Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na kim sie wzorujecie, wasi "idole" w Taekdon-do.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na kim sie wzorujecie, wasi "idole" w Taekdon-do.

faktycznie uklady w wykonaniu Jarka to sztuka, ale czy walki? :wink:

to nie jest atak na uklady! sam lubie uklady formalne nawet kiedys mialem 3m na MP juniorow :P 8)


Przypominam ,że temat nie brzmi :" W czym jestem dobry, a kompletnie tego nie rozumiem "
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Na kim sie wzorujecie, wasi "idole" w Taekdon-do.

faktycznie uklady w wykonaniu Jarka to sztuka, ale czy walki? :wink:

to nie jest atak na uklady! sam lubie uklady formalne nawet kiedys mialem 3m na MP juniorow :P 8)


Przypominam ,że temat nie brzmi :" W czym jestem dobry, a kompletnie tego nie rozumiem "

przypominam, ze temat wymaga czytania ze zrozumieniem

notka pod zdaniem wyrazajacym moj nieco sceptyczny stosunek do ukladow jako elementu walki miala na celu oczyszczenie mnie z ew zarzutow o wrogosc wobec ukladow. uklady to b kontrowersyjny temat jesli chodzi o tzw.'rozumienie' bo sa fanatycy uzalezniajacy wszystko od bieglosci w ukladach(ktorych jak sie slucha ma sie wrazenie ze pozwalaja osiagnac stan nirwany) jak i maniakalni przeciwnicy uznajacy je za elementy wyglupow cyrkowych, dlatego dyskusja na ten temat mija sie z celem. lubie uklady, urzeka mnie estetyczny efekt ich perfekcyjnego wykonania, ale nie uzalezniam poziomu iq od zglebienia i przyjecia filozoficznych tajnikow i symboliki form. to wolny kraj, wiec chyba moge?

zgadza sie natomiast ze poruszajac kwestie ukladow zrobilem off-topic za co przepraszam
  • 0

budo_lothar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Na kim sie wzorujecie, wasi "idole" w Taekdon-do.
Na kim się wzoruję... na moim trenerze, a przynajmniej się staram, bo to doskonały wzór... ale co ja się będę rozpisywał, wejdźcie tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i poczytajcie o trenerze Marcinie Wołoszu...
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Na kim sie wzorujecie, wasi "idole" w Taekdon-do.
[panowie i panie prosze zebyscie trzymali sie tematu bo bede musial ciac posty :? ]
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Na kim sie wzorujecie, wasi "idole" w Taekdon-do.
Na kim sie wzoruje :?: - na kazdym i na nikim. Przede wszystkim na tym co rozumiem. Ostatnio pare rzeczy w TKD mi zaswiecilo (lepiej pozno niz wcale :twisted: )i od razu widac roznice.
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Na kim sie wzorujecie, wasi "idole" w Taekdon-do.
hmmm na kim sie wzoruje ..... biorąc pod uwage moje badzo małe doświadczenie i zakres technik , moim idolem jak na razie jest trener..... a z biegiem czasu to się zmieni :)
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Na kim sie wzorujecie, wasi "idole" w Taekdon-do.

Na kim się wzoruję... na moim trenerze, a przynajmniej się staram, bo to doskonały wzór... ale co ja się będę rozpisywał, wejdźcie tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i poczytajcie o trenerze Marcinie Wołoszu...


Z reka na sercu moge powiedzec ze wybrales bardzo dobry wzor. Swojego czasu jak mialem niski pasek to tez sie staralem wzorowac na Marcinie. Ale z biegem czasu trzeba zauwazyc ze ludzie powinni patrzec przede wszystkim na swoje umiejetnosci. Z reszta od pewnego przelomu w karierze TKDoki zaczyna sie tworzenie "wlasnego TKD" jak to napisal kiedys jeden bardzo madry pan :wink:

Pzdr CarpeDiem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024