Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ktora herbata na noc ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?
Rooibos zawsze i wszedzi. Jest pyszna, nie zawiera teiny, a za to bogata w minerały - m.in. wapń, sód i magnez. Polecam...
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?
o ... to fakt - Rooibos jest wyśmienita
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?
Co prawda, to nie herbata... ale w herbaciarni można kupić i "herbatą" nazywać :-) Smacznego...
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?

ta wypilem sobie pare razy zielona herbatke po powrocie z treningu o 22, wprowadzila mnie w blogi nastroj i zasnalem... o 4 ;)

Ja ogolnie mam jakos strasznie rozregulowany zegar biologiczny.
Ok 16-18 poprostu padam i nie mam na nic sily, a po 23 nie czuje sie wogole zmeczony i przed 1 nie moge poprostu zasnac.
Swoja droga herbaty pije strasznie duzo.
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?

Rooibos zawsze i wszedzi. Jest pyszna, nie zawiera teiny, a za to bogata w minerały - m.in. wapń, sód i magnez. Polecam...


nie zawiera teiny, dlatego ja tego nie ruszam. za to jezeli chodzi o zielsko bogate w mineraly i witaminy oraz niemala dawke kofeiny (tudziez mateiny) to polecam mate (ostrokrzew paragwajski). do kupienia w zasadzie kazdej herbaciarni (i tanie jest). na poczatek polecam mate salida del sol (z trawa cytrynowa). ma przyjemny, lekki smak i dobrze pobudza (polecam na kaca).
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?

Rooibos zawsze i wszedzi. Jest pyszna, nie zawiera teiny, a za to bogata w minerały - m.in. wapń, sód i magnez. Polecam...


nie zawiera teiny, dlatego ja tego nie ruszam. za to jezeli chodzi o zielsko bogate w mineraly i witaminy oraz niemala dawke kofeiny (tudziez mateiny) to polecam mate (ostrokrzew paragwajski). do kupienia w zasadzie kazdej herbaciarni (i tanie jest). na poczatek polecam mate salida del sol (z trawa cytrynowa). ma przyjemny, lekki smak i dobrze pobudza (polecam na kaca).

Kolega chyba nie zrozumiał... chodzi o napój bez teiny, który można wypić na noc. Nie wyobrażam sobie spokojnego snu po mate...
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?
tzn, zrozumialem ale ja po prostu nie wyobrazam sobie pic czegos bez kofeiny/teiny/mateiny.
a po mate mnie osobiscie sie dobrze spi.
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?

tzn, zrozumialem ale ja po prostu nie wyobrazam sobie pic czegos bez kofeiny/teiny/mateiny.

No, chyba, że tak :wink:
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?

ta wypilem sobie pare razy zielona herbatke po powrocie z treningu o 22, wprowadzila mnie w blogi nastroj i zasnalem... o 4 ;)

Ja ogolnie mam jakos strasznie rozregulowany zegar biologiczny.
Ok 16-18 poprostu padam i nie mam na nic sily, a po 23 nie czuje sie wogole zmeczony i przed 1 nie moge poprostu zasnac.
Swoja droga herbaty pije strasznie duzo.

ototot mam to samo :)
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?
jak widac reakcje sa bardzo indywidualne po spozyciu zielonej herbatki...
  • 0

budo_miharu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?
Jest jeszcze herbata biala ,mieszanka zielonej i platkow jakis chinskich kwiatow. Bardzo smaczna i usowa toksyny z organizmu. Czerwona tez bardzo polecana ,z tych samych powodow. W moim przypadku po jednej i drugiej spie dobrze. Zdecydowanie lepsze sa herbaty prasowane i lisciaste niz w torebkach :-)
  • 0

budo_mieszko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ktora herbata na noc ?
nie czytalem calego watku.. ale odpowiem na postawione pytanie.

nie wszystkie zielone herbaty maja kofeine..

najlepsza z takowych jaka pilem to hai-ku bio-active, albo biala herbata pandino bio-active. jakos tak sympatyzuje z ta firma :) moze odpala mi woreczek jakiejs specjalnej herbatki..

np silver moon i gun powder ma duzo kofeiny/teiny czy jakos tak..

zielona herbata, dlugo parzona uspokaja... parzysz jakies 5-7min i bedzie ok. najwiecej kofeiny jest w tych parzonych krotko - 1-3min.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024