Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki III


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
343 odpowiedzi w tym temacie

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Wiadomo juz w ktorym momencie to sie stalo? Moze przy tej probie balachy, ktora od razu zerwal?
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Widze że w judo dzwignie na nogi to podstawa :)

Kto komentował?

Konfrontacja czego, czy kogo? ;p
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Komentowal Andrzej Janisz, mi znany glownie z relacjonowania K1 na Eurosporcie. Niestety srednio sie spisal. Pomylenie duszenia kolnierzem z dzwignia na noge to bylo mistrzostwo :) Za cholere nie jestem w stanie sobie wyobrazic, gdzie on tam sie dopatrzyl dzwigni na cokolwiek.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
e tam się czepiacie. Że nazwa zła, że poziom kiepski, że to że tamto. A według mnie to jest właśnie bardziej widowiskowe a o to tu chodzi!!! Zawody nie są dla specjalistów tylko dla mediów i tla widzów, o to tutaj chodzi, dzięki temu konfrontacja w przeciwieństwie do innych polskich turniejów jest medialna.
Pewnie że nazwa poprostu Konfrontacja była by moze lepsza ale co z tego. A to że Janisz się myli, no to co?? To kto powinien relacjonować walki? Janisz jest dobry i się kojarzy z walkami, głównie dzięki K1.

Ja gratuluje wszystkim zawodnikom odwagi. Konfrontacje obejrzę dopiero w czwatrek na powtórce w zwykłym polsacie.
ps. Dzięki Polsatowi za to że jako jedyna Polska telewizja pokazuje walki. Myśle że nazywać ich idiotami jak ktoś tam wcześniej to nie jest wporządku...
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Laser,
Ludzie krytukuja z racji takiej iz ich wymagania sa ciut wyzsze niz przecietnego czlowieka. Konstruktywna krytyka jest potrzebna.
  • 0

budo_dafok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

ps. Dzięki Polsatowi za to że jako jedyna Polska telewizja pokazuje walki. Myśle że nazywać ich idiotami jak ktoś tam wcześniej to nie jest wporządku...


....wiesz ale niektórzy w tygodniu wracają do domu o godz 23(do tego coś przegryźć umyć się i już jest 24) a wstaja o 6:30 więc dawanie powtórki o godz.3:10 to nasprawdę jest totalnym debilizmem

Pozdro.

p.s. jezeli ktos wie o jakieś innej powtórce niż ta we wtorek(w zasadzie w środe wczesnym rankiem o 3:10) to niech da znać
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Średnio podobał mi się turniej. Najbardziej byłem zawiedziony tymi walkami eliminacyjnymi. W jednej był chyba balon z jakimś kickboxerem, a w drugim dwóch po taju... ech, no wybaczcie, ale dla mnie ten kickboxer, to wyglądał jakby miał jakąś sporą przerwę w treningach - zero ruchu. Kickboxing kojarzy mi się z czymś dynamicznym a to, to nie wiem co to było :( . Tajów też mi walka nie leżała. Chyba wystawili młodych, żeby specjalnie dać im szansę na pokazanie się światu. Pomimo to walka batrdziej mi się podobała niż balona.

PS. Swoją drogą, to też nie rozumiem za batrdzo jednej rzeczy. Ktoś wcześniej słusznie zauważył, że konfrontacja stylów walki jest tylko w nazwie w nie w ringu. Najlepiej byłoby to zorganizować pod szyldem MMA, ale jak gdzieś tu już czytałem na forum, te trzy literki są zarezerwowane dla kogoś innego 8)

PS.2 . Zontek wypadł słabo, ale pomimo to..SHIDOKAN RULE`s :twisted:
W następnej edycji widzę tylko jednego faworyta.... jestem Marcin z tobą. OSS
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
1. a dla kogo są te literki zarezerwowane?

2. RULES :)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
tez mnie zdziwilo jak Janisz stwierdzil,ze byla dzignia na noge (choc faktem jest,ze Juras potem utykal) jak ewidentny "kolnierz" zostal zasadzony...ale zasadniczo to nie jest zly komentator i w sumie lubie goscia posluchac
kim byl ten koles, ktory stworzyl jakis anty-terror combat system,czy cos takiego?
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Co innego konstruktywna krytyka a co innego mieszanie z błotem ;-)

a powtórke to ja sobie zamierzam nagrać. Jeśli konfrontacja jest taka zła to czemu nei ma w TV Coloseum i innych?? Spróbujcie może zainteresować Polsat.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

1. a dla kogo są te literki zarezerwowane?

2. RULES :)

Aaaaa widzisz...na ten temat był dyskusja całkiem długa :) http://www.budo.net....der=asc&start=0


2. ano rule`s :)
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Właśnie teraz leciała powtórka(chyba jeszcze leci na Polsacie Sport).
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Tytuł tego turnieju powinien być zmieniony bo nie ozdzwierciedla rzeczywistości. No bez jaj, juras tkd wygrywa kluczem po przejściu z bocznej do dosiadu? albo wejściem w nogi? czy może judo dźwignią na nogę? najlepsze było skończenie muay thai przez balachę.... toż to jakaś farsa a nie konfrontacja styli. Podpisać że konfrontacja mniej lub bardziej zawansowanych mixów i już.

Prezenter na ringu to pomyłka, przedstawienie zawodników tak samo, ludzie widziałem takie samo odczucie mieli do niego.

Pokaz tańców zespołu w hakama...panowie nie przestaję się śmiać :)

Konstruktywna krytyka?
1. zmienić nazwę bo wprowadza w błąd
2. zmienić prezentera ringowego
3. zatrudnić kogoś od scenariusza przedstawień żeby nie dawać idiotycznych występów, np. tych gości w hakama
4. nie puszczać w tivi dopóki nie wzrośnie poziom i nie będą spełnione powyższe punkty


ps. Juras zmień sobie muzę na tą co miałeś bo ta nowa to kaszalot nieziemski.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

ps. Juras zmień sobie muzę na tą co miałeś bo ta nowa to kaszalot nieziemski.

a juz myslalem,ze tylko ja tak na tym forum sadze :wink:
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

Co innego konstruktywna krytyka a co innego mieszanie z błotem ;-)

a powtórke to ja sobie zamierzam nagrać. Jeśli konfrontacja jest taka zła to czemu nei ma w TV Coloseum i innych?? Spróbujcie może zainteresować Polsat.


jak bedziesz nagrywal to ustawiam sie w kolejce po porzyczenie kasetki (tylko bez long playa plis) oczywiscie piffko bedzie :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

a powtórke to ja sobie zamierzam nagrać. Jeśli konfrontacja jest taka zła to czemu nei ma w TV Coloseum i innych?? Spróbujcie może zainteresować Polsat.

Leppera też widać w tivi to znaczy że gościu jest super?
Wszystko to kwestia sprzedaży, wiadomo ludzie to ciemna masa i może łyknęli "konfrontacje styli" choć faktycznie ona nią nie jest. Dochodzą przede wszystkim kontakty.
  • 0

budo_vandal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Siedmiu Wzgórz

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
Gala spoko, chociaz poziom czasami...przepasc.Gosc z shidokanu zero pojecia o parterze, wcale sie nie dziwie, ze Juras uciekl mu z tej balachy, bo gosciu zwyczajnie nie umial jej wyciagnac.
Oczywiscie to nie znaczy, ze Juras nie umie wychodzic z dzwigni.
Gosc na ringu jaki garniak plonacy,heh, i organizatorzy tak samo... No ale sa gusta i ... :)
Janisz dawal rade, tylko ten drugi glupoty gadal, i bedac odwrocony do ringu plecami pierdo..ol ze Antek zalozyl dzwignie, a Janisz za nim.
Brawo dla Antka i Jurasa.Nie wiem dlaczego czepiacie sie goscia od bjj, przeciez Buczko to dobry zawodnik wiec nie bylo latwo.
  • 0

budo_reputretator
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
buczko jest dobry a decydowac musieli sedziowie wiec nie taki zly ten od bjj


heh co wy na kalaki i shidokan :lol:
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III
na pewno konfrontacja styli to nie była, takowa odbyła się 11 lat temu teraz każdy ćwiczy przekrojowo i nie ma co ściemniać. a przy okazji mogli by puszczać coloseum w tv a i z chęcią bym zobaczył arene berserkerów bo poziom tam jest duży.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki III

przed chwilą znajomy( który dobrze zna Buczka) powiedział mi że podobno, podkreślam podobno Buczko nie doznał żadnej kontuzji tylko po prostu widzac że słabo walczył z zawodnikiem bjj, powiedział ze odniósł kontuzję aby nie dostać bęcków od Antka. Spróbuję się coś nie coś dowiedzięć na ten temat bo jeśli się to potwierdzi to nie za dobrze świadczy o zawodniku.

Na razie to co nabazgrałeś, nie za dobrze świadczy o tobie. :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024