Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
217 odpowiedzi w tym temacie

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
bagi 1 miejsce po 30 minutowym pojedynku w finale, robert drugi (w roznych kategoriach),
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
przybyłam..zobaczyłam..niepowalczyłam...
-Beata nie była jedyna kobietą przybyłą na zawody bo i ja sie zjawiłam różnica między nami była chyba tylko taka że zgłosiłysmy sie do różnych organizatorów, bo ten z którym ja rozmawiałam powiedział że dziewczyny nie walczą i kropka, dlatego bardzo zdziwiłam sie kiedy wyczytali jej nazwisko do walk...
nie ukrywam że jest mi z tego powodu conajmniej smutno bo pojechałam tam nie tyle obserwować co uczestniczyć a skończyła się na uczestnictwie w obserwacji...
nie wiem do kogo mam mieć żal bo pretensje to chyba tylko do Pana Boga :cry: (dwa razy pytałam się czy moge walczyc i dwukrotnie usłyszałam odmowę...)

mam jednak nadzieje że jeszcze spotkam sie na macie z mieszkanka Opola, bo faktycznie zrobiła na mnie duże wrażenie swoim zacięciem :D

pozatym oficjalne podziękowania dla chłopaków z Poznania (patrz: Damian i Dominik) którzy swą gościnnością i uprzejmością pomogli nam dostać się na miejsce zawodów

i całusy dla wszytskich przybyłych do Czerwonaka (i nie tylko :wink: ) Berserkerów, za co?
za całokształt!!!
UWIELBIAM WAS :D

ps. organizacja hmm dość dobra szkoda tylko że był czasowy poślizg przez co oczekiwanie na walki strasznie się wyciągnęło a pozatym punkt w regulaminie w którym mowa o braku limitów czasowych (max 30min) to faktycznie nieporozumienie-po 20min nie ma już czego oglądać poza zmęczeniem i niepotrzebnie wydłużają się także same zawody-męczące. pozatym fantastczna sala tylko z trybun nic nie było widać, ale i na to znalazł się sposób :lol:

pozdrawiam
  • 0

budo_wisien
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
Dziekuje Niedziel za pozdrowienia i rowniez pozdrawiam ,az sie stare czasy przypomniały heheh :) Jak znalazlem sie gdzies na waszych fotosach z zawodow to daj znac :) zobaczymy sie pewnie na lidze Pzdr

-smiejecie sie z tekstu "biodra nisko ,to judoka" sorry ale jego stojka wybitnie tak wygladała,nawet jak nie cwiczyl to swietnie imitowal kilku letni staz w judo :lol:

-czas oczekiwania na walke rzeczywiscie za dlugi,rzeczywiscie powinni informowac w przyblizeniu za jaki czas zacznie sie dana waga.

-wielkie podziw dla rodzynki :wink: zawodow ,dziewczyna stoczyla naprawde szokujaca walke ,Pozdrowienia
  • 0

budo_karkinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
Początkujący

Grupa 1
1.Wojciech Moskalewicz (GK)
2.Jędrzej Loska (ATW)
3.Wojciech Wabiński (SW)

Grupa 2
1.Michał Boberek (BT)
2.Adam Gdula (GK)
3.Mateusz Sass (BB)

Grupa 3
1.Łukasz Książek (GR)
2.Krzysztof Hajtałowicz (Opole)
3.Tomasz Olewski (SW)

Grupa 4
1.Piotr Kalisz (SW)
2.Marcin Pożniak (GK)
3.Michał Kiciński (GK)

Grupa 5 i 6
1.Łukasz Dabchacki (Opole)
2.Łukasz Babisz (Opole)
3.Ryszard Zdanowicz (SW)

----------------------------------------------------------------------------

Elita

Grupa 1
1.Jarosław Zjeżdzałka (SW)
2.Rafał Lasota (GK)
3.Maciej Bota Uwaga rocznik 66!!! (SW)

Grupa 2
1.Łukasz Bagiński (SG)
2.Ireneusz Mila (Konin)
3.Maciej Kowalski (WG)

Grupa 3
1.Marcin Blicharski vel Kimura (GK)
2.Mateusz Majchrzak (SW)
3.Jakub Słuszczak (SW)

Grupa 4
1.Jakub Borkowski (Włocławek)
2.Robert Siedziako (BS)
3.Emil Grzelak (BB)

Grupa 5
1.Piotr Bagiński (BS)
2.Jan Błachowicz (OR)
3.Michał Bobrowski (SG)

Grupa 6
1.Przemysław Biskup (SW)
2.Tomasz Kielanowski (Opole)
3.Sebastian Olchawa (SG)

BB -Bone Breakers
SG-Sarmatia Gdansk
SW-Strefa Walki
OR-Octagon rybnik
BS-Berserkers Szczecin
WG-Walka Gniezno
GK-Grapplig Krakow
GR-Garda Rabka
ATW-Akademia Technik Walki Gdansk
BT-Bastion Tychy
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
MICHAŚ !!!!! GRATULKI WIELKIE .... chyab jedyny reprezentant TYCHÓW i 1 miejsce ;) !!!! o kurde uściskam cię !!!! ... fuck ... jak kadra leczy rany to zaplecze się przebija ;) MASZ U MNIE PIWO :)
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05

...


Dzieki za wyniki...

:wink:
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
ktoś ma jeszcze jakieś zdjęcia??
  • 0

budo_karkinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05

ktoś ma jeszcze jakieś zdjęcia??


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
te już mam, ale dzięki.

pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_wampir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
Wielkie gratualcje dla wszytskich ale w szczegolnosci oczywiscie dla Berserkerow 8)
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
pozniej bedzie wiecej:
Dołączona grafika
ekipa berserkerow
Dołączona grafika
Dołączona grafika
bagi vs kolega z krakowa
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
bagi vs kolega ktory nie umie sie zachowac po przegranej
  • 0

budo_elvis king of rumble
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto gryfa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
czemu "kolega"nie potrafil sie zachowac po przegranej?? :?: :?
  • 0

budo_karkinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05

bagi vs kolega z krakowa


a skąd wiesz że jest to kolega z krakowa ? bo ja właśnie jestem z krakowa i nie znam go.

Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
no ja go tez na oczy nie widzialem :)
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
dlaczego nie widze nikogo z warszawy na pierwszym miejscu...
gdzie podzialo sie nazwisko Leszka, Marka, Pawla M, Adama i jeszcze kilku chlopakow.
wiem, ze moj faworyt Lukasz P ma bardzo ciezka kontuzje i to go tlumaczy, ale reszta?
zadam wyjasnien...

i jeszcze slowko do Szanownego Kolegi Z Miasta Szczecin Michala M. - Kolega z Krakowa jest Kolega z Gdyni i pozdrawiam, go , poniewaz mialem przyjemnosc z nim trenowac.

szczegolne pozdrowienia dla mojego pogromcy z zeszlego roku Roberta Siedziako.

Pawel
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
sorry moze to moj blad ale na kolege ze zdjecia nr 2 i 3 wolali niedziel, i tak mi sie jakos skojarzylo ze jest z krakowa.
pawel:jakbys byl laskaw zauwazyc to sa dwie rozne osoby, jeden ma biale drugi czarne kimono ,kpw?
  • 0

budo_zyleta
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
Witam wszystkich! :D
Co do zawodów to na pierwszy rzut oka wygladało naprawde ciekawie!Świetna hala :-) i... to chyba tyle a zaczeło sie już przy ważeniu!Jakoś nie udało mi się zauważyć ludzi ze Strefy Walki(czyżby ich wagi były jakąś tajemnicą, :? a może poprostu oni smacznie spali a cała reszta zmęczona po podróży musiała się stawić na 8-10na wadze), kolejne to sędziowanie dlaczego sędziowie nie byli z poza a przynajmniej gdy walczył ktoś ze Strefy nie było osoby z zewnątrz :? (tak jak np. Liga - Racibórz :) ) ???Niestety pokrewieństwo było często widoczne w czasie walk i kilka razy niesłusznie rozdano punkty bądź ich wogóle nie przyznano dla osób spoza Strefy :X ! O wyczekiwaniu na swoją walke juz nie ma co opowiadać poprostu dramat!wyobrazmy sobie osoby które przejechały pół Polski aby wystartować i oczywiście zjawili sie na ważenie miedzy 8-10 a walczyli o 18(bądź jeszcze póżniej) nie wspominając o niektórych zawodnikach ze Strefy którzy przez cały czas wypoczywali w domu! Jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie: ciekawe dlaczego Strefa ustala własne przepisy(które były zresztą zmodyfikowane wybitnie pod zawodników Strefy)?
wiem wiem zaraz usłysze trzeba było nie przyjeżdźać ale przecież zawody są po to aby móc rywalizować z zawodnikami z innych klubów, sprawdzać swoje możliwości, poznawać swoje mocne i słabe strony! Walke wygrywa zawodnik zdobytą wiedzą i umiejętnościami a nie dzięki sędziom i umiejętnością manipulowania przepisami(które prawde mówiąć do końca nie były wszystkim znane) :?

Jeszcze coś :)
Wiele osób w Polsce posiada naprawde duże umiejętności i zasługuję na wyższe stopień :-) (kolor pasu)a mimo tego wciąż są przy białym by móc się chwalić że odklepali niebieski, purpurę bądź brąz :X NIE OTO W TYM CHODZI sztuką jest założyć wyższy pas(gdy wiem że na niego zasługuję)i nie dać się odklepać białemu :) !A nie podchodzić na luzie mając biały i znając swoje umiejętności(wiedząc że z nim moge wygrać bo trenuje przecież już długi czas) do walki z np. niebieskim pasem bo nawet gdy mnie skończy to nic się nie stanie wkońcu on jest niebieski a ja biały(jeśli jesteś taki dobry to załóż kolorowy pas i tylko czekaj aż biały pas Cię odklepie i zrobią wielkie halo na całą Polske)Jeśli będziemy tak dalej do tego podchodzić to przez kolejne 10lat będzimy mieli w Polsce same białe pasy i kilka kolorowych! A na arenie międzynarodowej będziemy osiągać sukcesy tylko w kategorii białych i niebieskich pasów! Żeby sie czymś pochwalić to trzeba pokonać purpurę, braz bądź czarny na arenie międzynarodowej(lecz aby móc z nimi walczyć należy posiadać pas tego koloru) Mam nadzieje że zaniedługo będzie tak u nas że każdy pas będzie miał swoją kategorię :) . A jeśli chcecie mieć dalej białe to będziecie sie chwalić że na zawodach odklepujecie białe pasy a z kolorowymi co najwyżej można powalczyć na treningu!!!
To chyba na tyle... choć długo można o tym mówić! 8)

:D Pozdrawiam wszystkich uczestników wygranych i przegranych!!! :wink:
  • 0

budo_karkinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05

(...)Jeszcze coś
Wiele osób w Polsce posiada naprawde duże umiejętności i zasługuję na wyższe stopień Smile (kolor pasu)a mimo tego wciąż są przy białym by móc się chwalić że odklepali niebieski, purpurę bądź brąz Mad NIE OTO W TYM CHODZI sztuką jest założyć wyższy pas(gdy wiem że na niego zasługuję)i nie dać się odklepać białemu Smile !A nie podchodzić na luzie mając biały i znając swoje umiejętności(wiedząc że z nim moge wygrać bo trenuje przecież już długi czas) do walki z np. niebieskim pasem bo nawet gdy mnie skończy to nic się nie stanie wkońcu on jest niebieski a ja biały(jeśli jesteś taki dobry to załóż kolorowy pas i tylko czekaj aż biały pas Cię odklepie i zrobią wielkie halo na całą Polske)Jeśli będziemy tak dalej do tego podchodzić to przez kolejne 10lat będzimy mieli w Polsce same białe pasy i kilka kolorowych! A na arenie międzynarodowej będziemy osiągać sukcesy tylko w kategorii białych i niebieskich pasów! Żeby sie czymś pochwalić to trzeba pokonać purpurę, braz bądź czarny na arenie międzynarodowej(lecz aby móc z nimi walczyć należy posiadać pas tego koloru) Mam nadzieje że zaniedługo będzie tak u nas że każdy pas będzie miał swoją kategorię Smile . A jeśli chcecie mieć dalej białe to będziecie sie chwalić że na zawodach odklepujecie białe pasy a z kolorowymi co najwyżej można powalczyć na treningu!!!(...)

Mówisz o tym że powinno być więcej kolorowych pasów ale taka jest prawda że nie ma kto nadawać tych pasów... Mamy w naszym kraju dwa brązowe pasy ale przecież nie będą jedździć po to do każdego miasta żeby nadać komuś pas, a ludzie, którzy zasługują na inny pas nie zawsze mają pieniądze żeby iść na seminarium czy gdzieś, gdzie będą mogli dostać to na co zasługują...
Moim zdaniem jeśli ktoś myśli że pownien mieć wyższy pas to źle myśli bo trener jest od tego żeby stwierdzić czy zasługujemy na wyższy stopień czy nie, a nie my sami.
Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_kucykbjj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05
Pozdrowienia dla wszystkich startujacych na zawodach i gratulacje dla osob ktore znalazly sie na pudle. Co do tego dlaczego nie bylo nas na 1 miejscach prosta odpowiedz, bo z wawy w pieknie brzmiacej kategorii ELITE startowala 1 osoba, minowicie kuba w do 68.5 Szykujemy sie na zawody w Lublinie (Liga) i tam mamy zamiar powygrywac kilka kategorii :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody Bjj - Poznań - 26 Luty '05

sorry moze to moj blad ale na kolege ze zdjecia nr 2 i 3 wolali niedziel, i tak mi sie jakos skojarzylo ze jest z krakowa.

Niop, to ja, nie przepraszaj, nie ulegaj presji tlumu ;) . I raczej jestem z krakowa :-)

jakbys byl laskaw zauwazyc to sa dwie rozne osoby, jeden ma biale drugi czarne kimono ,kpw?

Tego pana kojarze jak przy wazeniu jape wydzieral i jakies pierdoly gadal, a potem jak jakiegos focha zrobil po walce z Bagim. Burak z niego po prostu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024