Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o kendo ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_timek23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie o kendo ?
mam parę pytań do kogoś kto trenuje kendo w warszawie ? jest tu ktoś taki ??
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o kendo ?
No cóż, na pewno Kendoka :wink:
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o kendo ?
a co szanowny forumowicz chcialby wiedziec?
  • 0

budo_timek23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o kendo ?
Właściwie to tak ogólnie jak tam wyglądają treningi, ile kosztują składki i takie tam , interesuje mnie jeszcze coś , to znaczy już kilka lat temu próbowałem sie zapisać na treningi kendo w warszwie, dzoniłem tam i zawsze mi mówili ze już nie maja miejsc i trzeba sie wpisać na list. tak jakoś we wrześniu patrzyłem na ich strone i juz nei było wolnych miejsc i koniec zapisów. Jak to z tym jest czy aż tak dużo ludzi sie zapisuje na kendo ? czy może macie mała sale i przyjmujecie tylko kilka osób co rok ??
  • 0

budo_kendoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:waw.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o kendo ?
timek:
Treningi na początku to ćwiczenie podstaw i tylko podstaw ( praca nóg przedewszystkim). Potem trochę kata. Wydaje się to nudne i monotonne ale bez przynajmniej dobrego opanowania podstaw nie ma co myśleć o zakładaniu bogu i dalszym treningu. Składka to chyba 80 ( na początku 2 treningi potem jak już łapiesz o co chodzi to masz możliwość trenować częściej). Co do przyjęć. Generalnie sala jest jaka jest ale od jakiegoś czasu jest dziwnie duże zainteresowanie kendo (co ciekawe bez żadnej reklamy. Chyba, że jakiś ostatni samuraj i takie tam to reklama) i listy zapełniają się bardzo szybko ( tydzień, dwa i juz full). Narazie więcej się nie przyjmuje co by szkody dla ćwiczących nie było. Jeśli Ci bardzo zależy to musisz sie szybko orientowac we wrześniu ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ).
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o kendo ?
tak ostatni samuraj się przyczynił do popularności kendo, iaido czy kenjutsu, tyle że znacznie wiekszy odsetek nowych fanów tych dyscyplin, jest ich fanami przez czas krótki, do pierwszego mocniejszego zmęczenia.
  • 0

budo_timek23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o kendo ?
Dzięki kendoka, 1 wrzśnia bede czatował od 8.00 rano a jak ktos przyjdzie sie zapisać bo wyjme kija i..... :) :) :) Spok dzieki za info, kendo jest bardzo fajne , bardzo m isie podoba ta sztuka :)

Respect :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024