Skocz do zawartości


Zdjęcie

Instruktor Krav Magi wygral pojedynek MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Krav Magi wygral pojedynek MMA
Shaft ja wiem że zmęczony jesteś po treningu ale to nie do ciebie było :)

ale z ciebie durny kmiotek! :) znam ludzi którzy nie cwiczyli nigdy zadnej walki wrecz ani nawet samoobrony,ale zajmowali sie siatkówką,koszykówką,pilka nozna,a jeden nawet akrobatyką i wielokrotnie napiedolili gości trenujących rózne sztuki walki ,a zdzarzylo sie i ze jeden judoka dostal bęcki :) ......a napieprzali jak sie dało-i w jaja i w ślepia

Tja, jeden judoka i reszta kraverzy ;)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Krav Magi wygral pojedynek MMA

Shaft ja wiem że zmęczony jesteś po treningu ale to nie do ciebie było :)

ale z ciebie durny kmiotek! :) znam ludzi którzy nie cwiczyli nigdy zadnej walki wrecz ani nawet samoobrony,ale zajmowali sie siatkówką,koszykówką,pilka nozna,a jeden nawet akrobatyką i wielokrotnie napiedolili gości trenujących rózne sztuki walki ,a zdzarzylo sie i ze jeden judoka dostal bęcki :) ......a napieprzali jak sie dało-i w jaja i w ślepia

Tja, jeden judoka i reszta kraverzy ;)

o!nastepna zmęczona slepota na forum! :)czy jestes w stanie doczytac sie co napisałem?! czy jesat tam cos o pieprzonych krawerach i równie pieprzonych bjjowcach ?! przptrzyj gały i przeczytaj uwaznie! :) ........nawet nie ma tam nic o MAORowcach :D
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Krav Magi wygral pojedynek MMA

nastepna zmęczona slepota na forum! :)czy jestes w stanie doczytac sie co napisałem?! czy jesat tam cos o pieprzonych krawerach i równie pieprzonych bjjowcach ?! przptrzyj gały i przeczytaj uwaznie! :) ........nawet nie ma tam nic o MAORowcach :D

Pisałeś o tym, że widziałeś wielu co dostali mimo że ćwiczyli coś. A nawet 1 judokę. No to mówię że pozostali to pewnie kraverzy ;)
Też czytaj ze zrozumieniem.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Krav Magi wygral pojedynek MMA
kurwa o czym by sie nei zaczeł ozawsze sprowadzi sie do KM vs. BJJ
czy kurwa tylko ja jestem w stanie zrozumieć że to zupełnie inne rzeczy
stworzone do zupełnie innych sytuacji
i nie ma kurwa co porównywać jednego i drugiego bo to z założenia jest bez sensu
kurde ludzie gdybacie w każdym temacie
a kurwa nie dojdzie sie do sensownych wniosków bo nie ma jak sensownie tego porównać
kurwa zaczne trenować tai-chi combat jitsu :)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Krav Magi wygral pojedynek MMA

nastepna zmęczona slepota na forum! :)czy jestes w stanie doczytac sie co napisałem?! czy jesat tam cos o pieprzonych krawerach i równie pieprzonych bjjowcach ?! przptrzyj gały i przeczytaj uwaznie! :) ........nawet nie ma tam nic o MAORowcach :D

Pisałeś o tym, że widziałeś wielu co dostali mimo że ćwiczyli coś. A nawet 1 judokę. No to mówię że pozostali to pewnie kraverzy ;)
Też czytaj ze zrozumieniem.

CZŁOWIEKU! postaraj się uważnie przeczytać to co napisałem! bo te wyjaśnienia już stają się smieszne!napisałem ,że znam sportowców-siatkarzy,koszykarzy,piłkarzy i jednego byłego akrobatę i wiem,że nie ćwicząć nigdy żadnej sztuki walki zdarzalo się przy róznych okazjach ze mieli starcia z zawodników trenujacymi walkę wręcz i napierdalali ich!a zatem dużą rolę odgrywa sprawność fizyczna i chęć wygranej
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Krav Magi wygral pojedynek MMA

kurwa o czym by sie nei zaczeł ozawsze sprowadzi sie do KM vs. BJJ
czy kurwa tylko ja jestem w stanie zrozumieć że to zupełnie inne rzeczy
stworzone do zupełnie innych sytuacji
i nie ma kurwa co porównywać jednego i drugiego bo to z założenia jest bez sensu
kurde ludzie gdybacie w każdym temacie
a kurwa nie dojdzie sie do sensownych wniosków bo nie ma jak sensownie tego porównać
kurwa zaczne trenować tai-chi combat jitsu :)

jak spierające się ludki na tym forum wreszcie skumają ,że km i bjj zostaly stworzone rzeczywiscie do zupelnie innych sytuacji- jak slusznie Blacha stwierdziles -to moze wreszcie nie bedzie tyle durnych postów
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024