Skocz do zawartości


Zdjęcie

Knockout


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout

Ale gdyby tak owinac kogos gumowa lina...potem mocno pociagnac gdy bede stal na trampollinie i....


a pozniej jeszcze powtorzyc to w roda :roll:
  • 0

budo_biscoitinho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout
Koles ma poprostu rozdwojenie jaźni i mysli że jest Ryu ze Stret fightera 2 Turbo - jeny - jacy wy nie wyrozumiali :roll: :D :D :D :D
  • 0

budo_borrao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódż

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout
Tak wygląda Navalhada niestety tu jest jeden obrót ale można i z dwoma zresztą i tak się cieszę że w ogóle znalazłem. :D Ale się trzeba namęczyć by wam coś nowego pokazać :roll:

C:\WINDOWS\Pulpit\capmariv


Biscoitinho nie mam rozdwojenia jaźni tylko widać Ty jeszcze mało widziałeś :twisted:
  • 0

budo_borrao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódż

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout
EEE...przepraszam coś mi się na kompie skosowało : :oops: no nic tu jest dokładny adres ta technika jest jako ostatnia na saaamym dole patrzcie i podziwiajcie bo możliwe że nigdy na żywca nie zobaczycie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_borrao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódż

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout
A jakby nie działało to w Google wpiszcie "chimp's capoeira moves" i jeśli taki tytuł się pojawi to to będzie ta strona i wtedy na sam dół i gotowe ,powinno być.
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout
Ech , borrao , zepsułeś kolejny link :wink:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jest jak pisałes wcześniej na samym dole ( Vertical Mariposa)

Tylko ze tu pisze o 540... a nie o 720 jak twierdzisz lub ...1080 ( o kurna ale to wygląda 8O )
Mam na jednym filmiku maripose z dwoma obrotami wokół własnej ( POZIOMEJ !) osi i
wybacz ale uwierzę w Navalhadę z trzema obrotami jak zobaczę
:P

Pozdrawiam
  • 0

budo_borrao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódż

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout

Ech , borrao , zepsułeś kolejny link :wink:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jest jak pisałes wcześniej na samym dole ( Vertical Mariposa)

Tylko ze tu pisze o 540... a nie o 720 jak twierdzisz lub ...1080 ( o kurna ale to wygląda 8O )
Mam na jednym filmiku maripose z dwoma obrotami wokół własnej ( POZIOMEJ !) osi i
wybacz ale uwierzę w Navalhadę z trzema obrotami jak zobaczę
:P

Pozdrawiam



Dokładnie chodziło mi o tę technikę (vertical Mariposa) tylko że wykonana z dodatkowym obrotem nosi nazwę Navalhada. 8) A trzy obroty to moja pomyłka ,oczywiście pionowej 720 nie ma :oops:
  • 0

budo_firecracker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout
Miałem przyjemność trenowac capo przez 4 lata i widziałem knockout. Nasz trener zasadził kolesiowi bencao w przeponę i koleś zemdlał na miejsu. A były to akurat jego urodziny i urodzinowa roda :D
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout
oklaski dla trenera ;)
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout

Dokładnie chodziło mi o tę technikę (vertical Mariposa) tylko że wykonana z dodatkowym obrotem nosi nazwę Navalhada.

kurcze pierwsze slysze. :roll:
  • 0

budo_firecracker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout

oklaski dla trenera ;)


Były, były. A powiem Ci, że nawet znasz tego trenera. Jest nim Graduado Lagarto :D A zemdlał Abelha.
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout
przy ginga ciekawe czy trzymal rece w gorze do obrony, bo cos mi sie zdaje ze nie :roll: :roll:
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout

przy ginga ciekawe czy trzymal rece w gorze do obrony, bo cos mi sie zdaje ze nie :roll: :roll:


A co pomogą ręce w górze przy ginga chroniące twarz gdy leci bencao w brzuch?? :wink:
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout
no to jaka on ginga robil? :roll: ze brzuch mial wystawiony na odstrzal ?
  • 0

budo_lacan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout


Dokładnie chodziło mi o tę technikę (vertical Mariposa) tylko że wykonana z dodatkowym obrotem nosi nazwę Navalhada.

kurcze pierwsze slysze. :roll:



Ja tez nie slyszalem o czyms takim.
Ludzie nie utożsamiajcie wszystkich dziwnych technik z capoeira.
  • 0

budo_firecracker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout
On był wtedy po kopnięciu (chyba armada) i odstawiał nogę, gdy dostał.
  • 0

budo_lacan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout

no to jaka on ginga robil? :roll: ze brzuch mial wystawiony na odstrzal ?



Czy uwazasz,ze prawidlowo wykonywana ginga uchronilaby cie przed Lagarto?....hehe :twisted:
  • 0

budo_borrao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódż

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout


Dokładnie chodziło mi o tę technikę (vertical Mariposa) tylko że wykonana z dodatkowym obrotem nosi nazwę Navalhada.

kurcze pierwsze slysze. :roll:



Ja tez nie slyszalem o czyms takim.
Ludzie nie utożsamiajcie wszystkich dziwnych technik z capoeira.



Widzę że nadal się czepiacie :roll: , mówiłem że było to na realu ,professor w mojej byłej grupie grał z nieznanym mi bliżej graduado i gdy trzasnął go tym ,koleś doznał jakby szoku bo leżał dość długo i nie kontaktował( oczywiście widać było że cios był niezamierzony lecz bardziej na popis a ten kolo po prostu się nawinął z swojej głupoty).Zaraz po tym wydarzeniu było zdziwienie (co to jest do cholery? 8O ) wszyscy chcieli poznać tę technikę i rozpoczeła się seria pytań wtedy to dowiedziałem się że nazywa się to Navalhada i maksymalnie można zrobić ją z 540 rotacją (ten trzeci obrót o którym mówiłem jest wykonywany na ziemi przed wyskokiem) i to wszystko i jest to na 100% technika Capoeiry a to że jej nie widzieliście bądź nie słyszeliście o niej to pewnie wina tego że jeszcze was nikt nie uczył tej techniki bo szczerze mówiąc jest ona bardziej szpanerska niż do walki ale popytajcie swoich mestre oni na pewno słyszeli a może nawet potrafią ją wykonać.

A najbardziej sceptyczni-mówię wejdzie na chimp's capoeira site i spójrzcie na ostatnią ilustrację ,tę na saaaaamym dole,właściciel tej strony swego czasu miał tam zamieszczony filmik z tą techniką może kiedyś znów go udostępni to się przekonacie , ja to widzałem na żywo i jest to wykonalne. I nie przejmujcie się że nigdy tego nie widzieliście ja sam miałem tylko jedną okazję, więcej razy nie widziałem i tym akcentem chciałbym zakończyć temat tej techniki.Wyjaśniłem ile mogłem a wy myślcie co chcecie. Axe
P.S najfaniej będzie jak któryś kiedyś tym oberwie to by były jaja :lol:
  • 0

budo_biscoitinho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout
borrao - spoko, wierze Ci, tylko napisz mi PW jak przestaniesz już palic tego browna....

co innego yellwboys a co innego capoeira czy jakakolwiek inna SW.
A co do nazwy to tez moge swoje sobie wymyslac - Au de cogumelo na przykład - widzisz też mam super trik o którym nikt nie słyszał - a tym profesorem nie był czasem Professor Tomi z Capoeira Mocambo Internacional ? :D :D :D

Ludzie.... :roll:
  • 0

budo_borrao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódż

Napisano Ponad rok temu

Re: Knockout

borrao - spoko, wierze Ci, tylko napisz mi PW jak przestaniesz już palic tego browna....

co innego yellwboys a co innego capoeira czy jakakolwiek inna SW.
A co do nazwy to tez moge swoje sobie wymyslac - Au de cogumelo na przykład - widzisz też mam super trik o którym nikt nie słyszał - a tym profesorem nie był czasem Professor Tomi z Capoeira Mocambo Internacional ? :D :D :D

Ludzie.... :roll:


nie musisz mi wierzyć po prostu wejdź i zobacz na stronie którą podałem zamiast robić sobie jaja z nazw :wink: , a co do tego professor Tomi to w życiu o nim nie słyszałem , kim on jest :?: (jeśli istnieje)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024