Skocz do zawartości


Zdjęcie

rozłam w Krakowie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

rozłam w Krakowie?
no właśnie czy ktoś wie, czy ktoś może uchylić rąbka tajemnicy?
co zaszło, o ile zaszło pomiędzy panami Takeuchim i Błaszkiewiczem?
bo wszelkie znaki wskazują że ich współpraca dobiegła końca, każdy prowadzi swoje dojo, p.Błaszkiewicz nawet otwarcie mówi o Polskiej Szkole Kenjutsu
czyżby nastąpił rozłam w tym tak obiecującym duecie? 8O
  • 0

budo_zolniez
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: rozłam w Krakowie?
to jest dobre pytanie.
bylem kiedy na seminarium z miecza u tych panow.
tez mnie to ciekawi.
  • 0

budo_pioterusan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: rozłam w Krakowie?
Z tego co sie dowiedziałem to czynnik ludzki.
Mistr zacał stawiać warunki, negowac to co robia inni włacznie z najblizszymi uczniami no i dupneło!!!!
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: rozłam w Krakowie?
Z tego co dowiedziałem się z BARDZO dobrego źródła (lepsze już być nie może) - Pan Takeuchi obiecał Panu Błaszkiewiczowi na początku znajomości "Trzymaj sie mnie, a za 4 lata będziesz miał 5 Dana ken-jitsu " (Pan Błaszkiewicz nie miał wtedy żadnych stopni w ken-jitsu)

Niestety, po 3 latach Pan Błaszkiewicz miał tylko 3 Dana od Pana Takeuchiego - wtedy to własnie obraził się, że pomimo, że załatwił mu prace u siebie, załatwiał pozwolenia na pracę w Polsce, i tym podobne, Pan Takeuchi
"nadaje stopnie innym naokoło, a jemu nie, a on już za stary jest żeby być uchideshi, on juz nie ma 17 lat...itd"


I tyle :) po prostu - pan Takeuchi ;) "nie dotrzymał słowa" ;) danego kilka lat wcześniej ;)

Ale nie zapominajmy, że pomimo zerwania znajomości z Panem Takeuchim, Pan Błaszkiewicz dalej nosi dumnie (bardzo, bardzo, bardzo dumnie ;) ) tytuł World Cup 2003 ;) zresztą o tym World Cup czytałem juz tutaj na forum ;) , a "Nowobrzeska Sekcja Jiu Jitsu" zmieniła nazwę na "Nowobrzeska Sekcja Jiu Jitsu & Ken Jitsu"
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: rozłam w Krakowie?
byłem na stażu u nich i jakoś mnie to nie martwi, ze sie rozstali, norma, poszło o stopnie, kto komu wódke wychlał w piątek itp. Żaden z nich nie ma nic ciekawego do pokazania, a ambicie wielkie - 5 dan w 4 lata zaczynając od zera. Takeuchi zacznie działać sam, zobaczymy jak sobie poradzi, coś mi sie widzi, ze jego kariera może być krótka, bez klakiera, który mógł mu dużo załatwić.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: rozłam w Krakowie?
kurde jestem zazdrosny, chcę 7 dana po szesciu latach treningu iaido. :D :-) :) Kto mi go obieca??? :)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: rozłam w Krakowie?
w iaido to może nie ale w jiujitsu to moge dać ci kilka adresów w Krakowie gdzie szybko zostaniesz "szichanem"
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: rozłam w Krakowie?
daj daj, chcę być shihanem, od razu 7 dan :) , w jiujitsu to nawet wyzej bo dłużej je cwiczę... :D :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024