Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ray Sefo dla Vortalu Budo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo
To bardzo mile ze strony obydwu panow.

BTW fajny awatarek.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo
Ja się tylko domyślam po co to wszystko. Ale głośno nie będę o tym mówił.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo

Ja się tylko domyślam po co to wszystko. Ale głośno nie będę o tym mówił.


Czemu? Jak juz zaczales to napisz o co chodzi
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo
Abstrahując (przepraszam jesli kogos uraziłem tym sformułowaniem) od niedawno ujawnionej sytuacji i wynikającej z tego Waszej niechęci do p.Radlińskiego, to co miał on niby zrobić? Powiedzieć Rayowi - "temu drugiemu nie podpisuj bo wpierdol"? :)
A podpisu nie ma każdy bo na razie tylko o 2 osobach wiadomo
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo

Czemu Cie (i paru innych) tak dupa boli? 2 autografy dla fanow to hurt? Nie kazdy ma szanse ogladac gale w Japonii i spotkac sie z fighterami. Mieszkali w tym samym hotelu przez pare dni, wiec mieli okazje pogadac... M.Radlinski podobno mowil Ray'owi, ze jestem jego wielkim fanem. Zrobil mi bardzo mila niespodzianke, tym wieksza, ze ja nawet czlowieka nie znalem.

A czemu piszesz że nas dupy bolą? co ma dupa do autografów?
Chłopie masz autograf no i brawo, gratuluję z całego serca.
Nie unoś się drogi anjew no bo ty nie masz o co.


W tym całym "autografowym incydencie", z mojej strony przynajmniej, chodzi o to że stoją mi ością w gardle mradowe listy i jakoś takie zagranie z autografem pasuje mi na "przypodobanie się". Sory mrad ale poprzedni schiz w stosunku do mkimury był zagraniem poniżej pasa więc odbieram takie sytuacje w tej chwili dość jednostronnie. Tym bardziej robienie hurtem autografów odbieram jako chęć przypodobania się wszystkim.
Na twoim miejscu zamknął bym temat listów a wszystko wróci do normy.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo

mradowe listy

fiod, wez wstawiaj jakies kropki jak skracasz nazwisko p. Radlinskiego, bo az sie wystraszylem :) :) :)
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo
To Fiod nie pisał do Ciebie Mradu?? :)

Ale beka... cały czas myślałem, że czymś sobie przewaliłeś :wink: :P
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo

To Fiod nie pisał do Ciebie Mradu?? :)

Ale beka... cały czas myślałem, że czymś sobie przewaliłeś :wink: :P

Mariusz Radliński=M.Rad.=mrad- taka przynajmniej mam nadzieje ;)
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo
Każdy mierzy według własnej miary, Panie Administratorze. Nie każdy widzi we wszystkim swój własny interes.

A co do listów (czy raczej listu) w sprawie mkimury - ma Pan, jak większość forumowiczów, za mało informacji na temat tej sytuacji żeby mieć prawo do pouczania mnie i tak zdecydowanej krytyki.

Jeżeli dla Pana, Panie Administratorze i dla Pańskiego Vortalu autograf ten nie jest nic wart to proszę o usunięcie mojego posta z tym podpisem.


Pomyślności w Nowym Roku życzę wszystkim.

Mariusz Radliński.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo
Spodziewałem się innej odpowiedzi, ale jeśli tak ma wyglądać scena mma w Polsce p. Radliński vs reszta, (patrząc na odpowiedzi Jakubka, Dudu, Oknińskiego, Bagiego...jeśli wszyscy jednym tonem mówią to samo to będąc na twoim miejscu starałbym się to wyjaśnić) ok. szkoda tylko. Wystarczyło by się dogadać z mkimurą na privie ale jeśli to też jest problem. Niech i tak będzie.

pozdrowienia w Nowym Roku
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo
Spodziewałeś się, że będę się dogadywał z kimkolwiek na forum Budo? Źle się spodziewałeś, ja nie mam w zwyczaju załatwiania poważnych spraw w ten sposób.
Swoją drogą, ja się też od niektórych spodziewałem innych zachowań i także się zawiodłem.

A scena MMA wygląda trochę inaczej niż piszesz.
Temat mikmury dla mnie jest już zamknięty. Każdy kto chciał wysłuchać moich wyjaśnień to to zrobił - to że wiele osób nie wypowiedziało się na Budo nie znaczy, że mają takie samo zdanie jak te kilka osób, które bardzo chciały mi dowalić.

Ja nie wykluczam i nie przekreślam współpracy np. z zawodnikami takimi jak Jakubek. Byłem teraz w Japonii z kimś innym ale moje propozycje w stosunku do Grześka wciąż są aktualne i on o tym dobrze wie. Piłka po jego stronie.

A jeżeli dla Pana mkimury dobro polskiego MMA jest rzeczywiście tak ważne to on także starałby się doprowadzić do rozwiązania tej sytuacji.


I powtarzam - jeżeli autograf Raya jest dla Vortalu mało wartościowy to proszę go stąd usunąć. A wszelkie komentarza dotyczące jakiś motywów zamieszczenia go są po prostu mało poważne jak na format osoby, która się dla Was podpisała. Więc daruj sobie albo jedno, albo drugie.
  • 0

budo_tekillla
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo
Zbedny najazd na faceta,,ktorego intencje nie zabardzo mnie interesuja :lol: bo dzieki niemu moge sobie autografik wydrukowac,,thx very much :D mała rzecz a cieszy..nie wszystkich moze,, ale nie da sie wszystkich zadowolic :lol:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo

I powtarzam - jeżeli autograf Raya jest dla Vortalu mało wartościowy to proszę go stąd usunąć. A wszelkie komentarza dotyczące jakiś motywów zamieszczenia go są po prostu mało poważne jak na format osoby, która się dla Was podpisała. Więc daruj sobie albo jedno, albo drugie.

Ależ mrad, za podpis Raya chciałem ci oczywiście podziękować jest to kolejny podpis do kolekcji vortalu budo.
Co do reszty nikt nie chce abyś to robił publicznie, wręcz przeciwnie polecałem ci priva.
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo
I od razu się zrobiło sympatyczniej...
  • 0

budo_anjew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo

Czemu Cie (i paru innych) tak dupa boli? 2 autografy dla fanow to hurt? Nie kazdy ma szanse ogladac gale w Japonii i spotkac sie z fighterami. Mieszkali w tym samym hotelu przez pare dni, wiec mieli okazje pogadac... M.Radlinski podobno mowil Ray'owi, ze jestem jego wielkim fanem. Zrobil mi bardzo mila niespodzianke, tym wieksza, ze ja nawet czlowieka nie znalem.

A czemu piszesz że nas dupy bolą? co ma dupa do autografów?
Chłopie masz autograf no i brawo, gratuluję z całego serca.
Nie unoś się drogi anjew no bo ty nie masz o co.


W tym całym "autografowym incydencie", z mojej strony przynajmniej, chodzi o to że stoją mi ością w gardle mradowe listy i jakoś takie zagranie z autografem pasuje mi na "przypodobanie się". Sory mrad ale poprzedni schiz w stosunku do mkimury był zagraniem poniżej pasa więc odbieram takie sytuacje w tej chwili dość jednostronnie. Tym bardziej robienie hurtem autografów odbieram jako chęć przypodobania się wszystkim.
Na twoim miejscu zamknął bym temat listów a wszystko wróci do normy.


Ok, to sa sprawy, ktore mnie nie dotycza, widocznie troche opacznie odebralem Twojego posta. Pozdro.
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ray Sefo dla Vortalu Budo
A ja polecam ci Fiodzie zajęcie się własnymi sprawami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024