnet uspokoj sie, czytales co fiodor napisal w watku o nozu budo ?

Jeszcze sie zapisy i robienie 1 partii noza nie skonczylo a Wy juz planujecie druga partie z wielkim oburzeniem ze seiken "tylko" 20 nozy bedzie w stanie zrobic, nie przesadzacie troche panowie ?

vince - tp przeczytaj DOKLADNIE ...3 strony do tylu - wroc tu i zmoderuj swoja wypowiedz lepiej .....
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
a potem to wyciete przeczytaj ....
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
zaden watek nie jest kasowany, co najwyzej przeniesiony do archiwum.

majac do wyboru jedno lub drugie, wybralem przeniesienie z takiego powodu, zeby zachowac czystosc na forum (tym bardziej ze Twoja wypowiedz nie nalezala do spokojnych).
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
zlosliwy ze mnie sqrwysyn - przeczytaj od 33 - po koleji - moze ja nie umiem
  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS

zaden watek nie jest kasowany, co najwyzej przeniesiony do archiwum.

majac do wyboru jedno lub drugie, wybralem przeniesienie z takiego powodu, zeby zachowac czystosc na forum (tym bardziej ze Twoja wypowiedz nie nalezala do spokojnych).


VINCE CHŁOPIE, nie jesteśmy na łące majowej i nie wszystkie wypowiedzi muszą być spokojne, ale to nie znaczy, że wypowiedź musi zniknąć..

dla mnie przeniesienie do Archiwum = kasacja, bo już nie widzę wypowiedzi.

a co do czystości forum - ręce opadają, zastanów się człowieku co piszesz, jezeli krytyka to coś co brudzi forum, to właśnie to jest cenzura. Podać ci przykłady wypowiedzi które bardziej są OT niż moja wypowiedź?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
W chlewie tez nie jestesmy, zeby rzucac k... na prawo i lewo.

Co do czystosci forum, jesli zadajesz pytanie, na ktore dostales juz odpowiedz kilka razy a potem teksty w stylu:

"Eee... tam, qrwa Polacy mają we krwi kombinowanie, byle mieć plecy i do przodu, a jak nie masz pleców to kopa w dupę..."

to jedyne, co mozna zrobic z tematem - moim skromnym zdaniem - to go przeniesc lub zamknac z akcentem na to drugie.
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
vince - qrde - bo szacunek strace jakikolwiek - mi chodzi o to - ze hmmm powastalo skromnie - zamieszanie zwiazane z zasadami przydzielania - i jak ktos skomentowal i rzucil alternatywe - to zniklo - ja o dupie ty o slupie - czyli jak w telewizji ostatnio.....
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
uwak qrde, zniklo bo (ostatni tekst z watku noz budo):

"na dzień dzisiejszy nie przewiduję zmiany noża magiastali/budo na inny model (tańszy, gorszy, czy dostępny dla mas, etc.)"
  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS

W chlewie tez nie jestesmy, zeby rzucac k... na prawo i lewo.

Co do czystosci forum, jesli zadajesz pytanie, na ktore dostales juz odpowiedz kilka razy a potem teksty w stylu:

"Eee... tam, qrwa Polacy mają we krwi kombinowanie, byle mieć plecy i do przodu, a jak nie masz pleców to kopa w dupę..."

to jedyne, co mozna zrobic z tematem - moim skromnym zdaniem - to go przeniesc lub zamknac.


1. Vince - od kiedy masz taką wrażliwość na K... a właświcie Q... jakoś w innych postach Cię to nie razi. A regulaminu nie złamałem
2. Vince - jak już zamieszczasz moją wypowiedź, to bądż tak miły i proszę w całości, bo to zdanie wyciętej z większej całości zupełnie pieprzy (ooops przepraszam) zmienia treść mojej wypowiedzi
3. Vince - tak jak wcześniej napisałem - zamknięcie z komentarzem OK, kasacja - NIE.
4. Kwestje merytoryczne przydziału noży porusza Uwak, ja już się na ten temat nie będę powtarzał
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
ad1 od kiedy to sie z knajpy przenosi na magie stali.

ad2 zmienia tresc wypowiedzi ? Przeciez wiadomo ze chodzi o noz budo i o oburzenie wywolane tym, ze na razie w planach jest sztuk tylko 20 + 1.

ad3 tak jak i ja wczesniej napisalem, niekiedy przeniesienie jest lepszym wyjsciem.
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
nie to nie byl koniec watku - byloa dalej alternatywa calkiem mila - np loko - jako druga edycja dla tych co sie nie zalapia na seikenowy noz
i tu chodzi - jebany egocentryzm - bo chetnych od poczatku topicu na noz bylo duzo mimo ze sprawa dlugo trwa i byly inne pomysly - i nagle zabraklo dla wszystkich - WIEC WYGLADA TO TAK ZE CI CO MAJA - TO MAJA - A CI CO NIE TO NAWET MYSLEC O IINYM NIE MOGA I PROPONOWAC .....TY MI PORZYKRO I CIE W CHUJ NIELUBIE - BO CHCIALEM MIEC NOZ BUDO - CZY SEIKENOWY CZY LOKO - CZY MOZE CZYJS KERAMBIT - BO I TAKIE PROJEKTY BYLY - najbardziej kerambit - ale wyglada na to ze nie bedzie takich tylko dlatego ze TY niechcesz - moze ktos jeszcze
czy MOD ZROZUMIAL - czy w asemblerze chce ?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
omg Uwak.

Czy ktos juz polozyl lapy na nozu budo ver1? czy odbylo sie juz losowanie i wiesz, ze sie nie zalapales ?

NIE!

To po jakiego grzyba robic plany na wersje druga (na ktora nota bene Fiodor musi wyrazic zgode, o ile plany noza sa, zeby mial powiazanie z Vortalem budo - tak mi sie przynajmniej wydaje). Pisalem juz raz pisze po raz kolejny:

DAJCIE W SPOKOJU SIE ZROBIC PIERWSZYM NOZOM!

A dopiero potem rozpaczaj i zlorzecz tym wstretnym konfidentom co sie zalapali nieuczciwie na noze.
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
widzisz i caly czas nierozumiesz lub udajesz ....
czesc wiecej nic nie pisze - .
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS

i tu chodzi - jebany egocentryzm - bo chetnych od poczatku topicu na noz bylo duzo mimo ze sprawa dlugo trwa i byly inne pomysly - i nagle zabraklo dla wszystkich - WIEC WYGLADA TO TAK ZE CI CO MAJA - TO MAJA - A CI CO NIE TO NAWET MYSLEC O IINYM NIE MOGA I PROPONOWAC .....TY MI PORZYKRO I CIE W CHUJ NIELUBIE - BO CHCIALEM MIEC NOZ BUDO - CZY SEIKENOWY CZY LOKO - CZY MOZE CZYJS KERAMBIT - BO I TAKIE PROJEKTY BYLY - najbardziej kerambit - -


Pany, po pierwsze primo: 1 edycja niech zostanie rozdysponowana. To bedziemy radzili nad druga wten.
Po drugie primo: moderatory nie robia wszystkiego wg swojego widziisie. Sa tez zalecenia odgorne. Jak szef cos wywala i chce skwitowac to my musimy potem pilnowac. Przedtem w sumie tez ale mniej. Strasznie zawile to wyszlo ale bez kawy jestem a wstalem wlasnie.

PS.

ale wyglada na to ze nie bedzie takich tylko dlatego ze TY niechcesz


Hrhrh teoria spisku, Vince rzadzi swiatem, Fiod to figurant hrhrh.
  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Cenzura na MS
Jako tworzący ten temat, proponuje aby już go zamknąć - NIE SKASOWAĆ!

Następnym razem zachowam po prostu większy dystans do tego co niektóre osoby mówią / piszą / proponują / oferują / poruszają na tym forum.

A słowa krytyki, mam nadzieję, również dadzą nieco do myślenia osobom krytykowanym (kimkolwiek są...)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024