Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki III


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
343 odpowiedzi w tym temacie

budo_reputretator
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
ja tak bardzo nie gratulowalbym jurasowi to wyjscie z balachy poprzedzone bylo kopnieciem na glowe co bylo niedozwolone, ta obrotowka co weszla to byla ladna ale jaj wymowa byla zadna. cala ta gala to gra ukladow i znajomosci, gdzie losowania? chcialbym zobaczyc atakujacego jurasa z glowa pochylona do przodu z chlewickim ktory dobrze uderzal albo z buczkiem ktory caly czas uniemozliwial by mu atak

kurde juras ty jestes przereklamowany, doszedles do finalow bo cie za uszy tam wciagneli
  • 0

budo_nadia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Zgadzam się z Przedmówcą.
Byłam na Konfrontacji - Juras to dobry produkt marketingowy. Marketing do pozazdroszczenia, umiejętności gorzej...
  • 0

budo_nadia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Za to gratulacje dla Antka i czerwona kartka dla Sędziów - za całokształt
  • 0

budo_lubicz-wroclaw
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gwardia-Wr0cLaw 71

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
A i tak wygrał Chmielu bo judo wymiata :D :D:D:D:DD:D
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
W sumie... tak sobie mysle... trzeba miec niezly tupet zeby tak bezczelnie, prosto w oczy powiedziec komus, komu umiejetnosciom nie dorasta sie do piet "kurde juras ty jestes przereklamowany".

Internetowi wojownicy i autorytety SW sie odezwaly. :roll: Podpiszcie sie chociaz imieniem i nazwiskiem, jesli macie odwage. Anonimowo to kazdy, za przeproszeniem, kundel potrafi glosno szczekac.
  • 0

budo_nadia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Myślę, że to wina Promotorów, Sędziów. Juras nie walczy w półfinale z kim miał walczyć. Niestety to sie odbija na odbiorze Jurasa. Wielkie wyjścia Jurasa, specjalny utwór- takie to jakieś przesadzone. Za to Antek wychodzi bez tej całej oprawy i po prostu wygrywa. Gdyby to Antek miał tą całą otoczkę- było by to naturalne.

P.S. Juras na pewno jest zawodnikiem na poziomie ale przy wygrywającym po raz drugi skromnym Antku jawi nam się jako "przereklamowany". I bez obrazy.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
a do tego ludzie po 2, 4 posty o których wiemy nie więcej niż nic ...
szkoda gadać :roll: ...
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
taa, ostatnio ktos ladnie napisal ze kazdy nowy probuje wejsc przebojem na forum... takim dziekujemy.

a szacuneczek dla wszystkich wojownikow z gali(wczoraj ogladalem), szczegolnie dla finalistow, bo wyrozniali sie poziomem.
  • 0

budo_marekr
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jabłonna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

Zgadzam się z Przedmówcą.
Byłam na Konfrontacji - Juras to dobry produkt marketingowy. Marketing do pozazdroszczenia, umiejętności gorzej...


ech dziewczyno... no i swoimi durnymi postami zmusilas mnie do zarejestrowania sie na forum :evil: idz lepiej obiad ugotuj zamiast sie na powazne tematy w glupi sposob wypowiadac...

Juras ma baardzo duze umiejetnosci... a to ze przegral z , najprawdopodobniej, najlepszym zawodnikiem Vale Tudo w Polsce to chyba zadna kicha?po tak krotkim trenowaniu bjj to chyba niewielu by sie odwazylo wziac udzial w takich zawodach, a jednak nie dosc ze to zrobil, to jeszcze nakopal paru niezlym zawodnikom...

Do innych "mądrali": a gadanie o ustawianiu czegokolwiek pod Jurasa w sytuacji gdy to pod Antka zmienili uklad polfinalow, jest po prostu GŁUPIE
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Ilość postów na budo nie świadczy o rozsądku lub jego braku. Wypowiedzi Nadii są bardzo rozsądne. Przereklamowany to nie znaczy, że nie potrafii walczyć.

Zgadzam się, że Konfrontacja, to przede wszystkim marketing - i to nie promocja szuk walki czy MMA, tylko płyty zespołu hip-hopowego, Red Diabolo Energy Drink + Gatorade itp. itd. w oparciu o MMA. Organizatorom nie chodzi o sport, chodzi o show. I robią to dobrze, niestety kosztem strony sportowej imprezy (chociażby sędziowanie).

Oczywiście rozumiem, że do organizacji imprezy sportowej potrzebni są sponsorzy i ich pieniądze, ale doszło chyba do zaburzenia proporcji. Konfrontacja tak ma się do sportu jak zawody Strongmanów do mistrzostw polski w podnoszeniu ciężarów (czy ktoś już czegoś podobnego na forum nie napisał?).

IMHO.
  • 0

budo_nadia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

ech dziewczyno... no i swoimi durnymi postami zmusilas mnie do zarejestrowania sie na forum :evil: idz lepiej obiad ugotuj zamiast sie na powazne tematy w glupi sposob wypowiadac...

Poziom wypowiedzi świadczy o poziomie piszącego.
Twoje argumenty są nie do podważenia :) szczególnie ten obiad ma diametralne znaczenie dla sprawy 8O
Nie podważam twojej wiedzy na temat MMA tak jak Ty to zrobiłeś, bo już sam początek Twojej polemiki jest na poziomie do którego nie schodzę.
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Dobra, panowie i panie, skonczmy te wasnie i wrocmy do tematu :wink:

Fakt jest faktem ze Juras przed finalem mial 2 walki, a Antek Chmielewski jedna - wiec nie wiem gdzie tu jakies faworyzowanie Jurasa jest?

Nie wiem dlaczego w przypadku kontuzji J. Buczko nie zastapil go ktos inny, chociazby gosc od BJJ [bodajze tez Chmielewski]. W ten sposob szanse finalistow bylyby rowne. A ze tak sie nie stalo? No coz, jesli juz kogos faworyzowac, to faktycznie logika podpowiada, ze mistrza poprzedniej edycji.
  • 0

budo_nadia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
A wg mojej logiki to półfinały mialy byc pomiędzy Jurasem i Antkiem.a
Zontek miał walczyć z Buczkiem. Buczko mial kontuzje, więc Zontek wolny los- przechodzi do finału.
Ale tak nie mogło byc, bo wtedy Juras nie był by w finale. To tyle. Chyba już wszystko wiadomo.
Idę gotować kolację :wink:
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Kurde gadacie o jakiś podstawionych walkach, układach itd a skąd wy wiecie jak było naprawde. Siedzicie za tym monitorem i wypisujecie jakieś głupoty. Gratulacje dla Jurasa
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Tak na boku: wie ktoś jaki jest tytuł i wykonawca utworu z intro Antka?
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
A JA ZGADZAM SIĘ Z NADIĄ. generalnie juras to dobry zawodnik na poziomie konfrontacji( poziom bardzo słaby, czsami żenujący, Wyjatek Antek). ale na poziomie Vale tudo Oknińskiego to nie miałby najmniejszych szans w swojej wadze. Materla , bracia Gołaszewscy, Drwal, Jakubek,Witek, teresiewicz i wielu wielu innych po prostu by po nim przeszło. Niestety taka prawda. Szacunek ogromny za to że walczy, chce sie uczyć ale za bardzo chcą reklamować a to mu szkodzi w oczach ludzi którzy znają poziom zawodników i maja wiedzę na temat MMA.
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
no to cos skrobne.

przyznaje otwarcie ,ze zalezy mi na robieniu "szumu" wobec swojej osoby i pracuje nad tym kilku ludzi.Nie oszukujmy sie.Charyzmatycznosc telewizyjna pociaga za soba wiele korzysci finanowsych w roznych posrednich wydarzeniach.Dzieki temu ze startowalem w konfrontacji wypromowalem swoja osobe na tyle ,ze nie narzekam :wink:
A jaki jestem na codzien chyba musielibyscie mnie poznac.Nie slyszeliscie ze telewizja klamie? :D

prezed KSW III podjalem decyzje ze w czwartej edycji nie wystartuje.Chce skupic sie na treningu bjj jeszcze mocniej ,aby na jesieni zawalczyc na gali MMA Polska u Mirka Okninskiego.Oczywiscie planuje starty na zasadach K-1,ale to juz inna pilka.
Zdaje sobie sprawe ,ze czeka mnie jeszcze duuuuuzo pracy zanim bede mogl stanac do walki z czolowymi polskimi zawodnikami mma.
Antek jest na chwile obecna poza moim zasiegiem,a porazki z nim tylko motywuja mnie do jeszcze ciezszej pracy.

pozdrawiam wszystkich i skromnie poprosze o wiecej obiektywizmu w osadach i wypowiedziach na moj temat :)
  • 0

budo_kuba5z
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
no i to mi się podoba Juras. Może na jesień się spotkamy na gali u Mirasa bo też mam zamiar powalczyć. Pozdrawiam
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

pozdrawiam wszystkich i skromnie poprosze o wiecej obiektywizmu w osadach i wypowiedziach na moj temat :)

Juras, swoją jakość potwierdzasz na ringu. Nie przegrywa ten, który nie walczy. A komentarze, no cóż, forum otwarte, każdy może pisać co chce, nie warto sie tym stresować. Powodzenia.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Juras, masz u mnie wielkieeeego plusa za otwartosc i szczerosc ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024