Skocz do zawartości


Zdjęcie

polski boks do dupy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

polski boks do dupy?
wlasnie ogladalem na eurosporcie walke polaka na jakiejs niemieckiej gali w wadze "crusierweight". Polak mial na nazwisko Kopec bodajze(ciezko zrozumiec akcent komentatora-anglika) i byl tragiczny. przez 2 min byl 2 razy liczony i kolejne 2 razy padal na kolana po ciosach - najwyrazniej mial dosc. i pewnie nie byloby to nic szczegolnego gdyby nie to co powiedzial komentator. stwierdzil ze polska federacja dzis daje kazdemu licencje zawodowe nie patrzac na umiejetnosci...a nasz bokser chyba wybral sobie zly zawod. jak mozna takiego czlowieka wysylac na zagraniczne ringi zeby robil nam taka "reklame" ? :roll:
  • 0

budo_donpedro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: polski boks do dupy?
Tez ogladalem ta "walke". Ja rozumiem ze z czegos zyc trzeba ale moglby chociaz sprobowac uczciwie te euro zarobic. To wygladalo jakby wyszedl do walki tylko po to zeby sedzia od razu go wyliczyl.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: polski boks do dupy?
Polak : Włodzimierz Kopeć 5-4, 5 KO
Przeciwnik : Marco Huck (3-0, 3 KO).

Faktycznie Polak przewracał się od wiatru. Widziałem go już kiedyś i sprawiał dobre wrażenie.


Natomiast nie daje to podstaw, żeby pisać, że polski boks jest do dupy.
Ani takich głupot o bokserze, który po prostu mógł się źle poczuć.
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: polski boks do dupy?

Polak : Włodzimierz Kopeć 5-4, 5 KO
Przeciwnik : Marco Huck (3-0, 3 KO).

Faktycznie Polak przewracał się od wiatru. Widziałem go już kiedyś i sprawiał dobre wrażenie.


Natomiast nie daje to podstaw, żeby pisać, że polski boks jest do dupy.
Ani takich głupot o bokserze, który po prostu mógł się źle poczuć.



ja wlaczylem walke juz po prezentacji rekordow itd. po prostu widzialem zalosna walke- jesli to walka mozna nazwac. wczesniej go nie widzialem i wrazenie zrobil jakie zrobil...
a ze polski boks jest do dupy, to zadalem pytanie a nie stwierdzilem...bo tak sugerowal komentator...
bokserow mamy niezlych, ale takie walki napewno polskeimu boksowi chwaly nie przynosza.
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: polski boks do dupy?
ale wiesz o co chodzi, jak zaloze temat "jerryisback to pedofil?"
to bedziesz mial prawo sie zdenerwowac :D A czy polski boks do dupy to nie wiem, mamy Golote i Michalczewskiego, i powiedzmy szczerze Golota to jest scisla czolowka jesli nie brac pod uwage afroamerykanow. Czyli nie jest dobrze ale na pewno nie jest zle. Wprawdzie szkoda ze zadne inne mlode "dragony" sie nie wybily, mi np. bardzo szkoda ze ucichlo kolo Bartnika- bo mialbym hurtem Polaka i Wroclawianina ale moze z czasem ktos sie pojawi.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: polski boks do dupy?
jerryisback - przyznaję:
- nie zauważyłem tego "?" w tytule tematu
- nie usłyszałem tego pytania w transmisji, bo akurat się rozpakowywałem po powrocie

Kopeć w tej walce dostał w tył głowy, inna rzecz, że zaprezentował się kiepsko.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024