Skocz do zawartości


Zdjęcie

"combat"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_mma
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

"combat"
Zdradzę wam kilka tajemnic owej sekcji o której się tak zajebiście rozpisujecie.
Informację które zaraz wam napiszę są 100% prawdziwe, bo osobiście trenowałem z panem Pawłem Flaszą ale nie Combat tylko Kick-Boxing.
Pan Flasza tak ma pas wyżej odemnie w Kick-Boxingu czyli Czarny, natomiast jego dany (3) posiada faktycznie ale w Karate tradycyjnym.
Natomiast o tym drugim panu Piwowarskim nie będę nic pisał ponieważ mógłbym mieć problemy.
Trening "Combat" wygląda następująco:
-30 min rozgrzewka na której młodzi dostają ostro w "cipę"
-trening podstaw ciosów i kopnięć z kici-boxingu + kilka technik z ju-jitsu
-następnie rozciąganie i jakieś walki które maja niby przygotować do walki w "tłumie".
Po tych walkach jak już zmierzymy się z ochroniażem który przygotowywuje się do kolejnej próby zdania egzaminu na licencję pracownika ochrony naprawdę mamy już dosyć, instruktor zawsze coś jeszcze wymyśli.
Pozdrawiam MMA.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "combat"
no to fajnie.

A gdzie sie tak rozpisuja chlopaki na temat tej sekcji. Podasz link?
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: "combat"
chyba chodzi o ten "bolący combat" w temacie poniżej...
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: "combat"

Zdradzę wam kilka tajemnic owej sekcji o której się tak zajebiście rozpisujecie.
Informację które zaraz wam napiszę są 100% prawdziwe, bo osobiście trenowałem z panem Pawłem Flaszą ale nie Combat tylko Kick-Boxing.
Pan Flasza tak ma pas wyżej odemnie w Kick-Boxingu czyli Czarny, natomiast jego dany (3) posiada faktycznie ale w Karate tradycyjnym.
Natomiast o tym drugim panu Piwowarskim nie będę nic pisał ponieważ mógłbym mieć problemy.
Trening "Combat" wygląda następująco:
-30 min rozgrzewka na której młodzi dostają ostro w "cipę"
-trening podstaw ciosów i kopnięć z kici-boxingu + kilka technik z ju-jitsu
-następnie rozciąganie i jakieś walki które maja niby przygotować do walki w "tłumie".
Po tych walkach jak już zmierzymy się z ochroniażem który przygotowywuje się do kolejnej próby zdania egzaminu na licencję pracownika ochrony naprawdę mamy już dosyć, instruktor zawsze coś jeszcze wymyśli.
Pozdrawiam MMA.

Przed chwila juz mi to gdzies smignelo na monitorze...
Dopisales cos nowego?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024