Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto trenuje kyokushin??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??

... trenuje go aż tylu ludzi bo przez to musze na treningach czasem ćwiczyć z ludźmi którzy podczas walki tylko stojąi sie nad sobą



A moglo byc tak ze jak ty sie zapisales i byles na pierwszych treningach; cwiczac z kims zaawansowanym to samo mogl o Tobie pomyslec??
  • 0

budo_benny hill
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
no ja walczyłem już z wieloma osobami z zawodniczej(od 18lat ) z zaawansowanej i twierdzili że sie staram przynajmniej a jak jktoś trenuje tyle co ja a jest na poziomie pięciolatka i ucieka lub stoi w miejscu bo ja jak kopne z prędkością żułwia to on i tak nie broni to sory niech sie chociaż starają a nie opieprzają na każdym treningu
  • 0

budo_mumineq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kunowice
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
ja trenuje kioku :P nie mam uprzedzen do shotokanu i nie czuje sie lepszy od innych, na sekcji są lepsi i gorsi, tak samo na zawodach, nie mam predyspozycji i jestem rzemieslnikiem... a trenuje kioku dlatego ze nie mam wyboru (zostaje boks, capo i aikido) wiec uwazam ten styl za najlepszy dostepny dla mnie... ale gdybym mail wybor to muai tai i bjj rulez (ale tylko razem)
  • 0

budo_maraswrona
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??

Drewniak tez jakos nigdy nie mogl i zreszta nadal nie moze prowadzic egzamonow i jakos nikt nie robi z tego problemu (czy raczej robi to w bialych rekawiczkach, bo tak naprawde to on decyduje kto zda a kto nie, japonczycy to tylko fasada...egzaminy na 1 kyu tez ciekawie wygladaja...:/ ) ..bo wiado,ze kasa idzie do Matsuiego i wiemy tez na co idzie ...


nie bardzo jarze co masz na mysli. zdalem u shihana kilka egzaminow i jakos nie mialem halucynacji... byl na sali i prowadzil egzamin, podawal komendy i techniki, oraz decydowal kto wylatuje. w jakim sensie twoim zdaniem "nie prowadzi egzaminow" ? moze o czyms nie wiem...

a nawiazujac do tematu - ktory sie troche rozplywa - ja trenowalem (niestety.. kiedys... ale moze wroce jak Bozia pozwoli :) ) KK przez 1.5 roku, zdobylem w tym czasie 7 kyu, potem zafascynowalo mnie wu shu ktore cwiczylem 2 latka i zdobylem 2 stopnie. :) tyle o mnie
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??

Drewniak tez jakos nigdy nie mogl i zreszta nadal nie moze prowadzic egzamonow i jakos nikt nie robi z tego problemu (czy raczej robi to w bialych rekawiczkach, bo tak naprawde to on decyduje kto zda a kto nie, japonczycy to tylko fasada...egzaminy na 1 kyu tez ciekawie wygladaja...:/ ) ..bo wiado,ze kasa idzie do Matsuiego i wiemy tez na co idzie ...


nie bardzo jarze co masz na mysli. zdalem u shihana kilka egzaminow i jakos nie mialem halucynacji... byl na sali i prowadzil egzamin, podawal komendy i techniki, oraz decydowal kto wylatuje. w jakim sensie twoim zdaniem "nie prowadzi egzaminow" ? moze o czyms nie wiem...


Chodzi o egzaminy na stopnie mistrzowskie.Na niskie stopnie kyu egzaminuje bez problemu do 1 kyu włacznie, alejakos nie przeprowadza ezaminow na shodan i wyzsze , zawsze odbywa sie to w obecności Japońscyzkow na obozach w Krakowie a i tak o wszystkim decyduje shihan Andrzej.Na forum jest kilka oosb ,ktore o takich egzamnach moga cos powiedziec :wink:

Nie mowie czy to jest złe czy dobre, poprostu tak jest.
  • 0

budo_seba123
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
heheh ale dyskusja ja trenuje kk;] od 5 lat i widze ze troche dziwne macie wypowiedzi, a mianowicie ze kk jest ubogim stylem, czy tez wole to od tego, lub moja sekcja jest lepsza od tamtej to bezsensu;] ale pozdro dla wszystkich karatekow szczegolnie kk
  • 0

budo_luciak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki/Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
KK ubogie? Hmm - może mam małe wymagania, ale jak dla mnie od 10 lat wystarcza!
To zależy co rozumiecie przez ubogie i czego od Sztuki Walki wymagacie (zwróćcie uwagę, że napisałem Sztuki, a nie Sportu!), no i oczywicie która Sztuka Walki jest według was bardziej bogata?

A kłutnie na temat lepszych sekcji, to już serio bez sens - to Ty ćwiczysz, a nie kto inny. To od Ciebie zależy, czy wyniesiesz coś z treningu. Walcząc nawet z najsłabszym przeciwniiem można walkę prowadzić tak, że będziesz mógł się w jej czasie czegoś nauczyć!
  • 0

budo_kyokushin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
JA wam tylko tyle powiem że większość z was tu pisze takie rzeczy ze mozna was uznac za "baka" a jak ktos nie wie o co chodzi prosze spr w słowniku
JYAA MATA!
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
[quote name="MANIAK"]


Drewniak tez jakos nigdy nie mogl i zreszta nadal nie moze prowadzic egzamonow

Moze , moze !
Ale tak jak jest , jest prawidlowo .
  • 0

budo_aniutex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
ja trenuję Kyokushin :D i nie moge sobie teraz bez niego zycia wyobrazic :P
osu
  • 0

budo_reed_88
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??

ja trenuję Kyokushin :D i nie moge sobie teraz bez niego zycia wyobrazic :P


To samo ja mam, a Drewniak może prowadzić egzminy jeśli ja będe miał pecha i będe zdawał w czerwcu to będzie mnie on egzaminował :( czego niechce bo słyszałem że ciężko jest u niego zdać (kiedyś niewiem jak teraz)
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??

To samo ja mam, a Drewniak może prowadzić egzminy jeśli ja będe miał pecha i będe zdawał w czerwcu to będzie mnie on egzaminował :( czego niechce bo słyszałem że ciężko jest u niego zdać (kiedyś niewiem jak teraz)


W takim razie musisz sie zastanowic poco Ci ten egzamin, czy chcesz nosic inny pasek, kolejna belke, czy chcesz by ktos zweryfikowal to nad czym pracowales przez lata lub miesiace i by Ci ten egzamin zostal w pamieci na dlugo. Jesli to pierwsze to nie musisz zdawac egzaminu, wystarczy sie udac do sklepu z akcesoriami do SW.
  • 0

budo_reed_88
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
hehe śmieszny jesteś. Zależy mi na zdaniu egzaminu ale wiem jak u Drewniaka jes ciężko. np. zamiast noge 10 cm nad głowe machać to u niego trzeba robić pełny szpagat bo ręke wyciąga tak wysoko jak może. Widziałeś kiedyś jak egzaminował ??
Mój kolega zdawał u niego na 9 kyu i miał podnieść noge na 10 cm nad siebie a Drewniak dawał mu tak żę dostać niemógł.
A egzamin chce zdać ponieważ chce wystartować w zawodach, a jeszcze niemoge ( za niski pas i jeszcze niema zawodów w okolicy na moje kyu) a zależy mi bardzo.
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??

Drewniaka jes ciężko. np. zamiast noge 10 cm nad głowe machać to u niego trzeba robić pełny szpagat bo ręke wyciąga tak wysoko jak może. Widziałeś kiedyś jak egzaminował ??
Mój kolega zdawał u niego na 9 kyu i miał podnieść noge na 10 cm nad siebie a Drewniak dawał mu tak żę dostać niemógł.


A czemu to ma służyc, ze tak wysoko ma kopac? A nie lepiej zeby adept wiedział do czego sluży dana technika i prawidłowo ja wykonywał niz umiał kopać 10 cm nad głowe?Wiesz nawet japończycy kopia na wysokosc swojej głow/twarzy - wyzej w kihonie nie trzeba,bo niczemu to nie służy.
  • 0

budo_reed_88
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
Mnie sie pytasz ?? Drewniak taki jest, wystawi ci ręke maxymalinie ile może podnieść i kopij w dłoń, niewiem czy go tak japończycy nauczyli czy chce sie popisać swoimi danami i jaki on to nie jest karateka czy co, a może chce żeby zdało tylko 30 % uczniów. Niewiem trzeba by było sie go zapytać a osobiście go nieznam.
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??

hehe śmieszny jesteś


A moze tu smieszny jest ten kto szuka latwiejszej drogi do celu, mimo iz z przejscia trudniejsza mialby wieksza satysfakcje.
  • 0

budo_aniutex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
jest powiedziane: JODAN -> na głowę :) jakoś Kancho Matsui joko keage kopie ledwie na wysokosc swojej brody! Przeciesz jak ktos powiedzial: Dynamika technik nie wynika z sily, masy ciala i rozciagniecia, ale z perfekcji!!! To ze Drewniak jest "Ostry" to wszyscy wiemy... lecz z drugiej strony zdać u niego to super satysfakcja!!! i na Twoim miejscu postaralabym sie, zeby umiec kopnac 10cm nad glową :) :) aaa i jeszcze wyuczyc sie perfect teorii... a na co zdajesz?
pozdrawiam i powodzenia osu :*
  • 0

budo_reed_88
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
Dzięki Dzięki :P
Zawstydzasz mnie :oops: :D

Z rozciągniem niemam problemu u prawej nogi :D joko nad głowe spokojnie, ale gorzej z lewą na majkage :(

A teorie znam lepiej niż ktoś inny :) i kata też ( w końcu chce wystartować w turnieju, ale albo niemieszcze sie w granicach wiekowych albo za niski stopień)

Jeszcze raz Dzięki.

OSU
  • 0

budo_aniutex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
88 -> czy to znaczy, ze jestesmy z tego samego rocznika :P moze sie spotkamy kiedys na zawodach ;)
  • 0

budo_aniutex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto trenuje kyokushin??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <---- zobaczie jaki super rozciagniety sensei!!! czyli shihan Drewniak o to oblewa??? nie wierzę!!! Shihan jest ostry, ale uwazam, ze nie oblewa za takie mankamenty!!! co najwyzej chce sprawdzic... Shihan Drewniak to spoko gosc :] tylko na egzamin trzeba sie perfect przygotowac :D

co do tego kata (sokugi sono ni) pragne zaznaczyc ze wszystkie techniki mają byc jodaN :D wogole uwazam, ze to kata jest beznadziejnie wykonane... zero dynamiki... i to pokazuja jako przyklad? no soirry bardzo...

wracajac to tematu -> widadomo, ze najlepiej byc dobrze rozciagnietym, ale jak juz wczeesniej mowilam :P Nie powinno oblewac osoby, ktoRA nie moze kopnac wysoko!!! JOdan to Glowa :) wiec bedzie spoko i dąż jak najwyzej :) bo chyba jestes dopiero na poczatku przygody z kyokushin :)

pozdro :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024