Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki III


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
343 odpowiedzi w tym temacie

budo_dafok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Kubutek a według programu na interii i w telele-prasie polsatu konfrontacja jest tak jak pisałem.....natomiast wedlug wp (tak jak napisałeś ) i wedlug onetu konfrontacja jest dziś w nocu o 3:10..................i weź to człowieku ogarnij i bądź normalny :twisted: :2gunfire: ..ni tylko chce się :blus: na to wszystko

Pozdro.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
tv w wp.pl nieufajcie, bo jusz wczoraj czy przedwczoraj sie naciołem - wg. nich na tv po północy byl jakis tal-show, a w tv leciał sobie jakis normalny film.
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
właśnie leci na polsat sport
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

Po to, ze na danym stylu wyrośli a parterem uzupełniają. Gdybys trenował powiedzmy 9 lat tajski box i 4 miesiace bjj - pod zawody. Nadal czuł bys się "tajem"

Ale to jest idiotyczne podejście, bo wygrywasz techniką nie ze swojego stylu, choong czy ty naprawdę tego nie rozumiesz? Wszystko by było ok jeśli nazwa by była inna, przecież ludzie brechtają z tego, nawet spiker co się kompletnie nie znał wtrącił jaka konfrontacja styli?

Alez ja to rozumiem , chodziło o kwestie prezentacji zawodników. Fakt , nazwa turnieju powinna byc inna. Jednak gdybym ja startował i miał staz w tkd 7 lat , a parteru uczył sie tylko do zawodów... to chciałbym być wywołany jako taekwondoka niz zawodnik mma.
A co do nazwy.. jest to dobry chwyt reklamowy. Wielu laików "konfrontacja sztuk walki" przyciaga do telewizora. Zawody w mało znanej "dziedzinie mma" już by takiej ciekawości nie wzbudziły.Pozatym stacje telewizyjne , sponsorzy , organizatorzy napewno wolą taka nazwe.... bo przeciez chodzi o pieniadze.
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

Ale to jest idiotyczne podejście, bo wygrywasz techniką nie ze swojego stylu, choong czy ty naprawdę tego nie rozumiesz?

Ok. A jak kolo z bjj uzyje uderzen zeby wypracowac wykonczenie, vide Rockson bijacy z dosiadu przed balacha to jak jest bjj wygralo czy mma?
Nie wspominajac juz o tym ze to czego nie widac na pierwszy rzut oka czyli motoryka dystans wytrzymalosc itd pan z TKD nabyl na treningach TKD
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Tak mnie na małe pzremyślenia naszło, kiedy dziś wracałem z uczelni. Spieszę wam donieść do czego doszedłem( oprócz domu :) ), sporo osób tu wspominało, że cały turniej nie powiniensię odbywać pod szyldem konfrontacji stylów. Jestem tego samego zdania, tym bardziej że dzisiaj się roześmiałem sam do siebie, kiedy się zorientowałem, że nie można było kopać kolanami na głowę... mój śmiech był o tyle większy, kiedy przypomniałem sobie walkę tych dwóch gości za tajskiego :) . Zauważcie, że wileu zawodników, chcąc sprowadzić kogoś do parteru, właśnie próbawła wchodzić w nogi. Jakże miło by było gdyby taki ktoś się nadział na kolano. ...
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

Ale to jest idiotyczne podejście, bo wygrywasz techniką nie ze swojego stylu, choong czy ty naprawdę tego nie rozumiesz?

Ok. A jak kolo z bjj uzyje uderzen zeby wypracowac wykonczenie, vide Rockson bijacy z dosiadu przed balacha to jak jest bjj wygralo czy mma?
Nie wspominajac juz o tym ze to czego nie widac na pierwszy rzut oka czyli motoryka dystans wytrzymalosc itd pan z TKD nabyl na treningach TKD

No ale uderzenia są w KAŻDYM stylu walki, nawet w judo i aikido. Także w bjj. Argument że nikt ich nie naucza wynika z tego że przepisy walki sportowej bjj wykluczają uderzenia. W judo tez wykluczają i też nikt uderzeń nie naucza ale formalnie są.
A parter już nie jest w każdym stylu. Balachy nie ma ani w tkd, ani w mt, ani w kb.
Walka między uderzaczami powinna być na zasadach uderzanych (typu K1 itp.).
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

A parter już nie jest w każdym stylu. Balachy nie ma ani w tkd, ani w mt, ani w kb.

Nikt tego nie naucza , ale "formalnie" jest ! (chociaz w wielu klubach tkd juz jest nauczane).
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

A parter już nie jest w każdym stylu. Balachy nie ma ani w tkd, ani w mt, ani w kb.

Nikt tego nie naucza , ale "formalnie" jest ! (chociaz w wielu klubach tkd juz jest nauczane).

Tja juras naucza bo się na bjj nauczył ale czy to jest tkd?
W ogóle w wielu klubach "już jest" ;)
Ciekawe dlaczego? :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Bo bjj pokazało że jest to bardzo skuteczne. Z tego co słyszałem naprawdę w TKD jest jakiś parter z tym że nie wiem jak z jego funkcjonalnością.
  • 0

budo_aitor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

A parter już nie jest w każdym stylu. Balachy nie ma ani w tkd, ani w mt, ani w kb.

Nikt tego nie naucza , ale "formalnie" jest ! (chociaz w wielu klubach tkd juz jest nauczane).

Tja juras naucza bo się na bjj nauczył ale czy to jest tkd?
W ogóle w wielu klubach "już jest" ;)
Ciekawe dlaczego? :)


W TKD jest wiele elementów o których większość ludzi nie ma pojęcia a to dlatego że nie są używane w walce sportowej (przecież low kicki, kolana, łokcie czy dźwignie i duszenia to także element TKD).
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
gratuluje Jurasowi drugiego miejsca ...
szkoda, że walka taka krótka ...
widziałem tylko finał więc co do reszty się nie wypowiadam :roll: ...
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Jezu ale pierd....
TKD jest super tak jak masa innych styli, capoeria, kungfu, aikido, bjj, karate, judo.... jest w nich parter, uderzenia i kopnięcia, walka bronią i wiele trików których się nie stosuje na zawodach ani normalnym treningu. Lepiej przecież dorzucić coś do starocia niźli założyć biały pas, proste jak drut.

Ja mam tylko pytanie do jurasa: co robił mirek okniński w twoim narożniku? trenował cię?
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

Ja mam tylko pytanie do jurasa: co robił mirek okniński w twoim narożniku? trenował cię?


Przeciez Mirek trenuje tkd... :)

Nazwa to jedna wielka reklama ktora ma na celu przyciagniecie widzow i tyle, bo z prawda nie ma nic wspolnego :)
  • 0

budo_vandal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Siedmiu Wzgórz

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Troche sie czepiacie zawodnikow.organizatorzy zorganizowali to pod taka nazwa a nie inna (niestety), kazali podac zawodnikom styl jaki trenuja, wiec Ci podali ten w ktorym dluzej siedza.Dziwne by bylo jakby Juras reprezentowal bjj, jezeli trenuje je rok a tkd parenascie powiedzmy.Z tego co wiem nigdy nie ukrywal, ze trenuje bjj u Mirka, co powiedzial zreszta Janisz.
Czepiajcie sie organizatorow i do nich piszcie maile, a nie dochodzicie kto i jak trenowal.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Nikt się nie czepia zawodników vandal nie świruj.
Skoro juras trenował u mirasa bjj oznacza to że w tkd nie ma parteru, tylko tyle.
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
W narozniku mialem Mirka Okninskiego mojego trenera od bjj i mma oraz Tomasza Szczepaniuka-trenera od tkd.

Jestem zawodnikiem MMA Polska oraz LKS "Lotos" Jablonna :twisted:

W walce finalowej trener Okninski stal w neutralnym narozniku :wink:

chyba juz wszystko jasne :wink:

POZDRAWIAM!!
  • 0

budo_vandal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Siedmiu Wzgórz

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
No moze przesadzilem, tylko nie rozumiem dyskusji.
Mnie az tak nie razi ta KONFRONTACJA.Nazwali jak nazwali, kiedys zmadrzeja. :)
Gratulacje Juras.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

W narozniku mialem Mirka Okninskiego mojego trenera od bjj i mma oraz Tomasza Szczepaniuka-trenera od tkd.
Jestem zawodnikiem MMA Polska oraz LKS "Lotos" Jablonna :twisted:
chyba juz wszystko jasne :wink:

Jasne było ale teraz na pewno wszyscy już zrozumieli.
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
hmm zawody naprawde ogladalo sie ciekawie ale poziom moim zdaniem faktycznie byl niski nie liczac antka i jurasa...

ktos napisal ze judo bylo najlepsze:) wywnioskowal to zapewne bo kluczu na stope antka (o ile sie nie myle nie ma klucza na stpe w judo)
tak samo jak nie ma w taju balachy ktora to wygral zawodnik:) tak samo jak nie ma w kick boxingu gilotyny:)
juras naprwade wielkie serce i bylem w szoku ze podjal sie proby ucieczki inna sprawa ze balacha byla zalozona tak niepoprawnie na ile bylo to mozliwe...
pisanie ze nastepnym razem juras wygra troche jest nie na miejscu juz 2 raz przegral z antkiem rozumiem ze to tez nie oznacza wcale ze jeden jest lepszy od drugiego ale jak juz to conajwyzej mozna by rzec ze i w 3 pojedynku antek wygra nie na odwrot..mimo tego ze naprawde juras jest kocurem:)zajebiscie szybki i zdecydowany zawodnik....
co do walki biskupa 2 pierwsze rundy byly zdecydowanie dla niego cale 2 rundy dominowal (dosiad,boczna itd)uwazam ze dogrywka byla nie potrzebna przewaga byla zdecydowana natomiast jak juz sedziowie zdecydowali ze o wyniku powinno zdecydowac 3 spiecie..to zdecydowanie wynik nie powinien byc taki jaki byl.


taka czy siak naprawde milo sie ogladalo konfrontacje sztuk walki:)
komenatorzy calkowicie do bani...
WYGRANA ANTKA DZWIGNIA NA STOPE:) masakra....
DOSKONALA OBRONA ZAWODNIKA Z BJJ
DUSZENIE,KLAMRY ITD...

pzozdrawiam gratulacjje dla jurasa i antka,szkoda troche ze buczko nie powalczyl dalej..pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024