Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pyanko (nie bijcie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Pyanko (nie bijcie)
echm... no to tak wybaczcie pytanie ale czy : Meguri jest tylko w szkole kobayashi !? 8O sorry za pytanie ale... wydaje mi sie nie tyLko a jeden sensei ze szkoły kobayashi prubowal parodiowac moje dojo i mowil ze cos takiego jesT tylko u nich... a tak swoja drogą to gadal pełno głupot o dojo ikedy chyba nie powinno tak byc ze osmiesza(proobuje osmieszac) inne szkoly aikido przed swoimi uczniami .....
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)
acha sorry za literówkę w temacie :roll:
  • 0

budo_koshirae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centralna Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)

echm... no to tak wybaczcie pytanie ale czy : Meguri jest tylko w szkole kobayashi !? 8O sorry za pytanie ale... wydaje mi sie nie tyLko a jeden sensei ze szkoły kobayashi prubowal parodiowac moje dojo i mowil ze cos takiego jesT tylko u nich... a tak swoja drogą to gadal pełno głupot o dojo ikedy chyba nie powinno tak byc ze osmiesza(proobuje osmieszac) inne szkoly aikido przed swoimi uczniami .....



To ciekawe...A moze jasniej napiszesz cos wiecej o tym sensei? MOze byc na priv zeby zadymy nie robic :)
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)
ech no co tam napiszu tu :) nawet napisz o kogo mi chodzi... przeciesz to nic obraźliwego (chyba)
hmmm no to tak Ciwiczylem w ikeda dojo w toruniu... przez jakis czas mialem przerewe ... teras chialem znowu zacząć tak sie składa ze kumpel cały czas chodził i mnie informował na bieżąco co tam słychać więc byłem bardzo dobrze poinformowany. poszedłem do dojo Górskiego i mowie mu ze chciałem zobaczyc i ze ćwiczyłem jus kiedys . zapytal sie gdzie to mu powiedzial ikeda dojo zaczal sie uś,iechac i parodiowac gadac zeczy w stylu nasza szkola jest leprza bo my mamy cos tam cos tam w wy tego nie macie nasza szola jest laprza bo jest skuteczniajsz a jak sie zapytalm dla czego to pokazal irmi tenkan takie jak zawsze cwiczymy przytaknelem mu a puzniej pokazal jakąś chybryde i powiedzial ze tak sie w ikieda cwiczy ;/ mowil ze on potrafi lepiej kontrolowac linie centralną a po za tym tamto dojo jus sie rzzsypuje bo jak to powiedział : "Waldek nie ma jus czasu" I w tym momęcie przegioł pałe bo tak sie zlozylo ze w przed dzien bylem na spotkaniu wigilijnym . powiedzial mu ze nie ze sie rozwija . a on na to ze z tamtąd głuwi prowadzący poodchodzili to ja mu mowie ze nie ze wszystko jest jak na najleprzj drodze to on mi na to ze ich dojo i tak jest leprze


ech wogule jeszcze sporo krytykowal więc chialem sie zapytaac czy to KobaYashi jest na prawde takie dobre i ma zalety takie jakic nie ma zadna inna szkola !? 8O
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)
A to nie wiesz, że propaganda, to jedna z metod walki z konkurencją na rynku ? Pytanie, czy to właściwa metoda... :)
W.
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)

A to nie wiesz, że propaganda, to jedna z metod walki z konkurencją na rynku ? Pytanie, czy to właściwa metoda... :)
W.

ee... Nie !!!!! (chyba ) :)
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)
zresztą... mój znajomy który już nie trenuje Kobayashi też jest silnie przekonany że JEGO szkoła jest wyłacznym posiadaczem JEDYNEJ PRAWDY. Wynika z tego zatem, że ta szkoła dba o wysoką samoocenę swoich uczniów... :twisted: ... jak mówiłem... propaganda...

W.
  • 0

budo_koshirae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centralna Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)

ech no co tam napiszu tu :) nawet napisz o kogo mi chodzi... przeciesz to nic obraźliwego (chyba)
hmmm no to tak Ciwiczylem w ikeda dojo w toruniu... przez jakis czas mialem przerewe ... teras chialem znowu zacząć tak sie składa ze kumpel cały czas chodził i mnie informował na bieżąco co tam słychać więc byłem bardzo dobrze poinformowany. poszedłem do dojo Górskiego i mowie mu ze chciałem zobaczyc i ze ćwiczyłem jus kiedys . zapytal sie gdzie to mu powiedzial ikeda dojo zaczal sie uś,iechac i parodiowac gadac zeczy w stylu nasza szkola jest leprza bo my mamy cos tam cos tam w wy tego nie macie nasza szola jest laprza bo jest skuteczniajsz a jak sie zapytalm dla czego to pokazal irmi tenkan takie jak zawsze cwiczymy przytaknelem mu a puzniej pokazal jakąś chybryde i powiedzial ze tak sie w ikieda cwiczy ;/ mowil ze on potrafi lepiej kontrolowac linie centralną a po za tym tamto dojo jus sie rzzsypuje bo jak to powiedział : "Waldek nie ma jus czasu" I w tym momęcie przegioł pałe bo tak sie zlozylo ze w przed dzien bylem na spotkaniu wigilijnym . powiedzial mu ze nie ze sie rozwija . a on na to ze z tamtąd głuwi prowadzący poodchodzili to ja mu mowie ze nie ze wszystko jest jak na najleprzj drodze to on mi na to ze ich dojo i tak jest leprze


ech wogule jeszcze sporo krytykowal więc chialem sie zapytaac czy to KobaYashi jest na prawde takie dobre i ma zalety takie jakic nie ma zadna inna szkola !? 8O


Widzisz...Oczywiscie za przykladem wielu , wielu osob na tym forum moglbym napisac, ze ja cwicze aikido Kobayashi i to jest the best :D a wszystko inne jest beee ale po co?
To czy cos jest dobre czy nie oceniasz sam i Tobie takie aikido albo sie spodoba albo nie i raczej nikt nie powinien Cie przymuszac do jakiegokolwiek stylu. Owszem aikido Kobayashi ma dosc specyficzny klimat, zwraca uwage na duzo innych rzeczy, o ktorych w innych szkolach sie nie mowi badz sie je bagatelizuje.
A jesli chodzi o mowienie, ze to aikido jest do dupy a tamto jest cycus to nie dziwie sie ze od razu doznales zniechecenia 8) bo ja bym tez sie wku... jakby ktos mi wciskal, ze moj nauczyciel robi kiszke.
Moja rada: Nie sluchaj innych tylko sprobuj sam i wtedy podejmiesz decyzje czy chcesz grac z nami czy z kim innym 8) Ja bardzo polecam :)
Jednak pamietaj ze nie ma nic za darmo i u nas bardzo ciezko trzeba pracowac :lol:
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)
Wiesz co nie twierdze ze aikido Kobayshi jest zle chodzi mi o tego senseia ... gada o zeczach o których nie ma pojęcia ....
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)
Takie zahcowanie nazywa sie PSUCIEM RYNKU powoduje ono

1) Odchodzenie uczniow z dojo
2) Wyrazne stwierdzenie u myslacej czesci ze jesli on krytykuje tak inne dojo to znaczy ze im czego zazdrosci
Bo o mistrzu swiadczy jegoAikido a nie ilosc błędów jakie mozna zarzucic konkurencji

Generalnie poprzez cos takiego Docodi do Zatargow i Anomalni na wszysktihc poziomach realcji miedyz stylami Aikidow...


"-sensej mi powiedizla ze wy jestescie gorsi...bo niemacie mae guri
-a chcesz sie bic"


JOKE (Zawsze i wszedzi)

  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)


"-sensej mi powiedizla ze wy jestescie gorsi...bo niemacie mae guri
-a chcesz sie bic"


JOKE (Zawsze i wszedzi)


dobre...hehe
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)
Tu pojawia się odwieczny problem aikidoków. Jakbym wszedł do dojo karate i zaczął nawijać ze ta szkoła jest do bani, a sensei to lama, skończyło by sie pewnie na zadymie i w prosty sposób zostałoby wyjaśnione jak sie sprawy mają. A tu. Bo my mamy to, a wy nie chodzicie w kiza, a wy nie macie meguri, a po co w ogóle tak robić i dalej takie pie...nie o wyższości bożej nocy nad wielkim narodzeniem.
PO CO? dali by sobie po razie jak mężczyźni, zamiast tenkany w spódnicach robić :D Ale zawsze można sie zasłonić pokojowym przesłaniem. Wiecie co? Do dupy takie przesłanie co tyle konfliktów wywołuje.
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)

... dali by sobie po razie jak mężczyźni, zamiast tenkany w spódnicach robić :D


No ale jak wszystkie strony konfliktu robią dobrze te tenkany, tylko każdy trochę inaczej, to i w mordę sobie nie dadzą, bo zawsze oponent zejdzie z linii ataku... :D

W.
  • 0

budo_piotrek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)

ech no co tam napiszu tu Smile nawet napisz o kogo mi chodzi... przeciesz to nic obraźliwego (chyba)
hmmm no to tak Ciwiczylem w ikeda dojo w toruniu... przez jakis czas mialem przerewe ... teras chialem znowu zacząć tak sie składa ze kumpel cały czas chodził i mnie informował na bieżąco co tam słychać więc byłem bardzo dobrze poinformowany. poszedłem do dojo Górskiego i mowie mu ze chciałem zobaczyc i ze ćwiczyłem jus kiedys . zapytal sie gdzie to mu powiedzial ikeda dojo zaczal sie uś,iechac i parodiowac gadac zeczy w stylu nasza szkola jest leprza bo my mamy cos tam cos tam w wy tego nie macie nasza szola jest laprza bo jest skuteczniajsz a jak sie zapytalm dla czego to pokazal irmi tenkan takie jak zawsze cwiczymy przytaknelem mu a puzniej pokazal jakąś chybryde i powiedzial ze tak sie w ikieda cwiczy ;/ mowil ze on potrafi lepiej kontrolowac linie centralną a po za tym tamto dojo jus sie rzzsypuje bo jak to powiedział : "Waldek nie ma jus czasu" I w tym momęcie przegioł pałe bo tak sie zlozylo ze w przed dzien bylem na spotkaniu wigilijnym . powiedzial mu ze nie ze sie rozwija . a on na to ze z tamtąd głuwi prowadzący poodchodzili to ja mu mowie ze nie ze wszystko jest jak na najleprzj drodze to on mi na to ze ich dojo i tak jest leprze


ech wogule jeszcze sporo krytykowal więc chialem sie zapytaac czy to KobaYashi jest na prawde takie dobre i ma zalety takie jakic nie ma zadna inna szkola !? Shocked


..eee :oops:
może ktoś to przetłumaczyć na polski,
tak, by ci znający mniejszą liczbę języków też coś zrozumieli :X
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)
eeeechm no do uslug powiedz tylko czego nie rozumiesz bede tlumaczyl :roll:
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)
Ten instruktor musi byc baaarrdddzzzoo ograniczony zeby takie bzdury mowic. Jezeli nie podobaja mu sie inne szkoly to jego sprawa i ma prawo do tkiej opinii ale zeby cos takiego wygadywac...Brak slow... :(
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)


"-sensej mi powiedizla ze wy jestescie gorsi...bo niemacie mae guri
-a chcesz sie bic"


JOKE (Zawsze i wszedzi)


Jak jeszcze raz napiszesz takim oczojebem to dostaniesz ode mnie ignora :twisted: :!: :!:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)

eeeechm no do uslug powiedz tylko czego nie rozumiesz bede tlumaczyl :roll:

pisanie na internecie to nie to samo co gadanie z ziomalami. Nikt cie tu nie zna, nie rozumie odleglych skojarzen, nie zna twojej sytuacji, wiec musisz pisac jasno, czysto i logicznie. To tez pewnego rodzaju Sztuka, jak mowil przewielebny Labedz w jednej ze swoich homilii :wink: :lol:
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)

eeeechm no do uslug powiedz tylko czego nie rozumiesz bede tlumaczyl :roll:

pisanie na internecie to nie to samo co gadanie z ziomalami. Nikt cie tu nie zna, nie rozumie odleglych skojarzen, nie zna twojej sytuacji, wiec musisz pisac jasno, czysto i logicznie. To tez pewnego rodzaju Sztuka, jak mowil przewielebny Labedz w jednej ze swoich homilii :wink: :lol:


Dokładnie. Włóż, chociaż odrobinkę pracy, w to jak piszesz; literówki, styl, ortografia, może pisz najpierw w Wordzie. Nikt, tu nie jest specjalnie czepliwy, ale naprawdę ciężko się czyta to, co piszesz, a i w życiu się później przyda...

Jeżyk (tym razem zupełnie nie złośliwy)
  • 0

budo_*michu*
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: Pyanko (nie bijcie)

eeeechm no do uslug powiedz tylko czego nie rozumiesz bede tlumaczyl :roll:

pisanie na internecie to nie to samo co gadanie z ziomalami. Nikt cie tu nie zna, nie rozumie odleglych skojarzen, nie zna twojej sytuacji, wiec musisz pisac jasno, czysto i logicznie. To tez pewnego rodzaju Sztuka, jak mowil przewielebny Labedz w jednej ze swoich homilii :wink: :lol:




poklon poklon poklon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024