Skocz do zawartości


Zdjęcie

mauay tai w wieku 22 ?? czy warto ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_zecior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: mauay tai w wieku 22 ?? czy warto ??

A do jakiego się klubu wybierasz? W Szczecinie jest kilka- i mają treningi w różnych dniach i godzinach.

Jak ktoś ma czas,samozaparcie i sponsora to może nawet i do dwóch sekcji chodzić na raz :wink:
...i tak sobie "rekreacyjnie" ćwiczyć te drobne sześć dni w tygodniu :)

Wiec tak: na poczatku chcialem isc do Tadzia ale jako ze koncze szkole o 16:30 to odpada(ew mozna sie spozniac na trening, badz spier*** z lekcji :wink: ) a inne kluby sa juz niestety za drogie :] ale niedlugo sie przelamie :D
  • 0

budo_pawel15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: mauay tai w wieku 22 ?? czy warto ??
jezeli wlozysz w to cale serce i monco sie zaangazujesz i dodatkowo bedziesz trenowal w domu to mozesz cos osciagnac ale nie licz na mistrza swiata:)
  • 0

budo_batman
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bełchatów

Napisano Ponad rok temu

Re: mauay tai w wieku 22 ?? czy warto ??
U mnie w klubie trenuje pan w wieku 53 lat od bodajże 6 lat i żebyś jego kondycje widzial i technike!! Pozazdrościć!!
  • 0

budo_zabuza
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zamość
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: mauay tai w wieku 22 ?? czy warto ??
colar zazdroszcze normalnie farciarz jestes:))) u mnie w miasteczq niema MT z czego bardzo ubolewam bo chciałbym trenowac MT ale niechce mi sie dojrzezdzac do Lublina :D bo mam za daleko:P Ale w sobote u nas rusza Bjj z Lublina:) QL normalnie jestem Happy:)
  • 0

budo_alucard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mauay tai w wieku 22 ?? czy warto ??
Ja niedlugo pojde na moj pierwszy trening MT. Miasto Tychy - mam nadzieje, ze tam wpierdol nie nachytam bo treningi sa wieczorem. Jest tylko jeden minus - no dwa :

1. Nie wiem ile skladka miesieczna.
2. Musze dojezdzac z Oswiecimia

Jak ktos ma jakies informacje o sekcji prowadzonej tam przez T.Blacha to zapraszam na GG : 3892265

Koniec offtopa.
  • 0

budo_colar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: mauay tai w wieku 22 ?? czy warto ??
Alucard wpadaj na Tychy. Fajna grupa coraz wiecej nowych twarzy przybywa. Treningi wtorek 19:45, czwartek 19:10. Jest wielu ludzi co tak jak Ty maja kawalek do Tychow. Co do platnosci i szczegolow to na gg.

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024