Skocz do zawartości


Zdjęcie

treningi uzupelniajace / karnet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo__samuel_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

treningi uzupelniajace / karnet
W zasadzie to chcialem tylko troche ponarzekac, ale moze jakis trener podchwyci pomysl i zastanowi sie nad wprowadzeniem czegos takiego u siebie.

Treningi aikido mam przez cztery dni w tygodniu, a poza tym jeszcze troche zajec, wiec nie mam jak zaczynac trenowac drugiej sztuki walki, ale chetnie np. przeszedlbym sie raz na jeden czy dwa tygodnie na trening sambo, jujutsu, czy czegos innego. Problem w tym, ze chyba wszystkie kluby o jakich slyszalem nastawione sa "na wylacznosc" - mozna zaplacic tylko od razu za caly miesiac, a do tego czesto jeszcze dochodzi wpisowe. Czemu? Przeciez w ten sposob stawiamy poza naszym zasiegiem wszystkich tych, ktorzy z roznych powodow nie moga sobie pozwolic na treningi w pelnym wymiarze godzin, ale raz na jakis czas chetnie by do dojo wpadli. Moze by tak oprocz zwyczajnego trenowania "na miesiace" wprowadzic karnety? Na przyklad, place 50-60 zeta i dostaje wejsciowke na 10 godzin treningow, do wykorzystania w ciagu najblizszych dwoch miesiecy :) Strasznie uprzyjemniloby mi to zycie - z tego co widze na stronie, warszawska sekcja Sambo kaze sobie placic 100pln miesiecznie za treningi, na ktorych moglbym bywac tylko 1.5h w tygodniu i to pewnie tez nieregularnie :roll:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi uzupelniajace / karnet
Bo zwykle za kase wpisowego oplaca sie ubezpieczenie. Jak cos Ci sie stanie a nie jestes ubezpieczony to nic nie dostaniesz.
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi uzupelniajace / karnet
1. sale, licencje i inne takie też są opłacane miesięcznie
2. większosci trenerów zależy jednak na tym żeby ludzie chodzili regularnie
  • 0

budo__samuel_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi uzupelniajace / karnet
Nie mowie przeciez zeby wylacznie na takie karnety cwiczyc, tylko udostepnic taka mozliwosc - jak ktos powaznie podchodzi do SW to i tak wie ze cwiczyc trzeba regularnie. A od ludzi ktorzy chcieliby na treningi wpadac od czasu do czasu wymagamy ubezpieczenia indywidualnego, i tyle (ja sie tam nie znam, ale u mnie i tak kazdy sobie sam ubezpieczenie wykupuje).
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi uzupelniajace / karnet
U nas jest :) (karate)! Ale to jest nieopłacalne bo za jeden trening jest 10 zł a za cały miesiąc 60 zł-5 razy w tygodniu:).
  • 0

budo_imp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: treningi uzupelniajace / karnet
Po prostu dogadaj sie z trenerem. Trafisz na dobra osobe to sie jakos zgadacie i pozwoli ci cwiczyc z raz w tygodniu za xx zl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024