Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
217 odpowiedzi w tym temacie

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
Ej sorry... Jak ma wygladać ta zgoda rodziców na start z pełnoletnimi zawodnikami? Tak jak usprawiedliwienie do szkoły? :?
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
kocyk powiedział:
Czekamy również na wcześniejsze zgłoszenia kobiet, jeśli zgromadzi się ich wystarczająca ilość zorganizujemy również walki dla nich.
Ostateczny termin zgłoszeń do 20 lutego.(Dotyczy kobiet i kolorowych pasów)



co to znaczy "wystarczająca ilość "???
tzn ze ile nas musi być żeby była kategoria bo widze że może ze 3 będziemy...
  • 0

budo_nagato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
Widzę, że odpowiedzi co do dźwigni na kręgosłup się nie doczekam. Mało profesjonalnie. Przyjmuję więc na zasadzie podobieństwa do regulaminów innych zawodów, że są one zabronione. Swoją drogą uważam, że organizując imprezę o ogólnopolskim bądź co bądź zasięgu, najzwyczajniej w świecie można oprócz dosłownego tłumaczenia regulaminu z IGJJF wprowadzić zapisy doprecyzowujące. Dla przykładu warto zerknąć jak jest przygotowany [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Krótkie, konkretne objaśnienia, co wolno, czego nie wolno, za co marchewka, a za co kij (z wyszczególnieniem ile kijów za jakie przewinienie). W przepisach IGJJF dyskwalifikacja może nastąpić z błahego powodu, bo inaczej jak rozumieć słowo "rozmyślnie" i gdzie przebiega granica między rozmyślnym a przypadkowym zastosowaniem zabronionej techniki. Nie przewidziano żadnej penalizacji za mimowolne uderzenie, z czego wnioskuję, że jeśli przez przypadek poleci sierp na szczękę i pacjent spłynie to i tak uderzający wygrał.

Gdyby ktoś pomyślał, że się czepiam to proponuję taką zabawę. Zastanówcie się jak wyglądałby mecz piłki nożnej gdyby usunięto zapisy dotyczące zwykłych fauli i pozostawiono wyłącznie karę czerwonej kartki przy rozmyślnym brutalnym zagraniu.

Pozdrawiam

PS. Martka, jeśli się zdecydowałaś na przyjazd i nadal chcesz (chcecie) skorzystać z transportu z okolic WW daj znać na e-mail czy gg (dane w moim profilu). No, chyba, że dogadasz się z tiGRisem.
  • 0

budo_pumabjj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
wiec juz dostalem odpowiedz pani z mojej sekcj chce jechac na zawody wiec zglaszam ja takze:)
  • 0

budo_pumabjj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
prosze o numer telefonu do kogos kto konkretnie mi odpowie czy bedzie kategoria kobiet na zawodach bo koszty wyjazdu sa na tyle duze ze musze miec pewnosc co do tego.pozdrawiam
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05

co to znaczy "wystarczająca ilość "???
tzn ze ile nas musi być żeby była kategoria bo widze że może ze 3 będziemy...

Wystarczająca ilość to po 1 na każdego organizatora no i powiedzmy jeszcze ze 3 w rezerwie :)
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
widze że poczucie humoru Was nie opuszcza :?
ja tam będe napewno
a co z reszta to nie ważne-jak będą to powalczymy jak nie będzie to będę dopingować i też świetnie się bawić...
ps. wole opcję pierwsza :D :D :D

do soboty dzieciaczki
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05

...hmmm... no ok... jeszcze jakas ameryknaka byla ;) chyba... no tez poszla sobie papa

a ty kolego gdzie cwiczysz?


w strefie a gdzie mam cwiczyc, jelsi nie zauwazyles to zalozylem ten topic co raczje byloby niemozliwe jesli nie mialbym kontaktu z Organizatorem :)
  • 0

budo_tigris
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia :]

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05

...hmmm... no ok... jeszcze jakas ameryknaka byla ;) chyba... no tez poszla sobie papa

a ty kolego gdzie cwiczysz?


w strefie a gdzie mam cwiczyc, jelsi nie zauwazyles to zalozylem ten topic co raczje byloby niemozliwe jesli nie mialbym kontaktu z Organizatorem :)


hyhy... no tak...
bliski konatakt? :roll: :wink: joke...
  • 0

budo_tigris
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pyrlandia :]

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05

Widzę, że odpowiedzi co do dźwigni na kręgosłup się nie doczekam. Mało profesjonalnie. Przyjmuję więc na zasadzie podobieństwa do regulaminów innych zawodów, że są one zabronione. Swoją drogą uważam, że organizując imprezę o ogólnopolskim bądź co bądź zasięgu, najzwyczajniej w świecie można oprócz dosłownego tłumaczenia regulaminu z IGJJF wprowadzić zapisy doprecyzowujące. Dla przykładu warto zerknąć jak jest przygotowany [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Krótkie, konkretne objaśnienia, co wolno, czego nie wolno, za co marchewka, a za co kij (z wyszczególnieniem ile kijów za jakie przewinienie). W przepisach IGJJF dyskwalifikacja może nastąpić z błahego powodu, bo inaczej jak rozumieć słowo "rozmyślnie" i gdzie przebiega granica między rozmyślnym a przypadkowym zastosowaniem zabronionej techniki. Nie przewidziano żadnej penalizacji za mimowolne uderzenie, z czego wnioskuję, że jeśli przez przypadek poleci sierp na szczękę i pacjent spłynie to i tak uderzający wygrał.

Gdyby ktoś pomyślał, że się czepiam to proponuję taką zabawę. Zastanówcie się jak wyglądałby mecz piłki nożnej gdyby usunięto zapisy dotyczące zwykłych fauli i pozostawiono wyłącznie karę czerwonej kartki przy rozmyślnym brutalnym zagraniu.

Pozdrawiam

PS. Martka, jeśli się zdecydowałaś na przyjazd i nadal chcesz (chcecie) skorzystać z transportu z okolic WW daj znać na e-mail czy gg (dane w moim profilu). No, chyba, że dogadasz się z tiGRisem.


rowniez uwazam, ze regulamin powinien byc bardziej sprecyzowany... dla mnie to sa pierwsze zawody wiec przekonam sie na wlasnej skOOrze jak jest ;]
  • 0

budo_wisien
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
pytanie za 1000 pkt na szybko.
ile zajmie mi dojazd z dworca glwonego na czerwonak taxowka i ile za ten kurs zaplace???
dodam ze pociag jest o 9:17 na dworcu..wyrobie sie na wage?????
  • 0

budo_nagato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05

pytanie za 1000 pkt na szybko.
ile zajmie mi dojazd z dworca glwonego na czerwonak taxowka i ile za ten kurs zaplace???
dodam ze pociag jest o 9:17 na dworcu..wyrobie sie na wage?????


Jeśli pociąg faktycznie będzie o 9.17 to zdążysz raczej bez problemu, szczególnie w sobotę o tej porze. A ile zapłacisz, to zupełnie inne pytanie. Jeśli weźmiesz taxi spod dworca to coś między 100 a 200 zł, ale jeśli zamówisz dowolne radio-taxi to ok. 30-40 zł.

Pozdrawiam
  • 0

budo_barth.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
nieoficjalne wyniki GRAPPLING KRAKÓW :)

2 x złoto (Kimura, Karakon)
3 x srebro (Zboku, Rafał, Adaś)
1 x brąz (Michaś)

tyle wiem narazie dzięki serwisowi smsowemu :wink:

gratulacje dla zwyciezców poklon poklon poklon

P.S.
pozdro dla wszystkich, którzy przegrali z grypą i nie pojechali na zawody :wink:
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
gratulacje dla mojego bezlitosnego pogromcy, pana marcina kimury,naprawde wywarles na mnie swietne wrazenie po twoich walkach.
fajne zawody ,wysoki poziom ,mile towarzystwo-czego chciec wiecej od zycia...pare rzeczy by sie znalazlo, np nowa lasencja przemka salety ,ale i to dobre.
jutro postaram sie wrzucic gdzies zdjecia.
  • 0

budo_animek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
Gratulacje dla wszystkich zawodników.
Grappling Kraków - oby tak dalej :twisted:
  • 0

budo_klucha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
Gratulacje!! Byla jakas klasyfikacja druzynowa??
  • 0

budo_młody animek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
:!: Gratulacje chłopaki :!:
  • 0

budo_ryuu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gotham City

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
Witam.

Zawody były fajne, ja dostałem maly wpierdol (pozdro dla pogromcy z Rybnika). Dalem sie udusic jak szczeniak :P (odlecialem ale nie klepalem) . ALE NAJWIEKSZE BRAWA NALEZA SIE DLA JEDYNEJ KOBIETY STARTUJACEJ. Za Prawdziwe Serce Do Walki.

Pozdrawiam
Łukasz (klub MMA Polska)
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
wrocilem do Opola o 3 rano 8)

zawody ciekawe ------->> tylko ze polowa "poczatkujacych" nie wiem skad sie wziela w poczatkujacych ..... tacy zarobieni ze 50% poczatkujacych w kimonach Dragao i widac od razu ze cos innego trenowali , :/


turniej zaczal sie kolo 12 , a niektorzy zaczynali walczyc o 20 (sic!)

zieeeeeeeeeeeeeew , jeszcze mi sie spac chce


EDIT = ta dziewczyna to z Opola , Beata :P ......a ten koles z ktorym walczyla to byl cieć na maksa :lol:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05

EDIT = ta dziewczyna to z Opola , Beata :P ......a ten koles z ktorym walczyla to byl cieć na maksa :lol:

To nie było zbyt miłe.
Szacunek dla Beaty, zadzior nie z tej ziemi. Największe brawa na zawodach i swietna walka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024