Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kote


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_jan chodkiewicz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Kote
WItam,

Jestem zupełnym lajkonikiem w te klocki i mam jedno pytanie do praktyków: Czy na imprezach typu Mistrzostwa Polski w Kendo czy gdziekolwiek indziej, można kupić ( i przedtem obejrzeć) sprzęt ochronny? Chodzi mi konkretnie o kote. Czy ktoś w Polsce zajmuje się produkcją tych rękawic? Jakie kupić, żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto, kupując najtańszy szmelc? itp. itd

Pozdrawiam

Jan Chodkiewicz
  • 0

budo_reaver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk / Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kote
Witam,

Ogólnie na prawie każdej imprezie stoji jedno lub więcej stoisk różnych polskich sklepów lub klubów, które z koleji sprowadzają sprzęt ochronny z zagranicy. Niestety(albo i stety) u nas w kraju nikt się tym nie zajmuje. Ubiór owszem, ale nie bogu. Jeśli koniecznie chcesz obejrzeć taki sprzęt na imprezie to chyba musisz się dowiedzieć kto będzie coś na danym turnieju sprzedawał, i umówić się z nim byś mógł ten element zobaczyć. Ostatnio na Baltic Cup widziałem np. Do ale to tylko dlatego, że było zamówione a się nie sprzedało.

Pozdrawiam
  • 0

budo_jan chodkiewicz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kote
Dziękuje za pomoc.
W opisie stoi że jesteś z Gdańska. Ćwiczysz Kendo w Gdyni? Chciałbym zobaczyć trening tej sekcji, a nie wiem czy jest to możliwe bez zapisania się, a także kiedy i gdzie się one odbywają.

Pozdrawiam
  • 0

budo_reaver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk / Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kote
Witam,

Owszem, ćwiczę w Gdyni, nasze treningi odbywają się we wtorki o 19:00 i czwartki o 19:30 w YMCA na ulicy Żeromskiego, a w niedzielę w Galeonie o 10:00 (wraz z Iaido) na ulicy bodajże Morskiej. Jak najbardziej można przyjść i popatrzeć bez zapisywania się, nawet jest to zalecane, przynajmniej widać, że komuś zależy, jak 1-2 treningi spędzi tylko na przyglądaniu się :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kote
Pewnie Was z Janem odwiedzimy któregoś wtorku. We czwartki mamy własny trening, w niedziele ja prowadzę jeszcze gościnnie. Pozdrawiam
Gwyn
  • 0

budo_reaver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk / Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kote
Sympatycznie, zapraszamy :-)
  • 0

budo_jan chodkiewicz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kote
Dziękujemy bardzo, we wtorek wpadniemy :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024