Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklepy z nożami na Słowacji i w Czechach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Sklepy z nożami na Słowacji i w Czechach
Wybieram się na Sylwestra do braci Czechów i Słowaków. Czy ktoś zna jakieś sklepy z nożami w miejscowościach blisko granicy np. Cieszyn, Bohumin, Ostrawa itp? Jest tam taniej niż u nas, a i wybór "od ręki" wiekszy podobno.
A może ktoś zna jakies sprawdzone sklepy internetowe u nich? Byłbym wdzięczny :-)
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z nożami na Słowacji i w Czechach
Kiedyś w Komandosie bywała reklama sklepu nożowego w Libercu. Niestety, nie pamiętam adresu. Ogłaszali, że mają różne "ciekawe" konstrukcje, np. noże "balistyczne" - tj. z wystrzeliwanymi ostrzami, różne sztylety. Poszukaj w sieci np. sklepów Mikova.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepy z nożami na Słowacji i w Czechach
w czechach jakoś mikova mi było cieżko znaleźc wyroby.
w Cieszynie jest przy samym rynku sklep militarny - sporo noży mają ale pojęcia nie mam co bo kilka lat temu byłem a i firm nie odróżniałęm jak teraz.
Pamiętam że mieli duzy wybór noży, wiatrówki, kusze, kastety (wszystko w polsce zabronione no wiatrówki już nie) i to za przyzwoite ceny.
Gazy pałki i mnóstwo gadżetów oraz troche mieczy i noży ozdobnych (b.łądne wykonanie)
Na pewno coś wygrzebiesz - kiedyś zaopatrzenie tego sklepu mnie powalało na kolana - ale to kilka lat temu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024