Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe foty...Wiek 17 lat ! Zobacz...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe foty...Wiek 17 lat ! Zobacz...
Jak tylko na 3 miesiące ćwiczeń to naprawdę zajebiście, widać że masz predyspozycje :thumbup: Podaj jeszcze ile masz w pasie
  • 0

Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe foty...Wiek 17 lat ! Zobacz...
3 miesiące dobre... żarty

Albo twój staż jest delikatnie mówiąc naciągany albo jesteś niezłym endo i twoja masa to połowa tłuszczu i mięcha co zreszto widać po boczkach i brzuchu...

Jak dla mnie nic specjalnego, klata mocno odstaje, brzuch ostro zalany nie wspominając o bokach, słaba szerokość pleców...
Przytnij trochę węgle i włącz do dni nietreningowych aeroby to powinno być lepiej, popracuj w szczególności nad jakością mięcha bo jest z tym kiepsko u Ciebie

Wróć za 2 lata
  • 0

dasibe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe foty...Wiek 17 lat ! Zobacz...
Pas 94 cm .
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe foty...Wiek 17 lat ! Zobacz...

Pas 94 cm .


Tak myślałem :thumbup: Musisz w diecie trochę przyciąć kalorii, przyda się też trochę aeorobów i treningi brzucha jeżeli chcesz go poprawić i mieć lepszą sylwetkę.
Ale to już zależy od ciebie co z nim zrobisz.Później może być jeszcze większy w końcu to dopiero 3 miesiąc na siłowni...
  • 0

dasibe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe foty...Wiek 17 lat ! Zobacz...
Oj stary brzuch jest na każdym treningu ćwiczony ! I tak mniej wiecej 6 weidera dokładam.No powiedzmy 4 miechy ćwicze...Bo tak w kwietniu zacząłem.
  • 0

dasibe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe foty...Wiek 17 lat ! Zobacz...

3 miesiące dobre... żarty

Albo twój staż jest delikatnie mówiąc naciągany albo jesteś niezłym endo i twoja masa to połowa tłuszczu i mięcha co zreszto widać po boczkach i brzuchu...

Jak dla mnie nic specjalnego, klata mocno odstaje, brzuch ostro zalany nie wspominając o bokach, słaba szerokość pleców...
Przytnij trochę węgle i włącz do dni nietreningowych aeroby to powinno być lepiej, popracuj w szczególności nad jakością mięcha bo jest z tym kiepsko u Ciebie

Wróć za 2 lata


Teraz zdobywam mase więc tu z ładną rzeźbą nie wyjeżdzam i wiem,że jestem napuchniety.A tak tłuszczu za bardzo nie mam bo do siłoni uprawiam motocross który już wystrczajaco ze mnie wyciągnął. Chce jeszcze pare miechów na mase lecieć ,żeby bica tak na 41 naciągnąc...Potem ostre rzeźbienie się i mega dieta!
  • 0

xxmłodyxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia, dziewczyny...:P
  • Staż [miesiące]:20 z przerwami
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:113
  • Pas [cm]:89:/
  • Udo [cm]:63
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:79

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe foty...Wiek 17 lat ! Zobacz...

Oj stary brzuch jest na każdym treningu ćwiczony ! I tak mniej wiecej 6 weidera dokładam.No powiedzmy 4 miechy ćwicze...Bo tak w kwietniu zacząłem.


na każdym treningu czyli ile razy w tygodniu...brzuszkami sadła nie spalisz...tylko rozwiniesz mięśnie brzucha ale jeśli za często będziesz ćwiczył brzuch to nie będzie efektów one tez muszą odpocząc jak kady miesien
  • 0

dasibe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe foty...Wiek 17 lat ! Zobacz...

na każdym treningu czyli ile razy w tygodniu...brzuszkami sadła nie spalisz...tylko rozwiniesz mięśnie brzucha ale jeśli za często będziesz ćwiczył brzuch to nie będzie efektów one tez muszą odpocząc jak kady miesien

4 razy w tygodniu.Nie wiem po co Ty mi to mówisz.
To jak proponujesz spalić "sadło" ? Aeroby tak ?
  • 0

xxmłodyxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia, dziewczyny...:P
  • Staż [miesiące]:20 z przerwami
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:113
  • Pas [cm]:89:/
  • Udo [cm]:63
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:79

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe foty...Wiek 17 lat ! Zobacz...

4 razy w tygodniu.Nie wiem po co Ty mi to mówisz.
To jak proponujesz spalić "sadło" ? Aeroby tak ?


podobno aeroby jest najlepsze...ale j nie lubię nawet nie wiem dokładnie jak się to robi...biegaj 2 razy w tygodniu truchtem na czas jakies 30 min albo mniej to juz sam zobaczysz ile dasz rade...i zwiększaj czs jesli bedziesz widział ze juz jestes gotowy...i sadło sa,mo sie zgubi...a brzuch jakies 2-3 razy w tygodzniu
  • 0

Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe foty...Wiek 17 lat ! Zobacz...
Samymi aerobami nie zrzucisz sadła, najważniejsza jest dieta... Tak jak mówiłem przytnij węgle w diecie a jeśli chodzi o biegi to ich częstotliwość zależy od twoich priorytetów tzn. czy i ile chcesz zrzucić tłuszczu przy jak najmniejszym spadku mięcha.

Jeżeli masujesz brzuch to robisz to zdecydowanie za często... Wskazane jest to robić 2 razy w tygodniu a 3 to już max. Natomiast jeśli chcesz go odsłonić to zdecydowanie tylko marnujesz czas, bez odpowiedniej diety będziesz stał z brzuchem w miejscu nawet jakbyś ćwiczył codziennie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024