Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
Czy ktoś coś więcej wie w tym temacie. Mistrzostwa mają się odbyć w Warszawie chyba 14 stycznia br. Np. kto się wybiera startować? Czy są pod egidą Polskiego Związku Kikboxingu - sekcji Muay Thai?
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
One sie juz odbyly w maju ubieglego roku ale to byly zorganizowane przez Polskie Zrzeszenie MT. aTEraz Bedzie Puchar Polski ale tojuz jest opisane w innym temacie....
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
Nie chodzi mi o Puchar Polski lecz o zawody organizowane przez Pana Kowalczyka z Warszawy w dniu 14 stycznia br. Dostałem pocztą ulotke reklamową, ale chciałbym wiedzieć coś więcej oprócz daty i miejsca gdzie sie te zawody odbedą. :D
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
O to ciekawe bo ja nic nie slyszalem o tych Mistrzostwach Polski.
Moze ktos cos wie wiecej o tym...
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
w całej Wawie sa plakaty. K.O.WAL to organizuje. 15 stycznia chyba.
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai

14 zawody organizowane przez K.O.WAL - warszwa

15-16 puchar polski by PZMT - łódź


wydaje mi sie ze sie nikt znany nie wybiera bo by na puchar nie pojechal...
nie wiem zaraz moze zadzwonie do pana KOWALA i sie dowiem co i jak dokladnie gdzie po ile i o ktorej

btw kto jedzie na Puchar Polski i jakis tani nocleg zna :)
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
Cóż... to już któreś z kolei OFICJALNE MP organizowane przez tego samego człowieka...Wygląda na to że tym razem plan jest taki zeby sie odbyły. Ja jak
zwykle przy tym temacie nabiorę wody w usta :D
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
Ja jeszcze nie widzialem relacji na tym forum z jakiej kolwiek imprezy zorganizowane przez K.O.WAL'a dla mnie troche czlowiek widmo bo wiele slyszalem o nim... a tak naprawde na stronce niczego sie nie mozna dowiedziec a cwiczacych u niego na forum jest malo :?:
  • 0

budo_donpedro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
Z tego co sie orientuje to zawody maja byc 14 stycznia w Warszawie w Hotelu Novotel (dawny Forum). Wiem stad ze dwoch kolesi ktorzy beda startowac przygotowuje nasz trener od kb.Nie orientuje sie niestety jakiej rangi sa to zawody.
  • 0

budo_kamil81
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
Bilety po 50; 100; 150 zł. Na mój gust bardziej kickboxing z lowkickem i kolanem niż tradycyjne muai thai. Co do obsady? No nie wiem, rzeczywiście, obawiam się że czołówka pojedzie do Łodzi.
  • 0

budo_kamil81
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
Znowu literówka. Chyba nigdy się nie nauczę... muay thai, sorry wszystkich miłośników tej sztuki.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
Dołączona grafika


Dostalem zeskanowana ulotke od Tomka troche to dziwnie wyglada. Widnieje napis I ofijalenie Mistrzostwa Polski Muay Thai... a I oficjalne Mistrzostwa Polski byly w Krakowie ktore jednoczesnie byly krajoa eliminacja do Pucharu Swiata. A tutaj Mistrz Polski gdzie moze pojechac?
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
Gdzieś na pewno... :D
Ale... to tajemnica. Szzzzzzz...
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
Czekamy na relacje:)
  • 0

budo_el_coyotte
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
więc jesli chodzi o mistrzostwa, sprawa wygląda tak:

organizowane są przez Polski Związek Kick Boxingu, a konkretnie przez Piotra Kowalczyka, trenera kadry Polski Muay Thai. Ma się pojawić między innymi: mistrz świata do 86kg, finalista polskiej edycji k-1 Rafał Petertil, Rafał Jusiński. Odbędzie się też pierwszy mecz Polska - Francja w savat. Savat to francuski sporcik narodowy, rodzaj kick boxingu, tylko znacznie brutalniejszy :) . Rozwiniety przez legię cudzoziemską. Hemingway się tym interesował. Poza tym pokazy wu-shum karate, capeira, kalaki.
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
moze sie czepiam szczegolow. ale sie pisze savate nie savat ? jesli mam racje to gratulacje dla tworcow ulotki a jesli sie myle to przepraszam za wyskok :)
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
chyba mozna i tak i tak
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
heh... zastanawia tylko jedno :) Jak zaczną o 20 to o której oni skończą ? i którego dnia ? Chyba że to GALA :D ale... pożyjemy zobaczymy
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
I jak ktos byl cos widzial???
  • 0

budo_atoml
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I Oficjalne Mistrzostwa Polski w Muay Thai
Cześć, otóż byłem i widziałem i ogólnie OK. Co prawda gala była lekko niedopracowana .Opóżnienia, Muzyka się cięła, lampy dawały po oczach, zawodnicy się albo spóźniali, albo wogóle nie dojechali.

Ale do rzeczy.
Pierwsza walka była wg mnie najlepsza. Muay Thai takie jakie chciałem oglądać przez cały wieczór, kopnięcia , "dygi przed kopnięciem" , ba nawet rzuty za nogę !!!! .

Niestety Reszta wyglądała jak kickboxing. Im cięższa waga tym poziom gorszy. Potwierdza się reguła, że Muay Thai jest trudną sztuką walki i nie każdy ją rozumie. Po za tym im większy koleś tym mniej siły. Jeden się nawet poddał "chyba ze zmęczenia" :)
Do tego zobaczyłem nawet zawodnika San-show. Był nawet jakiś gwiazdor, który po walce pozował z 10 minut do zdjęć :?

Pokazy. Były i owszem. Największy respect wzbudziły we mnie dwa pokazy: Muay thai na początku gali (WOW 8O ) i Sztuka walki mieczem japońskim ( z tego co widziałem, też nie każdy to rozumiał).
Capoeira - ze 30 ludu weszła na trochę przymały ring i zaczęli tańczyć. Kilka razy nawet jakiś cwaniaczek popisywał się kopiąc swoją koleżankę z sekcji :( ........
Combat Kalaki- pałki niczego sobie, bardzo szybkie, trochę bez "duszy". Śmieszne kombinezonki.
Kendo - zdecydowanie sufit był za nisko, wszyscy wyczekiwali pierwszej zbitej lampy. Oprócz krzyków i dymu nie wiele pamiętam z tego.
Prawie przy każdym pokazie na ring był puszczany dym, tak więc i tak niewiele było widać.

Pocieszna była również konferencja z Saletą. niestety drugiego zawodnika nie pamiętam z naziwska ale dwóch wypowiedzi. Brzmiały one "nie" i "nie".

Savate, no cóż.
Zapowiadało się bardzo fajnie, techiniki boczne na kolana, nawet zobaczyłem próbę rzutu przez biodro (a może tylko tak wyglądało), bardzo niskie i daleki lowki, na tylną nogę. Ubiór w stylu zapasy klasyczne,lajkrowe długie spodnie, jakieś zamszowe buciki...
Jak by nie było, po pierwszej w miare ciekawej walce ( :) knockdown w 3 rundzie dla Polaka). Reszta Polaków nie dojechało, tak więc Francuzi zrobili sobie sparing............ wyszedłem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024