Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gerber infinity ultra ver2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_da__riusz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber infinity ultra ver2
Qrcze gkozi mówisz że za mocna ? 8O \
Skoro tak to rozumie że 1W luxeona będzie dobra ?

No to w takim razie po kilku godzinach grzebania znalazłem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tylko że sie boje bo nie wygląda za solidnie :) Ale te 5 h świecenia, 3XAAA no i ta cena...
Prosze zerknijcie bardziej fachowym okiem bo ja niestety raczkujący w tych sprawach
:wink:
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber infinity ultra ver2
nie zrozum mnie źle - ta z 3W luxeonem wydaje się fajna, baterie ma standardowe [AA są lepsze niz AAA, i tańsze i łatwiej dostać (także litowe)]

tylko jeśli już teraz myślisz, że będziesz jej używał np. do 30 min. przyświecania pod nogi to wydaje mi się, że taka malutka jednopaluszkowa bedzie lepsza [mnie osobiście 1W surefire , ten starszy, też wydaje się za mocny do świecenia pod nogi , za to arc AAA mi pasuje i przypięta do kurtki jest niewyczuwalana , a surefire jest już za ciężki i "buja" się w trakcie marszu]
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber infinity ultra ver2
Nie wiem jak jest z tym czasem pracy na 3xAAA przy jednowatowej diodzie. Praw fizyki nie oszukasz. Coś nie wydaje mi się by te 5 godzin to było światełko na ful. ale mogę się mylić. Ta z luxeonem III na 2xAA podoba mi się choćby nawet dlatego, że wymiana baterii jest prosta. Można zrobić to nawet po ciemku. W przypadku latarek na 3xAAA co nieco stresująca jest wymiana baterii w ciemności ze względu na koszyk.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024