Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatynowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie
Jesli cwiczysz pod vale tudo to naprawde nie ma sensu budowania "masy". Po prostu startuj w swojej wadze, w niej masz najwieksze szanse. Trening walki to ma charaktery wytrzymalosciowo-silowy, na nie na odwrot wiec i tak co zyskasz to i zrzucisz.
Nikt kto powuedzmy dzis ma skonzcony okres dojrzewania i wazy 70 kg, nigdy nie odniesie sukcesow w wadze powiedzmy 100 kg. To absurd!

Byc moze Twoi koledzy cwicza po to, zeby budzoc groze, a nie aby walczyc z rownie wytrenowanymi ludzmi jak oni. W takim wypadku masa (czyli grozny wyglad) rzeczywiscie sie przydaja. (Przepraszam za odrobine ironii).

A tak swoja droda ciekawy jestem jak to Ci wzrosla ta sila? Powiedz tylko szczerze, jak masz np. wynik w wyciskaniu lezac? (Dodaj tez swoja aktualna wage).

K_P
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie
Ja widze tylko tyle, gosc slucha sie ludzi z silowni....
Odstaw kreatyne, jedz zdrowo, wiecej szacunku dla rodzicow i nauczycieli.
Po co? Przezyjesz swoich kumpli z silowni.
Odzywki sa dla tych ktorzy maja pieniadze a ty zdaje sie jeszcze sie uczysz i z rodzicami mieszkasz.....
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie

A tak swoja droda ciekawy jestem jak to Ci wzrosla ta sila? Powiedz tylko szczerze, jak masz np. wynik w wyciskaniu lezac? (Dodaj tez swoja aktualna wage).


2 tydzień na tym jade i o 5 kg więcej wyciskam na klate.

fakt suplementacja jest droga :? Tyle że chce przybrać na masi i sile, bo na treningach nie mam partnera odpowiadający moim warunkom fizycznym i umiejętnościami. A 2 sprawa to że nie ograniczam treningów tylko pod kątem staru w zawodach vale tudo. Codzi mi również o ulice. Jeśli waże 75 kg i 2 typów po 90- 100 kg wyskoczy to będzie ciężko.
A tak swoją drogą nikt z was nie chciał by być silny, nikt po treningu u was nie bierze odżywek, ikt nie śmiga na siłke :?:
  • 0

budo_v0y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie
Sluchaj poucz sie trochę o odżywianiu a dopiero potem zabieraj się za suplementację.

Po pierwsze to są odżywki a nie jakieś "kokosy" i daja efekty tylko w momencie gdy masz zbilansowaną diete i suple traktujesz jako dodatek.

Nie chce mi sie rozpisywać ale odżywianie to podstawa, suple to mały, mały i jeszcze raz mały dodatek i najkorzystniej je brać w momencie stagnacji. Bez tego marnujesz kase swoich starych.

Aby nie stracić masy można brać suple ale znacznie lepszy efekt uzyskasz trzymając dobrą dietę i dostarczając białko z naturalnych produktów.

PS. Sory ale bycie studentem o niczym nie świadczy... a jeśli koledzy nie opowiedzieli ci o diecie itd... mówi samo za siebie



Pzdr
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie
sory - fedor powiedzial, ze nie cwiczy na silce. ja na silownie juz nie pojde :wink:

"Q: Is that truth that you dont use wights in your training? (weightlifting)
A: Yes, thats truth

Q: Which is the best strength training?
A: With an opponent and with your own body "
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie

sory - fedor powiedzial, ze nie cwiczy na silce. ja na silownie juz nie pojde :wink:

"Q: Is that truth that you dont use wights in your training? (weightlifting)
A: Yes, thats truth

Q: Which is the best strength training?
A: With an opponent and with your own body "

ja też do tego doszedłem czytając to :) :)
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie
Zapytaj jeszcze ekspertów z siłowni, ilu z nich pytało chociażby rodzinnego lekarza (najlepiej sportowego) czy mogą przyjmować w ogóle kreatynę... :twisted:
A do walki nabijanie siły statycznej i tak chyba mało jest przydatne. Lepiej wykorzystać ten czas na podnoszenie np. kondycji, która po takim kreatynowym cyklu pewnie spada... (nie twierdzę,bo nie wiem, domyślam się).
;)
  • 0

budo_v0y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie
A do walki nabijanie siły statycznej i tak chyba mało jest przydatne. Lepiej wykorzystać ten czas na podnoszenie np. kondycji, która po takim kreatynowym cyklu pewnie spada... (nie twierdzę,bo nie wiem, domyślam się).

Dokładnie. Domyślasz się.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie

A do walki nabijanie siły statycznej i tak chyba mało jest przydatne. Lepiej wykorzystać ten czas na podnoszenie np. kondycji, która po takim kreatynowym cyklu pewnie spada... (nie twierdzę,bo nie wiem, domyślam się).

Dokładnie. Domyślasz się.

no i chyba dobrze sie domysla, bo w walce najwazniejsza jest sila dynamiszna :-)
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie
Ludzie :) wiadomo że w walce najważniejsza jest siła cios a nie ile wycisne bo przecież nikogo nie będę podnosił na klate :)
Ale chyba nie ma nic złego że chce być siłniejszy,wydaje mi się że wręcz przeciwnie. Większość sekcji nie tylko judo, boku ale również piłki nożnej koszykówki ma siłke chodźby raz w tygodniu :!: Wracając do tematu walki to wiado im większa masa typ ciosy mniej dynamiczne i nawet potężna muskulatura nic nie pomoże najlepszym przykładem jest chyba Sapp, ale takiej masy nigdy nie osiągnę.
A tak swoją drogą zanik ktoś odpisze niech so zada pytanie czy nie chciał by być silny lub silniejszy :?: :)
Pozdro!
p.s.
Nie wiem co wy się tak czepiacie kumpli z siłki, oni posiadają dużo wiedze o suplementacji bo suplementują trenują na siłce od dawna, więc poszedłem do nich po rade chyba nie będę czytał jakiś artykówłów w necie w którym każdy jest różny i tak naprawde nie wiadomo który prawdziwy. W poprzednim poście pisałem że nie tylko oni mówili o tym że można uzyskać trwałe efekty, powiedział mi to również Szymiec znany strong man w sklepie przy zakupie krety.

W celu osiągnięcia trwałych efektów kreatynę najlepiej łączyć w jednym cyklu z: odżywką białkową, węglowodanowo - białkową, glutaminą, HMB lub aminokwasami

to opis ze strony trec.com.pl
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie
Takie moje drobne spostrzeżenie:
Najpierw piszesz,że priorytet to Vale Tudo,a nie siłka.
Jednakże słuchasz kumpli od siłki,a nie ludzi,którzy na SW zjadli zęby(vide Kubuś Puchatek).
Zdecyduj się czy chcesz iść w masę i robić wrażenie wyglądem,czy raczej zapracować na szacunek kolegów umiejętnościami prezentowanymi na macie...

Pozdrawiam

Ps.Chętnie bym Ci doradził,ale w temacie odżywek sam jestem laik :P
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatynowanie
Zamiast bbialka i glutaminy (zwlaszcza) zainwestuj w Carbo oraz Gainer 1 Vitalmax (jezeli jestest dosyc szczuply). Carbo bierz po kazdym treningu, a po 15-30 min posilek potreningowy, a gainer'a w ciagu dnia 1-2 porcje. Jezeli ogolnie duzo wcinasz, to mozesz zamiast gainer'a zakupic ZMA, 2-3 kap. zawsze przed snem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024