Skocz do zawartości


Zdjęcie

gracie tez ogladaja budo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

gracie tez ogladaja budo
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdrowienia.
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
Świetne fotki poklon
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
a wujek Rickson tez tu byl? :-D
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
mial przyjechac ale cos go zatrzymalo
  • 0

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
ej fajna sprawa ale co to za bibka była??
z jakiej to okazji :?:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
no jak Cipao wywarl takie dobre wrazenie, to moze cos tam Gracie w swiatku zadzialaja i wypromuja go na swiatowym rynku? ;)
Pozdrawiam
  • 0

budo_665bjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z miejsca gdzie wszyscy znają mnie

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
fajną ma koszulke, to jakiś specjalny Krzyż Gracie ? :)
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
koszulka jest odzwierciedleniem tatuazy ryana, plecy- krzyz i gracie, na lewej rece "rockson"
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
elegancko :D
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
to może jakiś autograf specjalnie dla userów budo :)
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
na ziemi: igor gracie, od lewej: rolles gracie,grzegorz rutkowski(najlepszy polak w bjj),pawel,alberto, kolezanka , gordinho(brat gordo),wojtek machulak, gregor gracie jest taki opisz jednego ze zdienc niewiem kto podpisywal ale chcialbym sie zapytac autora na jakiej podstaiwe stwerdzil ze nie jaki GRZEGORZ RUTKOWSKI jesz najlepszym polakiem w bjj? moze ja czegos tu niekmnie :D wiec prsze o wyjascnienei :D ;]
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
smieszek,
podpisalem na podstawie obserwacji wlasnych,jesli kojarzysz cos takiego jak PanAms to musisz sobie zdawac sprawe na jakims poziomie trzeba byc zeby ta impreze wygrac.
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
no napewno niekwstjonuje bo napewno jest gosc dobry ale czy najlepszy w BJJ? w POLSCE tu bym sie zastanwial..poniewaz mamy w polsce podajze tlyko 2 brazy sa to najwyze pasy BJJ w polsce i niezostaly nadane przez byle kogo tlyko Przez utytułowanego "MACACO" czyli jak widac Mariusz "MANOLO" LINKE i PIOTR "BAGI" BAGINSKI sa najwyzsza czolowka bjj w polsce...siwadczy rowniez onich to ze wygrywaja praktycznie wszystkie zawody w bjj i nietlyko w polsce.....
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
spoko przeciez znam mariusza i bagiego,wiem ze prezentuja bardzo wysoki poziom .
mam jednak swoje zdanie i dla mnie grzesiek jest najlepszy,chyba nikogo tym nie urazilem?
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gracie tez ogladaja budo
moze sznowny kolega michal m sie nieco zagalopowal w swoim stwierdzeniu... moze ... nigdy nie bylo konfrontacji pomiedzy najlepszymi zawodnikami z wagi powyzej 90kg w polsce. dlatego ciezko powiedziec kto jest najlepszy. jednak michal ma troche racji. ja uwazam, ze grzesiek moze posiadac najwyzszy poziom bjj w polsce. ktos moze zarzucic, ze on nie mieszka w polsce. ale : grzeisek mowi po polsku, przyznajke sie do polski, interesuje sioe polska, odwiedza ja, przebyla w srodowisku poloni, pije polska wodke, lubi pierogi i barszcz ukrainski, dopinguje golote, wychwala nastule, cholubi wolnego...

jest polakiem ...

co do koloru pasow. grzesiek ma purpure. posiada ja od ok. 2 lat. dostal ja od renzo gracie. chce dodac, ze pasy pod renzo posiadaja najwyzsza jakos nietylko w usa ale i obydwu amerykach. latwo to mozna stwierdzic na podstawie kulanek treningowych, kiedy do renzo przychowi wielu "turystow" z roznymi kolorami pasow, a takze na podstawie wynikow zawodow. purpura purpurze nierowna. spotkalem sie z purpurami od renzo ktore poziomem przewyzszaja niejednego czarnego pasa z innych akademi...

grzesiek w zeszym roku wygral panams... to jest bardzo duze osiagniecie. w bjj sa tylko 2 wazne zawody... mundial - uwazany za mistrzostwa swiata, i panams... poziom jest porownywalny poniewaz staruja ci sami zawodnicy...

grzesiek jest asystentem rodrigo gracie i jego pierwszym sparing partnerem w parterze. rodrigo moze nie jest bardzo znanym zawodnikiem, ale nie da sie zaprzeczyc, ze to pierwsza liga swiatowego mma. co prawda przegral ostatnia walke z bj pennem, ale przez wskazanie (i bj jest najlepszy). ci co znaja rodrigo mowia, ze to nie byl ten sam zawodnik. cos mu sie stalo, ze nie zawalczyl na najwyzszym swoim poziomie. ale jeszcze bedzie mial 2 walki w k1. poczekajmy. powienien pokazac co jest wart.
jest to jeszcze jeden dowod na wysoki poziom grzeska.

i jeszcze moje osobiste doswiadczenie. osobiscie staram sie unikac walki z nim. jest dla mnie za cieki za silny i technicznie istnieje miedzy nami przepasc. frustruje mnie walka z nim. czuje sie jak bialy pas. nic nie moge zrobic. nawet bronic sie nie moge. grzesiek mam taki styl, ze dazy do jak naszybszego skonczenia. nie obchodzi go co umiesz ani kim jestes. ma jeden cel. poddac cie. nie lubie sie poddawac. ale cenie sobie treningi z nim poniewaz potrafi wyjasnic mi wszelkie zawilosci. jest poziom wyzej w rozwoju bjj. teraz pozostaje mu tylko cwiczyc dalej i rozijac sie na najwyszy poziom.

szkoda, ze kontuzja nieco zaburzyla jego cykl treningowy...

to chyba tytle. wsyztsko co napisalem, wynosze z mojego doswiadczenia, z obserwacji poziomu w polsce i porownaniu go do tego co mam okazje ogladac w nyc.

i jeszcze jedno. chcialbym moc zobaczyc turniej, na ktorym moglibysmy sie przekonac o tym kto tak naprawde jest najlepszym polakiem... jest juz paru zawodnikow. w tej krolewskiej wadze 95 kg.jest linke, bagi, cipao,radek z ll, jakubek, miras, moze nastula, napewno znajdzie sie ktos w krakowie i poznaniu. to sa zawodnicy o ktorych wiem, ze sa niezli. teraz pozostaje ich tylko skonfrontowac. moze znalazlby sie jakis organizator. teraz jest tyle gal mma. zazwyczaj wszyscy organizatorzy wywodza sie z bjj, moze na tej bazie mozna by zorganizowac taki turniej. mysle, ze wiele osob chcialoby zobaczyc te pojedbnynki. ja sam gotow jestem zaplacic duzo za bilet wstepu na taka impreze...

pozdrawiam
pawel
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024