Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kimono


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono

Zakupiłem judoge HOKKAIDO za jakieś trzy stówki. (niebieską :) bo to było moje marzenie :)



Czy na judogi tez zaczeli naszywac takie bezsensowne naszywki na wysokosci podudzia jak ma to miejsce na karategi??

Na moim judogi nie mam żadnych naszywek...przynajmniej na spodniach. Na barkach jest tradycyjnie już firma i...to wszystko w sumie. Ale z racji iż lubie wycudowane kimona ( ci bjj-tu mają fajne niektórzy :-) ) to musiałem sobie coś doszyć...oczywiście naszywki kliubowe :D

PS. Może sobie jeszcze moją ksywkę walnę na plecach heheheh OSS
  • 0

budo_darian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krotoszyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono
POlecam Kimona firm Kamikaze i Shureido niestety nie wiem gdzie w polsce mozna je kupic Jedynie chyba na zagranicznych stronach sklepow internetowych. pozdro
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono

POlecam Kimona firm Kamikaze i Shureido niestety nie wiem gdzie w polsce mozna je kupic Jedynie chyba na zagranicznych stronach sklepow internetowych. pozdro


Nie wiem dlaczego koniecznie w Polsce?? A jesli juz to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_aniutex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono
Ja mam kimono Maturo typu Master 14oz góra 12oz dół :] nie narzekam.. jest z bardzo mocnego materiału :) nikt mi go nie rozerwie (nie tak jak to bywalo kiedys :P )
co prawda kosztowalo ponad 2stówy, no ale looz :)

a na takie japońskie to sie zdecyduję chyba jak będę sensei :P
póki co to, mi trohce posłuży :]

pozdrawiam
osu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024