Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rodney "Chico" King w Polsce!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!
Uderzenia boomerang i caveman to przerobione bokserskie na warunki kiedy nie masz rekawic na rekach i istnieje ryzyko uszkodzenia dloni a takze pod katem tzw. "ulicznym" np w tyl glowy...

Przypominam: zostalo 25 dni na rezerwacje miejsca na seminarium!!!
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!

a są jakieś zniżki dla biednych studentów? :twisted:



AAHAHAH tak, sa znizki, studenckie, szkolne i emerytalne ;)

! pozdrawiam !
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!
Pozostalo 19 dni na rezerwacje miejsca!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!
Pozostalo 10 dni na wplacenie pieniedzy i rezerwacje miejsca!

Stan osob, ktore wplacily pieniadze jest jeszcze mocno niewystarczajacy aby seminarium moglo sie odbyc.
Mocno mnie to dziwi, zwlaszcza po deklaracjach wielu osob...

PS. Zalatwilem z Rodneyem ze nikogo nie pobije, wiec nie ma strachu :)
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!
Pozostalo 5 dni na wplate i rezerwacje miejsca!

Jestem zdegustowany frekwencja ... Gdzie Ci wszyscy ludzie ktorzy byli tacy chetni na seminarium z Rodneyem Kingiem i zawracali mi dupe na PW ? :evil:

Jesli przez te 5 dni nie zdarzy sie cud i nie zaczniecie sie zglaszac to seminarium NIE BEDZIE... 8O
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!
Nic nowego, na minotauro też była garstka. Seminar w mieście i za 40 zł to wtedy może się ktoś skusi.
  • 0

budo_rami
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!
Wiecie co to jest śmieszne. Ponad 2100 osób przejrzało ten post i co nie może zebrać się nawet kilkanaście osób gotowych na przyjazd .Nie dziwię się ze jest tak mało seminariów z dobrymi i znaczącymi osobami. Po prostu nie ma sensu. Ja jestem z łodzi a pieniądze przelałem tak szybko jak tylko mogłem bo się bałem ze zabraknie miejsc ale jak widać myliłem się. Ale jak przyjdzie co do czego to na forum siedzą sami specjaliści :!: :!: :!:
  • 0

budo_logizz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!

Wiecie co to jest śmieszne. Ponad 2100 osób przejrzało ten post i co nie może zebrać się nawet kilkanaście osób gotowych na przyjazd .Nie dziwię się ze jest tak mało seminariów z dobrymi i znaczącymi osobami. Po prostu nie ma sensu. Ja jestem z łodzi a pieniądze przelałem tak szybko jak tylko mogłem bo się bałem ze zabraknie miejsc ale jak widać myliłem się. Ale jak przyjdzie co do czego to na forum siedzą sami specjaliści :!: :!: :!:


przeglądać to możę dużo osób, ale koszt 80 dolarów nie dla każdego jest łatwy do zniesienia, ja bardzo bym chciał pojechać na seminarium ale prócz 80 dolarów (80x3.06~~240pln)trzeba za coś dojechać do Gdyni, zjeść też bym coś chciał no i spać nie bede na dworcu...
tu złotówka tam i trochę się tego nazbiera, takie seminarium to nie jest wcale mały wydatek i nie każdego na to stać.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!
A kto powiedzial ze maly wydatek i kto powiedzial ze kazdego ma byc na to stac. Takie zycie...
To nie w tym rzecz...
Ja sam z siebie na pomysl organizacji nie wpadlem, a za namowa wielu, powtarzam wielu osob z tego forum i nie tylko. I wiadomo bylo za ile i wiadomo bylo z DUZYM wyprzedzeniem...
No ale u nas to norma, ze konczy sie na deklaracjach.

Niejeden z polskich instruktorow, z ktorymi rozmawialem ostatnio mowil, ze popelnil blad nie zbierajac przedplat i w ten sposob wylozyl za "deklarujacych" 2000 USD... 8O

Ja bylem przezorny 8)

Adios
  • 0

budo_logizz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!

A kto powiedzial ze maly wydatek i kto powiedzial ze kazdego ma byc na to stac. Takie zycie...
To nie w tym rzecz...
Ja sam z siebie na pomysl organizacji nie wpadlem, a za namowa wielu, powtarzam wielu osob z tego forum i nie tylko. I wiadomo bylo za ile i wiadomo bylo z DUZYM wyprzedzeniem...
No ale u nas to norma, ze konczy sie na deklaracjach.

Niejeden z polskich instruktorow, z ktorymi rozmawialem ostatnio mowil, ze popelnil blad nie zbierajac przedplat i w ten sposob wylozyl za "deklarujacych" 2000 USD... 8O

Ja bylem przezorny 8)

Adios


no właśnie ludzie sa nie poważni, jak ktoś się deklaruje to znaczy ze ma pieniądze. prosta sprawa. są ludzie niehonorowi...
  • 0

budo_rami
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!
oczywiście ze rozumiem problemy finansowe.Ale nie potrafie zrozumiec że z całej Polski nie potrafiło sie zebrac 30 osób które chciały by uczestniczyć w tym seminarium.Moim zdaniem nawet np instruktorzy mający własne szkoły czy sekcje powinni sie zainteresowac i znaleźć na to pieniadze.chca sie chyba rozwijać i iśc do przodu a z kim to robić jak nie z takimi osobami jak Rodney.

Pozdrawiam wszystkich ćwiczacych 8)
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!
Witaj Kenjiro
Dla mnie to szok ze nie ma chetnych ludzi, ja sam naleze do osob ktore sie deklarowaly ale niestety dorwal mnie MON :evil: i nie mam mozliwosci aby w nim uczestniczyc, naprawde bardzo zaluje. Powiedz mi ile potrzebjesz jeszcze ludzi aby odbyl sie ten staz? napisz mi jak najszybciej to pogadam dzisiaj z kumplami i sprobuje ich naklonic.
LUDZIE TAKA SZANSA JUZ SIE NIE POWTORZY
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!
Lista zamknieta...
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Rodney "Chico" King w Polsce!!!
Cze Kenjiro powiedz mi jak z tym stazem poniewaz nie bylo mnie ok 3 tyg jak wiesz jesteem w woju wiec jakbys mogl mi napisac czy znalazla sie odpowiednia liczba osob
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024